Isprobaj test gravignost - meni je pokazao 2 crtice, tj trudnoću - moja zadnja m. bila je 11.02.
I da se pohvalim bila sam kod ginekologa sa 6 tj 2 d i srčeko je kucalo a ja sam bila tako ponosna na svog bebača. Vidjelo se kucanje srčeka i bez doplera!!! :D :D




Odgovori s citatom