ja to prakticiram samo ako nešto može stajati - tipa prašak za veš, ili tjestenina. jer znam da mi to uvijek treba, iako trenutno imam dovoljne zalihe. ali onda stvarno cijena mora biti ful povoljnaZIMA prvotno napisa
.
trenutno trošim ulje iz ipercoopa - koje je prije par mjeseci koštalo cca 7,5 kuna... :? to isto je sad 13,5 (na akciji!)




.
)
Odgovori s citatom