drage moje,
koliko sam shvatila da kod cervikalnih briseva sa šifrom N97 ne plaćam nikakve participacije!? jer do sad sam svaki put platila s tim da nisam sigurna da li je bila ta šifra navedena, ali sredinom mjeseca idem ponovno na briseve i na uputnici mi je sestra navela N97.1 ali gore u kućici kod nadoplata je stavila križić točno između da i ne tako da ne znam ni sama gdje križić spada.
može pomoć, da li moram platiti participaciju za briseve sa šifrom N97!?

hvala!