Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 760

Tema: SPONTANI POBAČAJI...2.dio

  1. #151

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    eno na, sad sam sve boldala. još se snalazim...a i nered mi je u glavi. :?

  2. #152

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    72

    Početno

    Draga ka,
    ne znam hoće li ti moje iskustvo pomoći ali meni je trebalo deset dana da pobačaj krene sam. Nisam htjela na kiretažu i sve mi se samo očistilo. Prije spontanog sam jako slabo krvarila svih deset dana. Ako osjetiš da te nešto boli, bez obzira da li krvariš ili ne, odi odmah u bolnicu jer ti može doći do unutarnjeg krvarenja. Jako mi je žao što to prolaziš, ali kad sljedeći put budeš uživala u trudnoći, sva bol će nestati.

    Naomi, jako mi je žao što si tužna i nadam se da ćeš se brzo oraspoložiti. Mene kad uhvati takvo raspoloženje uhvatim se maničnog čišćenja kuće tako da ne mislim na ništa. Ili odem u shoping. Probaj i ti tako. Zaokupiraj se s nečim što će ti odvratiti misli.

  3. #153
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    draga ka, potpuno te razumijem
    i ja sam se pitala - šta ako ipak srce prokuca
    zato sam izbjegla kiretažu koju su htjeli odmah 2 dana nakon dijagnoze napraviti na način da sam tražila opću anesteziju (ovdje to trebaš tražiti inače ne dolazi u obzir). onda sam morala čekati termin kod anesteziologa, pa dok je on odradio pregled, pa dok sam se opet naručila za kiretažu............
    srce ipak nije prokucalo, ali sam bar bila mirna da sam čekala i nadala se bar još malo
    drži se
    mislimo na tebe

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Draga Ka,

    slažem se sa svime što ti je disney napisala. Kod mene je bilo isto. Nadodala bi da smo mm i ja razgovarali sa ginom o kiretaži. Ponudio mi je da pričekam da tijelo samo odreagira ili da idem na kiretažu. Pitala sam mogu li čekanjem ugroziti svoje zdravlje. Njegovo mišljenje je da mi se nije moglo dogoditi ništa fizički. Upozorio me je da čekanje pobačaja, a i sam događaj psihički nije lak. Tako je i bilo. Slomili su me ugrušci na ulošku, bilo je bolno i psihički i fizički. No moje mišljenje je- zbog mogućeg unosa infekta prilikom kiretaže, a i zbog drugih razloga koje ovdje ne bi nabrajala mislim da nisam pogriješila što sam odlučila čekati. Gledajući sa stane to je bila malo jača i malo bolnija menga. Druga stvar je što se je meni tada svijet srušio, ali od dva zla, mislim da sam izabrala ono manje.
    Želim ti svu sreću ovog svijeta i hrabro naprijed!

  5. #155
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Draga Ka,

    ja sam imala spontani u 7. tjednu. Gin i ja smo, nakon što je beta dokazala da mog anđela više nema, porazgovarale o mogućnostima: pričekati spontani ili kiretaža. Odlučila sam čekati jer se kiretaže užasavam, ali smo dogovorile da čekanje ne traje duže od tjedan dana - više zbog psihičkih nego fizičkih razloga. Naglasila mi je da ću tijekom krvarenja osjetiti jaku tupu bol i da je to to- tako je i bilo nekoliko puta kad je krenulo 2 dana kasnije. Tad je sve izašlo...ali vidjeti sve to... uz zanemarivu fizičku bol išla je i neusporedivo veća psihička... Bilo je kao jača mjesečnica - ali je trajalo 8 dugih dana. Nakon svega otišla sam još na vađenje bete, dok se nije spustila na 0, i UZV.
    Vješticu sam dobila uredno, kao da ništa nije bilo.....ali misli se stalno vrte u krug - da bar nije bilo tako... ali idemo dalje, nekad hrabrije, nekad potišteno, ali ostvarit ćemo naš san
    Znam kako ti je teško ovih dana i za tu bol nažalost nema riječi utjehe...moraš biti jaka i gledati naprijed na dan kada ćeš ugledati svoga Šaljem ti veliki hug u nadi da će sve proći što bezbolnije...

  6. #156

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    Drage moje curke, puno hvala na potpori i lijepim riječima.

    Draga Danči, u pravu si za psihičku torturu koju prolazim čekajući. I ja sam odlučila čekati najviše 7 dana, dakle do idućeg četvrtka. Zadnja 3 dana primjećujem smeđi iscjedak i, koliko god ružno zvučalo, nadam se da će moja muka ubrzo završiti.
    Za sada, koliko god mi je muka ovo čekanje, ipak mi je još uvijek lakše to nego pomisao na kiretu i ostale metale.
    S obzirom koliko sam vas upilala ovih dana (a iskreno, veća ste mi potpora nego moji najbliži), javit ću se kad sve završi.

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    42

    Početno

    Bok cure!Imam jedno pitanje ako mi možete pomoći.Imala sam blighted ovum i kiretirana sam prije 13 dana.Krvarila sam jako malo,dva dana ništa,pa onda opet nešto sitno i tako svih deset dana.Naravno kako je krvarenje išlo kraju kao poslije svake menstruacije sam zadnji dan imala još smeđi iscjedak i mislila sam kako je sve u redu.Međutim sad već tri dana imam smeđe-žuti iscjedak odvratna mirisa.Jeli kojoj od vas bilo tako?Moja glupa ginekologica me poslala na posao a uopće me nije pregledala.Uzv i pregled su radili samo kad su me puštali iz bolnice,a bilo mi je rečeno da se poslije krvarenja s phd nalazima javim ginek.na pregled.A ona je uvijek u gužvi i boli je k....šta nekom nije dobro.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    72

    Početno

    Ne bih ti znala reći da li je to normalan iscjedak ali smatram da nije poželjno da počneš raditi. Ja sam već mjesec i pol doma zahvaljujući razumnoj doktorici opće prakse i mojim šeficama koje su mi dale godišnji. Na tvom mjestu bih tražila uputnicu od ginekologice i otišla na pregled u bolnicu i pokušaj kako namuljati bolovanje. Žao mi je što si izgubila bebicu i ne znam da li se slažeš, ali bilo bi dobro da još ostaneš doma kako biš se psihički oporavila. Ja sutra počinjem raditi i stalno plačem jer se još ne osjećam dovoljno jako za susret sa ljudima na poslu jer me svaka kriva riječ užasno rasplače. Poslušaj moj savjet i sretno!

  9. #159
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    tinči, ako možeš otići privatno ili promijeniti gin za ubuduće. drž se i nadam se da ćeš kako disney kaže, uspijet namuljat neko bolovanje jer mislim da bi ti dobro došlo malo odmora, zapravo , vidi kako tebi najbolje paše.
    meni je osobno bilo samo da što prije budem s ljudima i odlazak u dućan mi je bila fešta nakon toliko mirovanja, nakon 20 dana sam počela malo vježbati i tako.

  10. #160
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    tinci draga, drzi se i obavezno promjeni doktoricu. Nek se ona uci svom poslu na nekom drugom, a ne na tebi. I obavezno nadji nacina da se dobro odmoris od svega, i psihicki i fizicki. Sretno!

  11. #161

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    tinci draga, drzi se i obavezno promjeni doktoricu. Nek se ona uci svom poslu na nekom drugom, a ne na tebi. I obavezno nadji nacina da se dobro odmoris od svega, i psihicki i fizicki. Sretno!
    Potpisujem


  12. #162
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Ginekolog nema veze sa dužinom bolovanja.Nakon kiretaže najviše bolovanja za dijagnozu pobačaja(bio on spontan ili kiretaža ) je 14 dana.
    Nakon toga se može na komisiju i tražiti produžetak ili da vam dr.opće prakse napiše bolovanje na neku drugu dijagnozu.
    Nažalost ,takav je zakon.
    Ja sam se recimo nakon kiretaže trebala vratiti na posao nakon 8 dana jer sam 6 dana čekala nadajući se spontanom,a sve je to bilo uračunato u dužinu bolovanja.

  13. #163

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    42

    Početno

    Pa znam da ti ginekolog ne daje bolovanje već doktor opće prakse.Na žalost oboje su glupe,a doktorica opće prakse mi je rekla da mi nema na temelju čega produžiti bolovanje kad je ginekologica napisala do 15-tog mirovanje.U ponedjeljak idem k privatniku i sve ću si plačati ma da znam da je užasno skup,ali nije me briga.Bitno da ja znam šta nije u redu.Nemam više posla s ovima u bolnici.To za mene nisu ljudi.Ovako nam je užasno teško zbog gubitka,a to je meni već drugi a oni tako postupaju.

  14. #164
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Ja sam bila dva i pol tjedna na bolovanju, nakon kiretaže. Što se tiče iscjetka, ja sam dobila neku infekciju, užasan svrab dolje, ginekolog mi je dao kremu. I to 14 dana nakon kiretaže. Rekao mi je da je to normalno, kao i krv u urinu zbog zahvata. Ali svakako treba tretirati, ginekologica bi te svakak morala pregledati. I kontrolirati kasnije da se zna da li je prošlo.
    Ali to je nažalost tak, ne možemo od nikoga očekivati da se brine za naše stanje, osim nas samih. Pa i onda kad to znači tražiti odgovarajućeg doktora više puta.

  15. #165

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Drage moje
    sada ću vas malo udaviti, jer imam potrebu to podijeliti s vama
    Evo, ja jučer odradila svoj dugo očekivani pregled kod ginekologice.
    Bila sam tako nervozna kada sam išla, ni sama ne znam zašto... Očito radi svih prethodnih uzv-a i čuda kada mi se trudnoća nije odvijala kako treba....
    Ali, izašla sam sa smješkom na licu, jer je doktorica predobra, predraga ... Baš me nekako utješila... U ordinaciji je bilo i smijeha i plača... Uglavnom, ona je uvjerena da je do moja dva spontana došlo, eto, zato što sam baš te nesreće da mi se desilo da prve dvije trudnoće mi tako završe, i da je ona uvjerena da će biti sve OK sljedeći put... Bila je baš nekako optimistična i podigla me. Naravno, realana je ona. Nažalost, i tu na forumu ima žena koje su doživjele i više od tri, a da se ni razlog nije našao. Al sama je rekla, da očito ima razloga (osim ekonomske računice ) da se habitualnim pobačajima smatra nakon tri pobačaja.
    Ja sam joj došla sa spiskom svojih pretraga, rekla je ona meni, da mogu ja napraviti sve pretrage s liste ako želim, ali da mi ona preporuča da napravim TSH, prolaktin LAC i ACL (eventualno kariogram)... i ponoviti to trudnoći jer postoji mogućnost da sada budu negativne, a kasnije pozitivne(lac i acl)).
    Iskreno, čak mi je laknulo malo da ne trebam sve sve raditi, jer sam shvatila koliko me to sve opterećuje, iako sam bila rekla da ću inzistirati.
    I shvatila sam da sam ipak malo spremnija, ako ne daj Bože, bude bilo i treći put loše, nego što sam bila drugi put, jer su me svi uvjeravali da je prva T najnormalnije da se završi spontanim, a druga da će biti OK... Pa sam mislila da ću i ja biti te sreće.... :/
    Tako da moram biti ja i spremna na sve. I probat ću to sve onda uzeti sa zadrškom.
    Dr mi je rekla da jedva čeka moju trudnoću treću, da se odmah javim i da ćemo sve zajedno.

    Što se tiče pregelda, uzela mi je papu, a našla je i prokletu candidu naravno, i beštiju gardnerellu, pa sam dobila terapiju... Tako da se ovaj mjesec liječim, naprvait ću te pretrage+TORCH a i trebala bi cervikalne briseve, premda su mi bili sterilni sada pred drugu trudnoću.

    Rekla mi je da možemo odmah na bebu , ja rekla da ne onda još ovaj mjesec, kada se liječim i moramo spavati sa kondom, ili bolje nikako onda je i ona skužila, pa se smijala.

    Tako da lagano krećem....

    oprostite na ovako duuuuugom postu

  16. #166
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Draga Novel, nista nas ti ne davis. Bas mi je drago da se osjecas bolje. Imas i jednu pp.

  17. #167

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    204

    Početno

    Citiraj Naomi prvotno napisa
    Draga Novel, nista nas ti ne davis. Bas mi je drago da se osjecas bolje. Imas i jednu pp.
    hvala draga...

  18. #168

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    42

    Početno

    Baš mi je drago Novel zbog tebe.Držim ti palčeve.Nadam se da bude i kod mene treća sreća.

  19. #169
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    novel :D bit će sve u redu!

  20. #170

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    37

    Početno

    Novel ...ipak se sve u dobro pretvori bez "možda" samo hrabro naprijed i dočekat češ ti svoju štrucu

  21. #171
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Novel draga
    uz tebe smo
    biti će treća sreća sigurno

  22. #172

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    Drage curke evo javljam vam da od mog spontanog nije bilo ništa. Krvarila sam 14 dana ali niš nije izašlo. Jučer sam obavila kiretažu u bolnici pod općom anestezijom. Fizički sam dobro, a psihičkim ranama će trebati malo više da zacijele.
    Uglavnom, hvala što ste me bodrile i savjetovale. Veliki svima.
    A tebi draga Novel puno sreće sa bebicama koje će doći.

  23. #173
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Draga ka, zao mi je sto nije moglo jednostavnije Ali nadam se da je postupak dobro prosao i da ces se brzo oporaviti. Zelim ti da sto prije budes u mogucnosti ponovno raditi na bebacu, a do tada, odmori tijelo i dusu (koliko mozes). Neke rane ne zacijeljuju nikad, vec ostaju oziljci koji nas cine snaznijima.

  24. #174
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Drži se .
    Sutra je novi dan...

  25. #175
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Drago mi je da si dobro ka, sad samo hrabro dalje.

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    cure

  27. #177

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    34

    Početno

    Drage moje, morat ću vas još malo udavit. Dakle, u bolnici su mi dali efox antibiotike koje sam sad zamijenila novocefom. Također su mi dali ergometrin za koji mi je moja gin. rekla da mi nije baš pametno ako ne krvarim puno jer navodno izaziva oboljenje maternice (to mi nisu rekli u bolnici). Znate li što o tome? Ne krvarim skoro niišta, vjerovatno od tih tabletica jer sam ih pila u bolnici.
    Zanimaju me i vaše tegobe poslije zahvata. Trne mi noge i imam jaka probadanja u crijevima, kao hemeroidi pa mi je stolica dosta bolna. Poznato? :? :?

  28. #178
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ka, žao mi je što si to sve morala proći
    ja sam imala ab. completus, tako da nisam moral na kiretažu
    pila sam ergometrin, ali ja jesam krvarila od kad je sve izašlo još 7 dana
    za ove druge poteškoće ti isto ne znam, ja nisam imala nikakve probleme

    želim ti brz oporavak

  29. #179
    Scila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postovi
    19

    Početno

    E sorry moguće da negdje na prethodnim stranicama i piše al nemam vremena citati. pa da se kod vas raspitam.
    Imala sam spontani pob. 30.4. u 12.tjednu, bilo je užasno ali je Bogu hvala to iza mene-nas, od sredine 3. mjeseca sam bila na STROGOM MIROVANJU (naravno bez odnosa), Kako mi je na papi nadena trihomonas i jaka upala i MM i ja smo uzimali vibramycin 2 x1 , Senacol(kako li se vec zove ,1x4 , 500 mg) i ja vaginalete Neo-Penotran 2x1.
    Što zapravo želim pitati, s obzirom na sve to je li ok da imamo odnose sa zastitom (jer se moram cuvati 3 mjeseca ) ili da cekam M pa tek tada.
    HVala
    Ne mogu zvati svog gin pa ga pitati jer sam mu na kontroli dala upitnik na A4 i sve mi je odgovorio , al sam ovo zaboravila pitati , šmrc,
    PS Hvala jos jednom

  30. #180
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Draga Scila, tako mi je zao sto ti se to dogodilo. Istovremeno, drago mi je da se osjecas bolje i da vec razmisljas o tome sto i kako dalje.

    Ja sam imala spontani u 6-tom tjednu, moj plod je tada zaista bio/bila jedna minijaturna mrvica. Svejedno, pricekali smo prvu M nakon pobacaja, cisto da mi se oporavi organizam, a maternica i rodnica vrati na svoje. Dakle, ja bi ti preporucila da ipak pricekas M, ili ako ne bas sam 1dc, onda da ipak prodje jos malo vremena. Sretno!

  31. #181
    alkemicar avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    suncani jug :)
    Postovi
    1,071

    Početno

    Draga Scila, ja sam imala kiretažu u 9om tjednu i ginekolog je preporučio da čekamo s odnosima do sljedeće M. Žao mi je što si to morala proći.

  32. #182
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Sclia žao mi je radi gubitka bebe. Ja sam isto nakon kiretaže čekala prvu M. Nisam ni fizički ni psihički bila spremna na nešto...

  33. #183
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Drage moje, javljam se i ovdje s pitanjem je li koja od vas cekala M duze od 50 dana nakon kiretaze? Bila sam trudna svega 5 i pol tjedana (stimulirani IVF), a nakon iznenadnog obilnog krvarenja (beta jos nije pala, bila je 6800) ustanovili su abortus incompletus i morala sam na kiretazu. To je bilo prije 59 dana (danas mi je 59. dan nakon kir.), a M jos nema... Trudna nisam, dr. me 3x gledao na UZV u tom razdoblju. Stavljala sam utrogestan kroz 7 dana na preporuku mog MPO dr.-a, od stavljanja zadnjeg utrica proslo je 11 dana. Endometrij je prije 4 dana bio 10 mm. Unaprijed hvala na odgovoru!

  34. #184
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Nakon kiretaze nisam skoro uopce krvarila, blagi spotting 3-4 dana.

  35. #185
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    enya, zao mi je da poslije svega jos moras cekati i m. toliko,a sigurno zelis sto prije pokusati ponovo...meni je dosla sa par dana kasnjenja,37 dana nakon kiretaze,ali ima slucajeva da kasni puno vise,cini mi se da je bio slucaj kod Novel, bas je dugo cekala...ma doci ce ,evo vibre da sto prije krenes dalje~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  36. #186
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    a72

  37. #187

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Kakav apsurd da moramo nekad da šaljemo vibre da M dođe. Bez obzira na to, draga Enya, evo ti hrpa ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da ti se ciklus konačno ponovo uspostavi i ustabili, kako bi ti što pre opet vibrali da M ne dođe

  38. #188
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    vanesax

  39. #189

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    enya draga mogu samo potpisati vanesax koja je to tako lijepo sročila ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  40. #190
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    draga e.
    doći će, ne brini, ja sam isto svoju dosta nestrpljivo čekala,
    znaš da imaš dobre doktore.
    nemoj ni misliti oko toga pa će doći. ~~~~~~~

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    204

    Početno

    enya22 meni došla nakon tri mjeseca, eto, to je tako, gin mi rekla da vjerojatno od jako istrugane maternice, ali niš posebno.
    kasnije dolaze normalno, samo kaj mi se malko ciklus produljio, a ionako je več sam po sebi duži od prosjeka, ali ide pomalo dolje... ne brini

  42. #192
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Cure
    Novel draga, hvala ti, dobro dode cuti iskustva cura kojima je isto tako dugo trebalo da se ponovno uspostave ciklusi... Moj dr. kaze da je sve ok, samo da ocito treba duze da se sve resetira. Sada opet osjecam onu tupu bol dolje, nadam se da stize...

  43. #193
    marti_sk avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Skopje
    Postovi
    1,302

    Početno

    enya22 ~~~~~~~~~~~ da ti M sto prije dodje i da sto prije dodjes do mali

  44. #194
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    I ja vibram da dođe uskoro ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    I da što prije možeš početi opet pokušavati i uspjeti!

  45. #195
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    meni su u nedjelju napravili kiretažu,nisam skoro ništa krvarila poslije,i sada malo krvarim samo kada idem na wc.
    e sada mene zanima mogu li ja u nedjelju u laganu šetnju,dosta mi je kuće.to će biti 7 dan od kiretaža,a do onda sigurno neću više niti krvariti.

  46. #196
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    la11, da li ti je ljekar predložio mirovanje, ili ti to samoincijativno? Ja sam na posao išla već dan-dva poslije kiretaže. Nisam se mogla nositi sa razmišljanjima kod kuće.

  47. #197
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    dr.mi je rekao i napisao u otpusno pismo da moram mirovati. ali ja se nisam sjetila pitati do kada da mirujem.

  48. #198

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    la11,
    kao prvo zao mi je sto si morala na kiretazu!
    sto se tice mirovanja ako nemas bolove i jace krvarenje 1 tjedan iza mislim da slobodno mozes u setnju - ja sam kao i Strobery Shortcake par dana iza normalno isla na posao, nakon trece kiretaze sam vec 2 dana iza laganijim tempom setala turu od cca. 6 km, a malo vise od tjedan dana iza sam vec i planinarila ... rad i setnje su mi bili i psihicki potrebni.
    velika

  49. #199
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Slažem se s lilium. Ja sam obično nakon tjedan dana nastojala "unormalit" život. Iako, po ovoj vrućini baš ne bih 6 km.
    La, drži se.

  50. #200
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Joj svako svoje govori... Kaj se ne mogu ti doktori usuglasiti? Meni je moj doktor rekao nakon kiretaže, a sad tri tjedna mirovanja i to jako ozbiljno shvatiti! Nisam baš ležala, ali o poslu ni sanjati. Otišla sam u kratku šetnju, mislila sam da mi baš nije zdravo ni bez zraka biti. Eto!

Stranica 4 od 16 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •