Stranica 12 od 28 PrviPrvi ... 2101112131422 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 551 do 600 od 1355

Tema: akcijske prijevare velikih centara....

  1. #551
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    interspar - roba snižena uz kupone.
    na dva artikla su me skoro zavaljali za 19kn.. 2 dezića, svaki po 13,5 - naplatili svaki po 23... (lipe zaokružene)...

    povrat za sve takve "greške" je ORGANIZIRAN na info pultu... pametnom dosta...

  2. #552
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,452

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    interspar - roba snižena uz kupone.
    na dva artikla su me skoro zavaljali za 19kn.. 2 dezića, svaki po 13,5 - naplatili svaki po 23... (lipe zaokružene)...

    povrat za sve takve "greške" je ORGANIZIRAN na info pultu... pametnom dosta...
    Ja uvijek kada kupujem uz kupone provjeravam cijenu na blagajni i tražim "storniranje" ako nije u redu.

    Inače, neki dan u Konzumu sam uspjela "oprati" blagajnicu prije nego sam došla na red, i doživjela da mi je vratila 1 lipu, koju nikada ne vraćaju.
    Očigledno SAMO kada pokažeš zube možeš dobiti ono što ti i pripada.

  3. #553

  4. #554
    Smajlich avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    1,136

    Početno

    Bože sačuvaj, nevjerojatni su!

  5. #555
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    cathy, ja stanem pokraj blagajne (jer je gužva) - i onda provjeravam. naravno da reagiram, samo me komentar osupnuo: "javite se kolegici na informacijama, ona sve zna"... halooooooooooooo?????????

  6. #556
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    Citiraj Smajlich prvotno napisa Vidi poruku
    Bože sačuvaj, nevjerojatni su!
    zašto? ovi su bar jednu lipun snizili (da odvališ ) ... neki samo bubnu natpis "akcija" na redovnu cijenu

  7. #557
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Konzum je jako dugo imao cijenu ABC sira 8.99kn/200g. Onda je prije 3 tjedna osvanula "akcija" s 11.49 na tih istih 8.99 .
    Kad su skinuli "akciju", ostala je naravno nova cijena.

    Oni su tipični predstavnici tih nepostojećih akcija. Neka PIK šunka u ovitku uvijek ima istu cijenu 59 i nešto kn. Ipak povremeno bude na akciji od tih istih 59kn, malim slovima bude neka nebulozna "normalna" cijena od 74kn.

  8. #558
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    ja sam abc zamijenila sirom iz lidla. neki jogurt fitnes . puno je bolji.

  9. #559
    TrudyC avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    506

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    interspar - roba snižena uz kupone.
    na dva artikla su me skoro zavaljali za 19kn.. 2 dezića, svaki po 13,5 - naplatili svaki po 23... (lipe zaokružene)...

    povrat za sve takve "greške" je ORGANIZIRAN na info pultu... pametnom dosta...
    Ovo se i nama dogodilo - organizirani kriminal. Ljudi uglavnom ne primjećuju, pogotovo kad kupuju puna kolica od po 1000 kn na računu

    Dosta mi je SPAR-a, stvarno dosta

  10. #560
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Do sada to nisam učinio, ali mi je odluka već formirana: u onom trenutku kad me bilo koji dućan bilo čime krene maltretirati lijepo ću im na licu mjesta vratiti svu robu i tražiti povrat novca. Fakat mi ih je svih pun kufer i zlo mi je da svaki put baš moram provjeravati račun. Isto i sa "zaštitama od krađe" - vidim da ih sustavno ne poništavaju, a povremeno se sekuritate okomi na nedužnog kupca. Dakle - odmah povrat!

  11. #561
    zelena avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    OS..
    Postovi
    142

    Početno

    ja kupila preko Kolektive sa hama.hr dječju ruksak na popustu -50% sa 320 na 160 kn i kad je akcija prošla pogledam na hama.hr a ono ruksak po punoj cijeni 164 kn!!!!!! Reagirala, nazvala Kolektivu i kao ispričali mi se pod navodom hama se zabunila i na internet web shop stavila krivu cijenu pa ju ispravili na 290 kn; da bi tjedan dana nakon mog reagiranja na web shopu opet cijenu smanjili na 190 kn - a da me ušutkaju dali mi popust na štagod od 35%. Čisti lopovluk!!!

  12. #562
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Do sada to nisam učinio, ali mi je odluka već formirana: u onom trenutku kad me bilo koji dućan bilo čime krene maltretirati lijepo ću im na licu mjesta vratiti svu robu i tražiti povrat novca. Fakat mi ih je svih pun kufer i zlo mi je da svaki put baš moram provjeravati račun. Isto i sa "zaštitama od krađe" - vidim da ih sustavno ne poništavaju, a povremeno se sekuritate okomi na nedužnog kupca. Dakle - odmah povrat!
    Ovo mi se baš dogodilo neki dan: prvo sam u Lidlu "svirala" zbog "nedeaktivirane" pancete, a onda isto popodne išla u WG da mi skinu onu plastičnu zaštitu s dječjih hlača (koja je nekim čudom ostala otprije 2 mjeseca, a ja hlače zagurala doma u ormar i tek ih prošli tjedan išla oprati) - naravno da nisam imala račun i naravno da su me tretirali ko lopova...pošizila sam!

  13. #563

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,084

    Početno

    a meni konzum digao tlak opet nakon dugo vremena, jer ne idem više često tam.

    stavili popust na zewa papir 16.99 redovna cijena je 23 kune. I prvi put NE provjerim račun, i naravno naplatilo mi 23 kune

  14. #564

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,384

    Početno

    Isuse, ljudi.

    Ja sam valjda najnaivnija vrsta kupca: nikad niš ne provjeravam, a kamoli da uspoređujem cijene na 'akciji' i izvan nje (ili da uspoređujem cijene između dva supermarketa).

    Na takve oni valjda i računaju .

    Tko zna koliko su me samo preveslali dosad ...

  15. #565
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Što se tiče Konzuma - neki dan sam napravila račun od cca 214,43. Imala sam popust od 10% (poslali mi za rođendan, baš lijepo od njih, je l da?) - po njihovoj matematici tih 10 % ispalo je 21,29kn. Ja kad računam ispadne malo drugačije.
    Mislim, neću propasti zbog tih 14 lp, tako da mi se nije dalo gnjaviti čak ni s običnim upitom kako je to moguće.


    Druga stvar koja mi s vrti po glavi u zadnje vrijeme:

    kupila sam si u DM jednu toaletnu vodicu koju sam preko testera testirala bar 5-6 puta. I svaki put bi se začudila kako dugo miris ostaje (iako nije parfem). I kupim si ja nju. Ali (uvijek to ALI) sad mi čini da ne drži dugo miris.

    Pitanje: je l moguće da su testeri uvijek jači? čisto da namame kupce.

    Ili da si drugi put kupim tester?
    Posljednje uređivanje od mrkvica05 : 11.04.2012. at 22:41

  16. #566
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,030

    Početno

    Konzum: između ostalog kupim 80dkg Goude po 40kn (akcija). Kasnije gledam (veliki) račun i vidim da mi je naplaćeno 80 dkg nekog sira po 69kn. 24 lijepe kune razlike + povratak u dućan + petminutno čekanje šefice (?) koja mora čuti priču i stornirati račun + što se osjećam ko drek tamo čekajući i objašnjavajući.

  17. #567
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam valjda najnaivnija vrsta kupca: nikad niš ne provjeravam
    Nisi. Oni s takvima računaju. Mi ostali smo čudni.

  18. #568
    SpOOklica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    326

    Početno

    Testeri služe da bi se probao miris, a ne dugotrajnost, uvijek imaš samo jedan tester na kopletnoj liniji proizvoda (edc, edt, edp, bodyspray) i uglavnom je to edt.

  19. #569
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj mrkvica05 prvotno napisa Vidi poruku
    Što se tiče Konzuma - neki dan sam napravila račun od cca 214,43. Imala sam popust od 10% (poslali mi za rođendan, baš lijepo od njih, je l da?) - po njihovoj matematici tih 10 % ispalo je 21,29kn. Ja kad računam ispadne malo drugačije.
    Mislim, neću propasti zbog tih 14 lp, tako da mi se nije dalo gnjaviti čak ni s običnim upitom kako je to moguće.
    Mislim da popust ne ide na ambalažu za koju se dobiva onaj povrat od 50 lipa. Tako su mene jednom zbunili u Billi, pa je možda i u tvom slučaju to bio razlog.

  20. #570
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Citiraj SpOOklica prvotno napisa Vidi poruku
    uglavnom je to edt.
    Ja ih zovem "zahodska voda"

  21. #571
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

  22. #572
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,450

    Početno

    Citiraj mrkvica05 prvotno napisa Vidi poruku
    kupila sam si u DM jednu toaletnu vodicu koju sam preko testera testirala bar 5-6 puta. I svaki put bi se začudila kako dugo miris ostaje (iako nije parfem). I kupim si ja nju. Ali (uvijek to ALI) sad mi čini da ne drži dugo miris.

    Pitanje: je l moguće da su testeri uvijek jači? čisto da namame kupce.

    Ili da si drugi put kupim tester?
    Da,testeri su jači,imaju bolju auru i silage. Iz razloga kojeg si i sama navela.
    Kad god možeš,nabavi tester (naravno,to nećeš moći u parfumerijama i drogerijama,samo preko "posrednika" ili na net- stranicama.)

  23. #573
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj mlukacin prvotno napisa Vidi poruku
    Opet Interspar...
    Citiraj sorciere prvotno napisa Vidi poruku
    interspar
    Spar

    Meni je Spar (točnije Eurospar) najbliži dućan i u osnovi sam zaista zadovoljna svime osim tim nesretnim akcijama. Evo, kod nas su trenutačno na akciji tulipani po 2,99 eura, a redovna cijena im je, pogađate, istih tih 2,99 eura.

    Odlučila sam da ću početi fotkati redovne i akcijske cijene i kad skupim dovoljno fotografija, obratit ću se njihovoj službi za korisnike s molbom da mi objasne što točno misle kad oglase akcijsku prodaju.

  24. #574
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Nećeš.
    Zabranjeno fotkanje.
    Inače me oborila jedna zabranjena fotka akcijskog proizvoda s njihovim motom:
    "Baš za mene
    Zemlja za grobove"

  25. #575
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Ma Davore, a mobitel?

  26. #576
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa Vidi poruku
    Nećeš.
    Zabranjeno fotkanje.
    Inače me oborila jedna zabranjena fotka akcijskog proizvoda s njihovim motom:
    "Baš za mene
    Zemlja za grobove"
    Ma daj? Zabranjeno?

    U mom lokalnom dućanu nema takvog znaka.

  27. #577
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Ma Davore, a mobitel?
    Naravno, mobitelom, neću valjda vaditi profi fotić sa specijalnim nastavcima.

  28. #578
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Ma to je super, ali ćeš dosta teško doći u priliku predočiti fotke kao dokaz ičega osim fotkanja bez dopuštenja.

  29. #579
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Treba li mi dopuštenje ako nije izrijekom zabranjeno? Ozbiljno pitam.

    Austrijski tisak je prepun fotografija čitatelja koji slikaju takve bizarne situacije, nisam čula da se neki trgovački lanac bunio.

  30. #580

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    3,186

    Početno

    Mislim da im ne bi bilo svejedno da dobiju takve fotke, zabranjene ili ne...oglašavanjem nepostojećih akcija krše zakon i mogu platiti debelu globu zbog toga.

  31. #581
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Da,testeri su jači,imaju bolju auru i silage. Iz razloga kojeg si i sama navela.
    Kad god možeš,nabavi tester (naravno,to nećeš moći u parfumerijama i drogerijama,samo preko "posrednika" ili na net- stranicama.)
    znači, bijah u pravu!

    hvala!

  32. #582
    mrkvica05 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    916

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da popust ne ide na ambalažu za koju se dobiva onaj povrat od 50 lipa. Tako su mene jednom zbunili u Billi, pa je možda i u tvom slučaju to bio razlog.
    bacila sam račun, a ni ne sjećam je l bilo nešto za povrat. sve je moguće.

    tako da ovo ostaje vječna misterija

  33. #583
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Treba li mi dopuštenje ako nije izrijekom zabranjeno? Ozbiljno pitam.

    Austrijski tisak je prepun fotografija čitatelja koji slikaju takve bizarne situacije, nisam čula da se neki trgovački lanac bunio.
    Pitaš na informacijama dućana. Inače poznajući austrijsku preciznost po pitanju pravila, vjerujem da bi sigurno istaknuli oznaku zabrane.

  34. #584
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ma, Davore, nema ovdje informacija. Spar/Interspar/Eurospar/Spar Gourmet je obični lokalni dućan, kao Diona u Zg. (Zapravo se Interspar može naći u većim shopping centrima.)

  35. #585
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Onda slikaj

  36. #586
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,890

    Početno

    Takko dućan s odjećom u West gate-u, danas imaju popust od 30% na dječju odjeću.
    ALi, popust ne vrijedi na artikle iz kataloga.
    Ok, kupila sam jednu majicu iz kataloga i još jednu koja nije iz kataloga i tajice također.
    Na štenderu gdje su bile tajice stoji natpis -30%
    Blagajnica mi prilikom plaćanja samoinicijativno objašnjava da nema popusta na prvu majicu, ali na drugu i tajice da.
    Međutim na računu je obračunat popust samo na drugu majicu.
    E sad, krene blagajnica listat katalog da mi dokaže da su i tajice unutra, ali ih nema.
    Onda je otišla do štendera, ali ih više nema. Uzela sam zadnje.
    Na kraju mi je objasnila kako su kupci krivi jer sve ispremješaju, ali da te tajice sigurno nisu na popustu.
    Radi se o razlici od 10kn. Žalit ću se na upravu.
    Muka mi je, stvarno mi je muka od tih prevara, navlakuša i sličnih s.anja po dućanima.
    Kaj stvarno misle da smo ovce?
    Posljednje uređivanje od Tanči : 15.04.2012. at 01:41

  37. #587
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    da

  38. #588

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    onda se namirišite u parfumerijama testerom

    jučer sam tražila poklon i stavila namirisani papirić u džep, miriše baš jako i jutros

  39. #589
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Tanci, bas me zanima razlika izmedju Takko ducana u HR i u Sloveniji; naime, frendica je isla ciljano u shopping u Sloveniju u Takko, pitat cu je danas kako je prosla.... Inace, cini mi se da na SLO-letku nije bilo napisano da ne vrijedi za robu iz kataloga, mislim da je pisalo (vidjela sam letak ali ne bas pazljivo jer ne kupujem u Takku) da je '30% na cijelom djecjem odjelu' ....
    Javim se kasnije s updejtom.

  40. #590
    enchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    renesansna zvijezda
    Postovi
    1,433

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Spar

    Meni je Spar (točnije Eurospar) najbliži dućan i u osnovi sam zaista zadovoljna svime osim tim nesretnim akcijama. Evo, kod nas su trenutačno na akciji tulipani po 2,99 eura, a redovna cijena im je, pogađate, istih tih 2,99 eura.
    Ovo sam i ja primjetila. Kada zavirim pod onu veću viseću plastiku na kojoj piše "akcijska" cijena - vidim da je ista ta istaknuta i kao redovna ispod proizvoda.

  41. #591
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,890

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa Vidi poruku
    Tanci, bas me zanima razlika izmedju Takko ducana u HR i u Sloveniji; naime, frendica je isla ciljano u shopping u Sloveniju u Takko, pitat cu je danas kako je prosla.... Inace, cini mi se da na SLO-letku nije bilo napisano da ne vrijedi za robu iz kataloga, mislim da je pisalo (vidjela sam letak ali ne bas pazljivo jer ne kupujem u Takku) da je '30% na cijelom djecjem odjelu' ....
    Javim se kasnije s updejtom.
    Ne volim taj dućan. Skup je i dosta nekvalitetan što sam čula od frendica.
    Jučer sam prvi put tamo nešto kupila i to zato jer su imali Helo Kitty majice po 70kn. Iste takve su u Zari i H&M-u 100kn i više, a moja kći je luda za tim majicama pa smo jučer tamo kupile jednu takvu majicu, a onda usput i te nesretne tajice i još jednu majicu sa fora slikom. Sad me zanima kvaliteta kupljenog...uh

  42. #592
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,984

    Početno

    Rijetko koja "marka" odskače kvalitetom. Uglavnom kupuješ ime, a ne kvalitetu.
    Osobno preferiram domaće preživjele firme kad tražim kvalitetu, a i kod njih provjerim zemlju porijekla. Recimo trapke: Amadeus. Kraj priče. Možeš ih okuhati i ne stisnu se ni mrc.

    Riknuo sam od smijeha na reebok šorc na kojem je pisalo da se pere na 30°C Dakle, ne smiješ se u njemu ni uznojiti Toliko o kvaliteti.

  43. #593
    cvijetak avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Antunovac
    Postovi
    1,132

    Početno

    Zato ja volim Muller, kod njih 10% popusta uvijek ide na sve istaknute cijene, makar bile već snižene. Posebno mi je omražen Mercator. Prije su davali (sad više ne idem tamo) neke popuste i onda su mi na blagajni rekli da se popust odnosi samo na plaćanje gotovinom (koju ja naravno nisam imala) iako to nigdje na bonu nije pisalo. A i Konzum je priča za sebe...

  44. #594
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Meni su najbolji u Konzumu kad stave nekakav popust na igračke....Ne znaš bi li se smijao ili plakao.

  45. #595
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Takko je katastrofa. Roba nekvalitetna kineska, smrdi, skupa. Kupila sam tamo mužu trenirku koja se stisla nakon pranja na 40 za jedno 4 broja

  46. #596
    jurisnik avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    1,112

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Takko dućan s odjećom u West gate-u, danas imaju popust od 30% na dječju odjeću.
    ALi, popust ne vrijedi na artikle iz kataloga.
    Ok, kupila sam jednu majicu iz kataloga i još jednu koja nije iz kataloga i tajice također.
    Na štenderu gdje su bile tajice stoji natpis -30%
    Blagajnica mi prilikom plaćanja samoinicijativno objašnjava da nema popusta na prvu majicu, ali na drugu i tajice da.
    Međutim na računu je obračunat popust samo na drugu majicu.
    E sad, krene blagajnica listat katalog da mi dokaže da su i tajice unutra, ali ih nema.
    Onda je otišla do štendera, ali ih više nema. Uzela sam zadnje.
    Na kraju mi je objasnila kako su kupci krivi jer sve ispremješaju, ali da te tajice sigurno nisu na popustu.
    Radi se o razlici od 10kn. Žalit ću se na upravu.
    Muka mi je, stvarno mi je muka od tih prevara, navlakuša i sličnih s.anja po dućanima.
    Kaj stvarno misle da smo ovce?

    u katalogu su 3/4 tajice. manji brojevi su po 29,95 kn.
    i na njih nema popusta.

  47. #597
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,218

    Početno

    a ja sam danas u lidlu kupovala za -30% ...
    skužila sam da imaju na cijenama oznake 2D, 4D, 5D... itd... to znači da lijepe -30% toliko od datuma isteka roka. a ono što sam kupila mi je trebalo odmah.

  48. #598
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,219

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa Vidi poruku
    Takko je katastrofa. Roba nekvalitetna kineska, smrdi, skupa. Kupila sam tamo mužu trenirku koja se stisla nakon pranja na 40 za jedno 4 broja
    Kao da mi je neki glasić svaki put kad sam ušla unutra, šapnuo "nemoj to kupiti, nemoj to kupiti". Meni je sve to tamo izgledalo prejadno da bi išta kupila, pa sam svega tri puta ušla da vidim kaj ima i odustala.
    Posljednje uređivanje od ana.m : 15.04.2012. at 20:08

  49. #599
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Kaze frendica da ni u Sloveniji nije bilo sve -30.
    Takko me ne inspirira uopce da tamo kupujem, mislim da nisam nikad ni usla unutra, ali ona je zadovoljna s robom za deckica....

  50. #600
    Ana i mamino zlato avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    937

    Početno

    Kako se što bolje zaštiti ? Imate li neke brze trikove i savjete ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •