Ja sam isto frik za reklame o akcijama i kalkulacije o kupovini speceraja.
Totalno neugodno iznenadjena Intesparom koji uredno, ali uredno nema artikle koji su na akciji. Na odjelu svjezeg mesa se mozes samo ceskati pored cijena iznad kojih su prazne police. (o tome kako su im mlijecni proizvodi redovito s isteklim rokom trajanja - drugi put).
U Konzumu mi se znalo desiti da sam trazila nesto s akcije, bilo je vec prodano.
Lidl sam cula vec sa vise strana da su objavili neku akciju sokantnih razmjera, no nikad proizvodi nisu bili vidjeni na policama.
Bila sam ugodno iznenadjena s Ipercoopom koji je objavio odredjenu pivu od 0,33 s 50% popusta. Kad sam dosla po nju, pisalo je ovako: Zao nam je sto su nam zalihe bile premalene u odnosu na potraznju. u zamjenu vam nudimo istu marku pive od 0,5 s 5% popusta. To mi je bilo ok i cijena je bila fakat nevjerojatna.
Uvijek sve proizvode na akciji pogledam koliko su zapravo isplativi jer cesto zna biti skuplji od nekog redovne cijene, a iste kvalitete.
Citiraj sorciere prvotno napisa
ja na amexu moram napraviti 60000 kuna prometa, za 500 kuna vaučer... i još plaćam članarinu za membership, što znači da ako npr. za 3 godine skupim 120.000 bodova, platim cca 330 i dobijem 1000 - što je zapravo 670.

ovdje se bar ništa ne plaća. inače, kišobrani su odlični, odoh pogledat koliko imam bodova...
Ja volim membership jer sve kupujem preko americana. Tako sam izorganizirala zivot jer ako vec placam tja membership, onda ce ga iscoltati. 8)
Do sad sam se nadala da ce mi Konzumova plus kartica donjeti kakve nagrade, a donjela mi je samo razocaranje. Najzadovoljnija sam s Ipercoopovom. Zadnje sam ustedila 10% od racuna.