pa svaku probam prije nego ju dam.
ima onih koje i nisu ljute.
mislim da je prvu pojela sa 10mj.
onda dugo nije (jer nije bila sezona) i sad ih sa nepune 2 jede.
pa svaku probam prije nego ju dam.
ima onih koje i nisu ljute.
mislim da je prvu pojela sa 10mj.
onda dugo nije (jer nije bila sezona) i sad ih sa nepune 2 jede.