Drage mame, nisam znala gdje bih s ovim pa evo ovdje ću gdje ima svega. Ja sam naime u dilemi. Imam 26 godina. Rodila sam odmah poslije fakulteta. Sad sam na produženom porodiljnom koji uskoro ističe i na mukama sam.
Zanima me vaše mišljenje:
1. Ostati kući sa sinom bar dok ne prođe ljeto (financije nam nisu problem)?
2. Jesam li već "prestara" za početak karijere?
3. Jesam li loša mama ako sam se sad već malo zaželila posvetiti poslu nakon dvije godine kući?
:? :?


Odgovori s citatom
,
),
bas sam se nekidan pitala ima li ko s rode na fb?
(neću skupit dovoljno staža)
