Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: 9 mjesec

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    bebano avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    231

    Početno 9 mjesec

    Drage moje,

    nemojte se smijati, ali ja nisam sigurna u kojem tjednu pocinje 9 mjesec ? Jel u 36?

    Svi nesto kazu kada udjes u 9ti mozes se poroditi svaki cas. Ja sam u 33 pa me zanima koliko jos imam do 9tog.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    trudnoća u principu traje 38 - 42 tjedana
    I da...u 36. tj. se ulaziš u deveti mjesec
    Ali zašto brineš...ti najbolje znaš kad bi trebala roditi.
    A ni beba neće vani bez tvog znanja....
    Opusti se i uživaj.
    Deveti misec je najbolji...
    Ah...to slatko odbrojavanje...

    Ne slušaj ljude...slušaj sebe i bebicu

  3. #3
    bebano avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    231

    Početno

    Hvala puno Jadranka .
    Ima da se opustim, uzivam i cekam svog bebaca :D .

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    eto vidiš

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    6

    Početno hmmm

    voljela bi da i ja tako se osjecam...meni je ovo najgore cekanje i odbrojavanje...nevolim 9mj

  6. #6
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno Re: hmmm

    Citiraj vero prvotno napisa
    voljela bi da i ja tako se osjecam...meni je ovo najgore cekanje i odbrojavanje...nevolim 9mj
    uh a tek dosadni ljudi s pitanjima "pa kaj cekas?"

    bebano moj ti je savjer da lazes kada ljudi pitaju, kada i udjes u 9. mjesec ti reci da si usla tek u 8. iskustvo ovdje progovara vjeruj mi

  7. #7
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,035

    Početno Re: hmmm

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa

    bebano moj ti je savjer da lazes kada ljudi pitaju, kada i udjes u 9. mjesec ti reci da si usla tek u 8. iskustvo ovdje progovara vjeruj mi
    onda će dobit, ajmeee kolka si, a trebaš još cijeli jedan mjesec izgurati :shock:

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    meni je najbolje pitanje
    Kaj si još uvijek u komadu????
    Ne mislim si kaj ne vidiš da sam u dva dijela...
    Pa trbuh ti ovak stoji,pa onak,pa imaš veliki trbuh,pa neko veli nemaš ga uopće...pa me analiziraju ko neku žabu na pokusima...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    gago jako si me nasmijala - a stvarno nam je svim tako

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    38

    Početno

    ne znam za vas, al evo ja sam prije par dana ušla u 9i mjesec i ne mogu dočekati kraj! ne mogu APSOLUTNO VIŠE NIŠTA sa sobom, a kamoli sa MM nema spavanja, čišćenja, ležanja, sjedenja, stajanja, ništa... za sve mi treba pomoć. uf, ne znam jel vama svima to slatko iščekivanje, ali meni je već polako dosta...

  11. #11
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,035

    Početno

    super ti je potpis

  12. #12

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,729

    Početno

    ja ušla u 9. mj. i baš mi je super. Osmi mi je bio baš težak. Sva sam bila troma, a sad sam dobila neku novu energiju. Baš se dobro osjećam... U jednu ruku jedva čekam bebicu, a u drugu bi bila još trudna...tak da se zapravo ne žurim nikud. 8) A što se tiče komentara...ja sam tak sretna trudnica da svima s veseljem na sve odgovaram....sigurno ću u 2. trudnoći bit manje raspoložena za to

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •