Poz, da li mi netko može odgovoriti, obrnuto, radim u trgovini i prije mjesec dana dođe mi žena u trgovinu u trenirci (donji dio 120kn) koju je kupila prije šest mjeseci,trenirka je tamnoplava i ona se žali kako je trenirka izbljedila, i bila je u njoj i na putu, u tak izbljeđenoj da šta ja mislim ona je tako morala putovati, i pita da li ću dobiti opet takve, rekla sam da ako ćemo ih dobiti da ću ju nazvati, trenirke nisu došle i ona danas dolazi u trgovinu opet u toj trenirci, ja joj pokažem drugi model i ona ju proba, cijelo vrijeme se žali i vrijeđa garderobu i mene i ona i suprug, ja joj kažem da zašto nije odmah došla dok joj se to desilo, da ja ne znam kako ju je održavala (makar je očito cijelo vrijeme u njoj i stalno ju nosi), kažem joj da može ići negdje drugdje kupiti trenirku ako s ovom nije zadovoljna, spomenem joj nekoliko trgovina na što ona odgovara: ne ne nemaju oni to što ja tražim. Na kraju ju kupi (iako joj najradije ne bi prodala), i pita što ako se to opet desi. Ja kažem dođite odmah a ne nakon šest mjeseci bez računa. Pa mi odgovorite što bi Vi učinili na mojem mjestu, nitko od kupaca se dosad nije žalio, uglavnom od kupaca imam pozitivne odgovore, što je ovo danas bilo još mi nije jasno. Mislim za 120 kuna žena je tolko iznosila tu trenirku, ja ne znam jel ona mislila da će joj trajati do kraja života? Kolko Vama traju donji dijelovi trenirke.