Pozdrav!

Nova sam, nadam se da ćete mi dati savjet.

Zadnja menstruacija mi je bila 21.3. Pratila sam ovulaciju sa LH trakicama, dvije crtice su se pokazale 16dc i 17dc. Odnose smo imali svaki dan od 10 do 18 dana ciklusa (jadni MM, morao je opregnuti).

Danas mi je 33 dc, menstruacije nema. Inace mi ciklus traje 26-28 dana, rijetko do 31 dan (zadnjih godinu dana).

Jučer, 32dc sam napravila Clearblue sa popodnevnim urinom i bio je negativan (ipak, pojavila se jedva primjetna okomita sjena, ali MM je rekao da to vidi samo onaj koji želi vidjeti).

Već 10 dana imam simptome pms-a: prištiće, bolne i napete grudi, jako povećane, prošarane žilama. Jučer navečer malo su splasnule, ali M nije došla.

Šta je bolje, da li radim beta HCG iz krvi, ili da ponovim Clearblue? Da li Betu mogu vaditi i popodne?