Trenutno sam na porodiljnom, u mojoj kancelarije je troje ljudi, 2 pušača, 1 nepušač. Od kad sam otišla pušači ponovno puše u kancelariji, bez obzira na zabrane. Kako to regulirati kad se vratim? Koja su prava, zabrane, obveze, kazne? Meni inače dim strašno smeta i to nikako ne mogu tolerirati.




Odgovori s citatom