-
Ja imam dobra iskustva, jednu majicu nosim već godinama, a naručila sam je iz prvog kataloga koji je izašao u Hrvatskoj i nošena je redovito svaku zimu. Deri-peri, a spada u red jeftinijih. Ista stvar s još dvije majice u kompletu poslije. Apsolutno su iznošene, a još vrlo pristojno izgledaju, kad se operu ista boja, ista veličina, ništa razvučeno.
Što se brzine tiče, meni su Neckerman i Quele daleko sporiji, upravo mi je neki dan stigao sako u rekordnom roku od tjedan dana. I kao poklon sat i narukvica...
Dosta mojih kolegica naručuje od njih i zadovoljne su, niti jedna nije imala pritužbi, samo trebaš otkriti svoj broj (ja sam prvi put naručila svoj broj pa mi je bilo premalo, od tad naručujem broj veće i sve mi je OK.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma