u jesen sam joj naručila dosta veće tutice (3 za 200 i sitno kuna) i prezadovoljna sam - još su u odličnom stanju!
Sada idem malo prozujati po njihovim sniženjima - stvarno je dječja roba super
Sebi sam uzela tri majice i nisam nešto ludo zadovoljna.