Ja isto imam dobra iskustva. U trudnoči sam si naručila gačice trudničke, grudnjak, spavačicu i piđamu za dojenje (koooštalo je ali sam mislila da to moram imati ), tuniku trudničku...Veličine su mi odgovarale i kvalitetni su materijali. Što se tiče odječe za odrasle brojevi odgovaraju našim.