-
hlamidija,koliki problem moze da napravi u trudnoci?
Da li hlamidija moze da izazove uginuce ploda? Znam da moze da izazovfe spontani ali da li moze da prestane srcana akcija ploda kao posledica hlamidije?
p.s. nisam ja u pitanju pu,pu,pu
-
mislim da ona napravi komplikacije prije trudnoće a koje onda ugrožavaju trudnoću (priraslice u jajovodu i sl. što onda povećava rizik vanmaternične i sl.), ali sumnjam da je "kriva" za odumiranje ploda (povećava vjer. spontanih) jer je 99% zbog kromosomske greške :/
-
Ja sam prije prve trudnoće imala klamidiju, ostala trudna s njom i na početku trudnoće sam još popila dvije ture antibiotika.
Konačno smo ju sredili i više se nije vratila :D
S trudnoćom i bebom je sve bilo ok, ali ja mislim da sam u trudnoći pročitala baš sve što je ikad napisano o klamidiji u trudnoći.
Zaključak je da ona onemogućava trudnoću i može štetiti bebi ako je mama ima pri porodu, ali ako se prije toga izliječi nebi trebalo biti posljedica po bebača.
Sretno i bacite se na antibiotike!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma