Ajme cure, nemojte baš tako. Ja volim svog muža i imamo već dvoje djece za koje smo zajednički birali imena i divan je otac. Samo sam htjela reći da se ovaj put ne uspijevamo dogovoriti oko imena (koje sam na početku trudnoće ja predložila, a sada se premišljam), no svi ju već tako zovu a njima dvojci se jako sviđa, dal iz navike već il radi imena ...ne znam.
Htjela sam samo da mi pomognete oko izbora imena - koje se vama više sviđa, tako da vidim i tuđa mišljenja, a ne da njega izkritizirate.![]()






. Ja volim svog muža i imamo već dvoje djece za koje smo zajednički birali imena i divan je otac. Samo sam htjela reći da se ovaj put ne uspijevamo dogovoriti oko imena (koje sam na početku trudnoće ja predložila, a sada se premišljam), no svi ju već tako zovu a njima dvojci se jako sviđa, dal iz navike već il radi imena ...ne znam.
Odgovori s citatom