:D :D čestitam!!!!!!
Metvica upravo to,od kada sam usla u prvi postupak razmisljam o naslovu...bas si me nasmijalaMetvica prvotno napisa
![]()
zapravo sam od tog bunila i zaboraviloa napisat poantu naslova!
Htjela sam reci da sam 2 dana prije bete ugledala smedji iscjedak sa svim simptomima... bolova u stomaku, ledjima.bubrezima itd. Trajalo je tada do bete (14-ti dan)! Otpisala sam i ovaj postipak! Jutro kad sam trebala vadit betu nije mi se dalo jer sam kao znala rezultat! Idem i to odradit da prestanem sa utrogestanima pa da i prokrvarim kako treba! Na putu do labaratorija pocela planirat odakle cu krenit sa spremanjem...kako cu napon opiturat kosu...otici do sestre u London i jos puno toga! Po zavrsetku pitam doktoricu mogu li ja samo nazvat za rezultate misleci u sebi "sta cu dolazit po taj bezvrijedni papir"! Rekla mi je ne na zalost ali vam mozemo posalt mailom! odlicno dosla ja doma i nakon uru i po otvorim mail a kad tamo brojka 961.6! Ostala sam smrznuta! Nakon nekog vremena zurenja u taj broj pocnem traziti po papiru neki drugi broj jel to nije taj sigurno.....pocnem i traziti svoje ime uvjerena da je doslo do zabune! Tako luda nazovem kolegicu koje ima istu sudbinu koja je doktorirala na betama,procitam joj broj i pitam; sta to? Ona se ludjacki stade smijati i kricati..pa ti si trudna sta ti nije jasno, sta ti nije jasno!..........Znam samo da se nisam ni najmanje tome nadala!
Rebeca sto se tice dijagnoze stvari stoje ovako:MM=OLIGOZOOSPERMIJA gr II, ASTENOZOOSPERMIJA gr II
JA, zdrava ka dren, bar tako kazu doktori!
Curke moje, stare i nove hvala vam sto ste pisale ove slatke rijeci potore..puno mi znace...Hvala sto se radujete mom uspjehu i zelim vam da vam Bog da sto prije istu srecu! Puuuuuuuuuuno vam hvala jos jednom!
joj skoro zaboravi...danas beta 2100! Jupiiiiiiiiiiiiiiii sad sam malo mirnija(malo)
mrvcelj čestitam od srca i kao što netko kaže mi ćemo se veseliti za tebe jer znam da si u nevjerici i da si na oprezu. :D :D :D :D
Bit će sve ok.![]()
bravooooo :D :D :D![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Čestitam i samo da ti kažem da mi daješ nadu.
Na zadnjem dogovoru mi je doc predložio da probamo uz klomifen ubaciti i 1 ampulu menopura.
Prvo sam se nećkala, ali sad bih probala.
Ja sam doduše mislila ići na AIH.
Mislim da je malo onih na ovom forumu koji ne smišljaju naslov za ovakav topic.Metvica prvotno napisa
A zamisli ovo, ja sam ga isto toliko smišljala i na kraju od prpe, šoka, nevjerice i svega ostaloga nisam niti otvorila temu sa svojim "naslovom "![]()
mvrcelj :Dsuper beta
Mvrcelj cestitke od srca. beta ti je super, a i naslov :D :D
beta je super :D da nisu duplici? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
I ja mislim da su,kako volim ovakve priče,kad se najmanje nadaš uvijek sve ispadne super.Zapravo ja se uvijek nadam,ali ne vjerujem... :/
:D![]()
moram još jednom :D ,
a :D kaže i naš miško u trbuhu
Rene2 hvala na cestitkama!Rene2 prvotno napisa
najbolje pusti svoga dr-a da odluci sto ce....govorim iz iskustva!
rekao mi je prirodnjak sa femarom, a onda je odlucio prvi dan i dati 2 menopura...drugi pregled opet 2 menopura....ja ga bljedo gledam i negodujem ali na kraju pustam da ipak on odluci..naravno opet po njegovom! zadnji pregled za stopericu on opet predlozi menopur na sto se ja smrknem...dr vec odluci da bude po mom ali ja popustim i ostavim da odradi svoj posao do kraja......i odradio ga je za 10!
i jos da kazem da sam zaista sretna sto ti dajem nadu!
Go for it girl!
tiki_a
tia
Mali Mimi
lilia
tia_16
regina78
pippi
kjb
sunce.m
fjora
sjetna
truncicabaluncica
lila_mk
ninatz
uporna
Ginger
zhabica
fritulica1
ia30
nikka
Cvita
dijanaa
enya22
ZO
vikki
kikic
marti_sk
Dodirko
Kikica1
ina33
vesnare
Arkana10
Pepita
wewa
Superman
taya
Metvica
speranza
rebeca
darci
laky
nadda
Vali
Garfy
bebomanka
Myra2
Sve ste zasluzile da vam se na ovaj nacin zahvalim od![]()
Zahvaljujem i svima onima koje budu pisale ili samo citale i radovale se skupa samnom!
hvala svima od![]()
cure nisam ni vas zaboravila!
japanka
lanaaa
barbi26
rikikiki
iva_luca
pirica
potocnica
Bebel
LO
prima
rokobj
Lambi
laky
mona lisa
zelim vam svima poz. bete sto iz prirodnjaka,stimulacija ili kucne radinosti!
mvrcelj čestitke od![]()
Čestitam draga i želim ti školsku trudnoču![]()
čestitam i na ovoj beti i potajno razmišljam kako bi mogli biti duplići![]()
zaslužila si draga - sretno do kraja![]()