mi tkđ. živimo pod pločom i bez klime se tu ne može. radi non sop i preko dana je na 27, a po noći na 28. nalazi se u trpezariji i hladi cijelu kuću, isto kao kod matilde
mislim da je vrućina za bebe kudikamo gora, no idealno bi bilo neka prirodno prozračena i svježa prostorija. mislim da je malo ljudi ima. možda u Lici![]()




Odgovori s citatom