Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 125

Tema: KAMARIS DUĆAN

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    473

    Početno

    Svjetlana možemo li se nadati i platnenim ulošcima u skorije vrijeme?
    :smajlić koji te hipnotizira da kažeš DA:

  2. #52
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    pridruzujem se hipnozi

  3. #53
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    krivi smajlic, treba bit ovaj :shock:

  4. #54
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    robica za veće klince :tik-tak-tik-tak:

  5. #55
    tatek avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb/Precko
    Postovi
    4,271

    Početno

    Mi malo reklamirali maramu na viteskom turniru u Stubici - pitala jedna trudnica da gdje smo ju nabavili i kak to sve ide s maramom pa ju je MZ uputila na pravo mjesto.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Mi isto imamo maramu iz Kamarisa.

    Čim počne kmek-grnjc-loše-sam-volje-buuu, tutanj u maramu i nosanje. Rezultat: ZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i po sat-dva. Milina.

  7. #57
    Ena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,242

    Početno

    Neki dan sam kupila paket Kamarisovih pelena tako da nam bebica može odmah uskočiti u njih, a to će biti vrlo vrlo skoro.

    Teta u dućanu mi je lijepo objasnila što sve sadrži paket što bi trebalo biti dovoljno za 2-3 dana te kako se koriste pelene.
    No, tek kad sam došla kući skužila sam da u paket od 20 pelena ulazi samo 10 uložaka :?
    Vjerujem da mi je teta rekla količinu samo sam ja tu brojku prečula da bih odmah reagirala, a i u popisu artikala koji dobiješ s paketom lijepo piše 10 kom. uložaka.

    Budući da nemam nikakva iskustva u korištenju platnenih pelena, malo sam zbunjena i molim vas iskusne za savjet.

    Zar ne bi trebalo biti u paketu isti broj uložaka kao i pelena.
    Mislim, uložak se stavlja u pelenu, što znači da će se isto zmazati kao i pelena, kako imam rezervne pelene koje koristim dok se zmazane peru tako bih trebala imati i toliko rezervnih uložaka, ili ... ili ja u nećemu griješim???

    Da li bih trebala uz paket dokupiti još 10 komada uložaka ili je ovo u paketu dovoljno?

  8. #58
    svjetlana

    Početno 10 uložaka

    U paketu je 10 uložaka jer su nam povratne informacije pokazale da je to dovoljno. Neki roditelji stavljaju pola tetra pelene zbog dobre moći upijanja, neki uloške koriste samo za noć. Umjesto uložaka u paketu je kutija papirića i niža cijena.

  9. #59
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    Svjetlana jesi li mozda u ducanu u subotu? Navratila bih napokon

  10. #60
    svjetlana

    Početno posjet

    U subotu imamo malo predstavljanje novinarima pa se može doći pogledati unatoč tome što je službeno neradni dan. Dobro bi došlo nekoliko "slučajno" naišlih trudnica.

  11. #61
    mama_i_vjeko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    330

    Početno posjet

    Svjetlana,kaj mogu "slučajno "navratiti i mame sa bebama?Ja bih kupila par pelena( nikako da skupim lovu za cijeli paket) pa sam eto mislila uzeti par za početak pa onda kada mi uleti neka lova nadopuniti cijeli paket.I kad je najbolje vrijeme da dođemo?!

  12. #62
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    jesi možda u četvrtak popodne u dućanu?

  13. #63

    Početno

    mi bili danas i da se pohvalim, imamo lijepu crvenu maramu :D :D

    Samo napomena vezano uz plaćanje - obzirom da još nema telefona, ne može se platiti putem Maestro kartice...

    (disclaimer - ne kudim 'upravu', nego HT ili koga već)

  14. #64
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Anči, šteta što se nismo srele, ja sam odvela Eki peki u obilazak danas popodne.

  15. #65
    svjetlana

    Početno NOVO RADNO VRIJEME

    OBAVIJESTILA BIH DA KAMARIS DUĆAN U TKALČIĆEVOJ 53, DO 15.08. RADI PO LJETNOM RADNOM VREMENU: PON - PET. 09-12h I 17-20h
    SUBOTOM OD 09 - 15 h.

    IMAMO I SNIŽENJE TRUDNIČKE ODJEĆE OD 50%.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Svjetlana, stigle su mi zaštitne gaćice br. 6. Pristaju nam izvrsno! Jedino sam primijetila da su nisu od istog materijala kao one br.12. Malo su tanje i to mi se baš sviđa!

    Hvala!

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    već nekoliko mjeseci koristim za spavanje i odmor kamarisov jastuk(banana) i jako sam zadovoljna neznam šta bi bez njega,Ali postoji problem,iz dana u dan je sve prazniji,kao da nestaje! Ima li tko sličan problem

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno poklon bon

    cestitke i od nas

    imam mali prijedlog, kod nas se inace moze otici u skoro svaki ducan (i prenatal, naravno) i tamo kupis na poklon bon od 10, 20 ili koliko vec hoces eura i onda to poklonis

    mislim da bi takav bon bio odlicna stvar pa si novopeceni roditelji odaberu sto im treba

  19. #69
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    Citiraj lali prvotno napisa
    već nekoliko mjeseci koristim za spavanje i odmor kamarisov jastuk(banana) i jako sam zadovoljna neznam šta bi bez njega,Ali postoji problem,iz dana u dan je sve prazniji,kao da nestaje! Ima li tko sličan problem
    imam ja, ali nije kamarisov jastuk. od čega ti je punjenje? bila sam nedavno u dućkasu i veli teta kako sada imaju samo punjenje onim kuglicama od stiropora ili slično. valjda se ti ne "ispuhuju"..obavezno moram kupiti novi jer smo i ja i jakov ovisni o jastuku za dojenje.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    Da,mislim da je to to punjenje.Nestalo mi je doslovno 1/4 jastuka.Možda da ga nosim na reklamaciju?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    podižem

  22. #72
    svjetlana

    Početno ispražnjeni jastuk

    Jastuci su prepunjeni baš zbog toga što punilo nakon nekog vremena ishlapi. Nakon toga su optimalne punoće. Ako ih je netko kupio prije nego što smo ih počeli tako puniti i jastuk mu se ispraznio tako da je neupotrebljiv neka mi se javi telefonom pa ćemo ispraviti grešku.
    Hvala na razumijevanju
    Kamaris

  23. #73
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Ima li štogod trudničke robe za zimu?

  24. #74
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    joe, ja sam skoro svaki dan u kamarisu, i svaki put poželim odmah biti trudna jer mi imaju genijalnu odjeću za trudnice...
    ne znam kaj ti znači "za zimu", ali imaju duge suknje, majce s dugim rukavima, nekakve slatke vestice...

  25. #75
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Lutonjice, hvala, mislim da ću danas skoknuti da vidim šta ima. Ionako imam u planu preći na platnene pelene za novu bebu (preokret je izazvao Rodin letak).

  26. #76
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    svjetlana, znam da se u splitu mogu kupiti kamarisovi porzivodi (jastuci i platnene) ali reci mi imate li u splitu prodaju svoje trudnicke odjece igdje?

  27. #77
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Joe, super za letak 8)

  28. #78
    svjetlana

    Početno trudnička odjeća

    Na žalost u Splitu za sada nema. U izradi nam je nova web stranica na kojoj će biti i slike odjeće pa će se moći naručiti pouzećem.
    Hvala

  29. #79
    svjetlana

    Početno Zagreb, Vinkovci......

    Na žalost, u Splitu za sada ništa ali nešto se sprema u Vinkovcima. Nadam se da će upaliti!
    Hvala

  30. #80

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno Re: Zagreb, Vinkovci......

    Citiraj svjetlana prvotno napisa
    Na žalost, u Splitu za sada ništa ali nešto se sprema u Vinkovcima. Nadam se da će upaliti!
    Hvala
    Vau :D

  31. #81
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    svjetlana, super za prodaju na webu, jedva cekam

  32. #82
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Moram se pridružiti pohvalama. Prije 2 mjeseca sam kupila veliki Kamarisov jastuk za dojenje punjen pes masom i to mi je nešto najbolje na šta sam dala lovu od početka trudnoće. Samo ga vučem s kreveta na trosjed i obratno. Teta u dućanu je super ljubazna ali ne na onaj dosadni način kad ti prodavačica najaši na vrat nego je baš draga i dobra. Uzela sam par letaka jer sam iza toga išla u Namu kupiti robicu za bebicu i tamo me teta prodavačica pitala di ima tih jastuka, da joj jako puno mama to traži, a ona ih nezna uputiti, pa sam joj ostavila te letke da ih dijeli. Nadam se da imate puno posla i sretno dalje. Dokoturat ću se sad koji dan da vidim tu zimsku obleku.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Svjetlana, razmišljate li o pull-up zaštitnima? Vidim da neke mame hoće odustati od platnenih kad im djeca postanu živahna pa klasične s čičkom ne drže baš čvrsto?

    :smajlić koji kleči na koljenima i preklinje:

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    126

    Početno

    Ja bi dala jednu kritiku ako moze?! Ustvari vise komentar nego kritiku, kupili smo 2 zastitne gacice i prve su bile od mekanijeg materijala i s njima smo jako zadovoljni. Prosli sam tjedan kupila druge i te su od tvrdjeg materijala i problem je u obrubu. Naime, beba se popiska i taj se cijeli obrub namoci i time joj moci robicu. Onima prvima se to nije desavalo. Ovim novima kao da voda "putuje" po obrubu. I jos jednom, sve u najboljoj namjeri, inace smo s ducanom super zadovoljni. Samo tako!

  35. #85

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno Re: Zagreb, Vinkovci......

    Citiraj svjetlana prvotno napisa
    Na žalost, u Splitu za sada ništa ali nešto se sprema u Vinkovcima. Nadam se da će upaliti!
    Hvala
    Ima što novo po ovom pitanju?

  36. #86

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    centar Banije, Sisak
    Postovi
    62

    Početno

    Svaka čast i pohvala za trgovinu!
    iako nam beba stiže tek u siječnju, pokupovali smo valjda cijelu trgovinu:
    komplet pelena,jastuk za dojenje,maramu,bodybenkice...
    Nismo iz Zgb-a nego iz Siska,ali se i ovdije mogu kuptiti neki Kamarisovi proizvodi u trgovini Bebin svijet.
    pitanje za vlasnicu:imate li u planu prodavati platnene higijenske uloške?

  37. #87
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj Irenica prvotno napisa
    pitanje za vlasnicu:imate li u planu prodavati platnene higijenske uloške?
    Dok vlasnica ne odgovori, samo da kažem da je jedna od forumašica nedavno kupila kamarisove pl. uloške i čeka da ih testira .

  38. #88
    traxi

    Početno

    ja sam si kupila nedavno jastuk za dojenje. super mi je ponoći dok ležim na boku...

  39. #89
    ilja

    Početno

    ja bih tako rado podijelila mišljenje s vama koji ste zadovoljni kamarisovim pelenama.
    MM i ja smo bili nadobudni i uložili veliku svotu za veliki paket kamarisovih pelena.no, nosili smo ih samo par dana.
    pelene su unatoč dvjema veličinama prevelike za bebu odmah po rođenju, čičak sa plastičnom podlogom na kojoj se nalazi reže bebinu kožu, tako da sam se naježila kad sam vidjela crvene crte na bebinom trbuhu od pelene.Nisam ih prala u oplemenjivaču i nakon sušenja sujako krute.
    pokušala sam ponovno uvesti kamartisove platnene pelene nakon nekoliko mjeseci u nadi da neće biti velike i da ću već nekako onaj čičak spetljati , okrenutu na način da plastika ne grebe , no ponovno sam odustala-velike su i čičak je nepopravljiv.

    od totalne protivnice pampers pelena i zagovornice platnenih (i prije no što se beba rodila) postala sam na moju i MM-ovu veeeeeeeeeliku žalost korisnik pamper pelena.

    za ponovni izdatak i kupovinu novih platnenih pelena nemamo novca.
    a tako smo željeli da naša beba nosi platnen pelene.....

  40. #90
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ilja, mislim da nesto krivo radis. nas nikada nije nazuljao cicak od kamaris pelena, nije ni blizu bebine koze. a ni pelena nije prevelika. pokusaj olabaviti pelene a ne stisnuti ih. mozda iz povuces previse gore, one trebaju dosta visiti ispod guze.

  41. #91
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    ilja, možeš li možda slikati bebu u peleni?

  42. #92
    ilja

    Početno

    prije no što smo kupili kamaris pelene čitala sam rodin forum i pohvale platnenih pelena.naručila ih , dobila, pročitala upute, i prematala bebu i stavljala mu pelenu onako kako je najlogičnije za stavit (konačno, tako su i bile "zaljepljene" kad smo ih dobili).ne znam što sam mogla krivo raditi(?)
    jednostavno, taj je čičak na uskom (predugačkom)dijelu platna i uvijek se nekako izdigne do trbuščića , nije onakav kakav sad vidim da imaju neke pelene iz drugih zemalja.platno na kojima je čičak je na njima široko.
    uložaka je samo 10 što je potpuno nelogično naspram 20 pelena.i to mi je bezveze.
    pampersice su OGROMAN izdatak za naše male plaće i platnen pelene smo doživjeli kao uzaludno bacanje novca.
    zato mi je neshvatljivo kako sve mame hvale kamaris pelene.
    nikada ne bih naručila pelene iz neke druge zemlje jer zastupam kupnju hrvatskih proizvoda .
    kupila sam i maramu u kamarisu i o.k. mi je.
    fotografiju ću poslati čim prije...
    možda sam dobila neki stari zaostali model (žuto bijele su boje)

  43. #93
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    jesi li sigurna da ne podignes previse gore pelene i ne stegnes jako? pelene trebaju onako malo labavo stajati.
    ma ja imam prastari model kamarisa i nikad nisam imala taj problem. sigurna sam da je rjesivo.

  44. #94
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ima li trenutno u kamarisu kakvih potkosulja za dojenje? ili kakvih majica kratkih rukava za dojenje?

  45. #95
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    Mi smo prije rođenja bebe kupili 2 pelene za probu i bili smo super zadovoljni.
    Kad smo kupili cijeli paket razočarala sam se jer su bile osjetno tanje, ušiveni uložak uži, a dodatni ulošci kraći i tanji.
    Time i moć upijanja puno manja.
    A u međuvremenu su i poskupile
    Slažem se da 10 uložaka nije dovoljno pa sam ja kupila još i sad imam 4 različite veličine :?
    Neki su širi, neki duži, neki skroz mali, ko da su šivani odokativno.
    Oni kupljeni prvi su super, dugi i debeli.
    I čičak na ovima iz paketa je puno slabiji, u mašini mi se uvijek odlijepi i zakači na gazu ili sl.
    Ne mogu prežaliti što odmah nisam kupila cijeli paket.
    Sad nakon ove žalopojke moram reći da nisam naletila na one super s početka da bi s ovima bila prezadovoljna, ALI budući da znam da su bili bolji (k tome i jeftiniji) ne mogu ne žaliti.
    Mislim, čemu sam uopće trebala isprobavati? Naravno da je pamuk dobar! Pokolebala me teta prodavačica U Bebinom svijetu "Pa nije vam to baš tako dobro, pa moji su imali osip u platnenima, pa čemu se mučiti sad kad postoji taj diiivni Pampers..."

  46. #96
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    Citiraj aries24 prvotno napisa
    Naravno da je pamuk dobar! Pokolebala me teta prodavačica U Bebinom svijetu "Pa nije vam to baš tako dobro, pa moji su imali osip u platnenima, pa čemu se mučiti sad kad postoji taj diiivni Pampers..."
    Nevjerojatno, ti si već treća samo na ovom forumu kojoj je prodavačica prodavala tu istu priču .

  47. #97
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    ima li trenutno u kamarisu kakvih potkosulja za dojenje? ili kakvih majica kratkih rukava za dojenje?
    otvaram ovaj topic jer se nadam da mi je netko odgovorio na pitanje, a vi tu tracate prodavacice iz Bebinog svijeta. pa kad se traca da dam i ja svoj doprinos. poslala sam tamo brata svojevremeno. da mi kupi platnenih pelena. al nije on nista pitao, samo je trazio 12 komada i kaze da je prodavacica triput pitaka, Koliko? Jeste sigurni?

  48. #98

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    ima li trenutno u kamarisu kakvih potkosulja za dojenje? ili kakvih majica kratkih rukava za dojenje?
    Ovo i mene zanima... pa ima li? Možda skočim do grada ovaj tjedan kad snijeg malo okopni... ali da li netko zna?

  49. #99
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    Ja tražim bodi da mu se naramenica može otkopčati,
    potkošulje ne volim jer ih stalno moram gurati nazad u hlače,
    ima li šanse da nađem takvo što u Kamarisu?
    Igdje?
    Negdje?
    Bilo gdje!

  50. #100

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,669

    Početno

    Citiraj aries24 prvotno napisa
    potkošulje ne volim jer ih stalno moram gurati nazad u hlače
    Zašto dižeš potkošulju, zašto ju ne spustiš ispod dojke? Ja spustim i potkošulju i košaricu grudnjaka odjednom, gotovo za čas. I za čas vratim natrag, sve jednom rukom, puno jednostavije nego petljanje grudnjakom za dojenje. A nosim grudnjak broj 90B.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •