vuče super oko 5 minuta i onda se počne vrpoljiti

Čuješ li u ovim trenucima jako gutanje? Otpušta li bradavicu i guče li zrak želeći je ponovno uhvatiti? Je li on beba koja pije halapljivo ili sporo?
Neke bebe, naime, brže isprazne dojku, a neke sporije.
Redovite su stolice izvrstan znak, potvrda da dijete uzima masno mlijeko te da napreduje. :D
A po pitanju spavanja - Matej je isto bio takva aktivna beba, željna provoda po maminim rukama i dan danas je ostao takav. ( Ja sam se tješila da je djetetova aktivnost dobar poticaj njegovom razvoju :D pa smo nekako izdržali turbo ritam ). Neke bebe uhvate ritam dnevnog i noćnog pravilnog spavanja, a neke ne. No, ovo ne znači da nemaš dovoljno mlijeka, da je gladan ili da ti je mlijeko "slabo" ( što uopće ne postoji! ).