Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: suncobran za kolica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    91

    Početno suncobran za kolica

    imamo quinny speedi kolica i htjela bih na njega staviti veliki suncobran jer mi kupola nije dovoljno velika, a ne želim crni suncobran kakav ide na quinny kolica.Zna li netko gdje mogu kupiti veeeliki suncobran?

  2. #2
    adonisa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    288

    Početno

    ima u kiki univerzalnih suncobrana za kolica, nisu baš ogromni, ali meni odgovara - imam bebe comfort high trek kolica

  3. #3
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    u kiki, idu na speedija bez problema, i na zapp ga se može namontirati

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    evo da ne otvaram novu temu ima li netko saznanja gdje mogu kupiti suncobran/kišobran - kako ga već zovu - za Maxi Cosi Mura 3 kolica znači onaj širi adapter mi treba i zašto ne želite crni suncobran, u čemu je kvaka?

    Iz Splita sam pa mi Kika ne odgovara
    Posljednje uređivanje od Blekonja : 05.06.2011. at 12:22

  5. #5

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    a joj tek sad vidim da je tema iz 2008. ali nema veze pitanje i dalje stoji o lude mene

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Dal možda netko prodaje originalni suncobran za Quinny speedi kolica s adapterima? Po mogućnosti u zelenoj ili smeđoj boji.

  7. #7
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Mi smo kupili u turbo limaču običan suncobran, nije ogroman ali super nam pokriva kolica, evo link: http://shop.magma.hr/Products.aspx#!...=;se=suncobran

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    2,660

    Početno

    mašnica a koja je širina na držalu suncobrana... za šire ručke od kolica, kao što je kod mene MC Mura ili za uže? i koja ti kolica imaš? hvala

  9. #9
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    taj suncobran iz TL je užasan,nama je pukao nakon kratkog vremena,onoaj dio koji se stegne na kolica. zanm isto tako još par slučajeva.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    taj suncobran iz TL je užasan,nama je pukao nakon kratkog vremena,onoaj dio koji se stegne na kolica. zanm isto tako još par slučajeva.
    Slažem se sa tobom!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    3,461

    Početno

    na temi "Gdje kupiti" već sam napisala da sam suncobrane za dječja kolica vidjela prije par tjedana u Ipercoopu u King Crossu Zg, samo mi ne treba vjerovati za cijenu jer me nije zanimala (možda je bila oko 120-130 kn, ili manje, zbilja ne znam)

  12. #12
    Bebinja avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Malo Misto
    Postovi
    642

    Početno

    Mislim da je najbolje kupiti original suncobran,mada su cijene onda paprene...Recimo za PP su oko 200kn...

  13. #13
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Citiraj Bebinja prvotno napisa Vidi poruku
    taj suncobran iz TL je užasan,nama je pukao nakon kratkog vremena,onoaj dio koji se stegne na kolica. zanm isto tako još par slučajeva.
    Nama još uvijek dobro služi, nisam ga nikad prejako stezala jer bi možda i puknuo, koliko košta nama je ok.

  14. #14
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    I ja sam u potrazi z asuncobranom za zapp, tl, i baby media shop nemaju, nemam ideje tko još drži :/

    može pomoć pliz

  15. #15
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo kupili u turbo limaču običan suncobran, nije ogroman ali super nam pokriva kolica, evo link: http://shop.magma.hr/Products.aspx#!...=;se=suncobran
    ja ih gledala ovih dana.u potrazi smo.i ne djeluju kvalitetni.morat cu kupit orginal za naša kolica.

  16. #16
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Meni su skroz ok, bitno da mi pokrije dijete i štiti od sunca, jedino što ga tu i tamo preselim, ovisno na koju stranu se vozimo...jer malo teže se savija

  17. #17
    zadarmamica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    1,910

    Početno

    kupili smo.od naših kolica prenatal.tako da nam odgovara 100%.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    9

    Početno

    Meni je za malu bebu praktičan krov za dječja kolica. Ima kupit u mullera, a ja sam sebi sama sašila. To je nešto ovakvo http://erwinmueller.scene7.com/is/im...r/04_987?$480$

  19. #19
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Podizem temu!
    Imam Maclaren quest sa suncobranom koji mali stalno navlaci pa ga ne stiti od sunca i bojim se da ce ga strgati.
    Vidim da postoji navlaka za kupolu-sunshade. Ima li tko iskustva? Jel se isplati dati skoro 300kn za to?
    Mislim na ovo
    http://www.magicbaby.hr/oprema-za-be...-sunshade.html

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Postovi
    4

    Početno

    Suncobran za kolica je genijalna stvar i svatko bi ga trebao imati pogotovo u ljetnim mjesecima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •