Lili75 prvotno napisa
Novel, pa naravno da se ne bi ništa dogodilo da krene prirodno, to je i bolje (al je vrlo mala vjerojatnost da krenu trudovi baš unutar ta 24 sata), indukcija samo izaziva na umjetni način ono što bi se trebalo dogoditi prirodno.
Sve je isto, trudovi, izgon, krvarenje, sve je isto, ali mene je strašno strah i htjela bih izbjeći to "umjetno" jer kod mene nikad nije palilo i priznajem užasavam ga se jer onda ću bit prisiljena uzet i epiduralnu zbog dripa,a bebica će bit puna te silne kemije i isprepadana silinom kontrakcija maternice izazvanih dripom (ne želim ni zamišljat kako bih ja reagirala na drip).
Gle, ako je to nešto da se mora samo tako i nikako drugačije, Bože moj, OK, ali ako je stvar izbora i fleksibilnosti, onda radije želim pričekat prirodne trudove. Kod mene se pokazalo da je Priroda uvijek najbolje znala sama odradit svoj posao.