Davore, ako ti se da, napiši nam pls recept za umak od kikirikija i mungo klica.

Prijateljica je jednom napravila grickalice od soje, ali ne znam točan recept. Otprilike: soja (žuta) se dobro opere i nakvasi preko noći, drugi dan se procijedi i osuši, posoli i peče u pečnici dok postane hrskavo (mislim da na laganijoj temp.). Malo me podsjeća na pečeno, slano zrnje kukuruza, ali ukusnije.