-
Grč u pimpaču?!
U zadnje vrijeme Sven se često zna žaliti da ga na kraju mokrenja uhvati grč u pimpaču. To traje par sekundi i prođe.
Nema veze s erekcijom i on tvrdi da nije bol nego baš grč :?
Prvi put čujem za to. Da li se netko susreo s tim?
Inače, u siječnju je zadnji put bio na uzv-u i nije bilo kamenaca pa predpostavljam da nema veze s tim.
Kad je izmokrio kamence to je bilo bolno, ni slično ovome na što se sad žali. A i bol je trajala kratko.
Već sam luda s tim pimpekima.
Ovom mlađem se pak tako zna uvući da mu vani ostane samo nacigana kožica. Izgleda kao neka mini harmonika. Ima još tko doma harmonikaša ili i za to trebam pitati u ambulanti.
-
mene zna uhvatiti grč kad se malo žurim pa sad može bit da se i dečkim to događa
-
harmonikaša sam imala ja dok je bio beba ( negdje do godinu dana )
bio je buckast poprilično
i onda bi pišo utonuo u salo
izronio bi samo kad bi pišao ili mu se digao
to ti nije nikakav problem
-
Ok, znači harmonikaša riješili. I on je buco pa je valjda to.
A ovo za grč fakat nisam nikad prije od nikoga čula. Evo, Romina sad si me i ti iznenadila. Znači grči i ženske homo sapiense.Šta sve čovijek neće ovdje naučiti.
-
čovijek=čovjek/čovac/čovko...
-
dogodilo mi se više puta i fakat nije ugodno .a gledajući po M. vidim da nekad piški normalno a kad je u napetoj situaciji onda tuta zvoni na sve strane i uvijek se prepadnem tog grča iako nemam pojma jel moguć kod muških
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma