Citiraj Dijana prvotno napisa
Ajme trina. Bez komentara. Štaću, nisam pristalica "svetice majke".
Ali si pristalica svetice majke koja se tako velikodušno odrekla svoje uloge za njihovo dobro. Pa meni je to za ovaj smajlić kojeg si stavila gore.