-
Ne znam kako da procjenim točno koliko potrošim na ručka jer uvijek imam doma npr. mrkve, rkumpira, luka i tih nekih stvari.
Ali evo recimo danas sam kuhala kelj s kobasicama.
Kobasice 8kn
2 glavice kelja manje 4kn
mrkvu i krumpir sam imala doma.
Kruh sam platila mislim 5 kn, pola Alpskog i to nam je za 2 dana.
Obično nedjeljom bude malo skuplji ručak.
Mada opet evo za usporedbu.
Paradjz juha-možda me koštala 5 kuna (tolkio sam potrošila oasirane rajčice, toliko je i piksa pelata ako radim s njima)
Piletina na naglo s mrkvom i rog paprikom
Picek je bil 30kn, ali imam za još jendom i za još jednu pileću juhu, ajde neka bude 15kn pile. Mrkvu i rog papriku sam imala doma (dvije mrkvice i 2 paprike od kojih je pol kile mrkve bilo manje od 5 kn, a kila rog paprike je bila 8 kn) Znači nek to pile s tim povrćem bude 20kn.
Prilog krumpir i dinstane mahune.
Mahune smrznute 7kn
Pol kile krumpira (5kg za 8kn) računajte
I mi malo trošimo na hranu.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma