-
evo, da vratim topic na pravi kolosijek 
mi u prosjeku jedemo prilicno jeftino - za danas i sutra recimo imam varivo od crvene lece i junetine: 250 gr lece, 500 gr junetine, sve ukupno nije vise od 5 eura. luk i korjenasto povrce je iz vlastitog uzgoja.
nismo mesarosi, pa nam rucak moze biti i gotovo besplatna kljukusa - krompir i luk domaci + 1 jaje i 2 kasike brasna... kupujemo zato jogurt.
znam napraviti i nesto luksuzniju varijantu - kupiti lignje, oradu, lososa ili sl., ali to rijetko.
zapravo nas najvise kosta neredovna prehrana - a to je opet uslovljeno nemogucim radnim vremenom mm-a.
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma