Priej dva tjedna sam bio u Helsinkiju i završio tečaj potreban za rad na novom projektu ... i sad treba početi sa pravim radom na njemu, a tim povodom me početkom studenoga očekuje dvotjedni workshop u Aachenu (Njemačka). A kako su u blizini Maastricht i Liege, sigurno ću skoknuti i do njih preko vikenda ...

I, naravno, drage Rode i Rodci, zamoljevam za sve zanimljive informacije glede i u svezi ta tri grada!

Hotel će mi osigurati firma, tako da me zanimaju prvenstveno stvari tipa što vidjeti, gdje jesti, zanimljivosti itd.

U Aachenu sam već bio jednom, prije 19 godina, no samo na par sati. Sjećam se grandiozne katedrale i rathausa i okolice isprepletene brdašcima nastalim od iskopina u ugljenokopima. Tad sam bio dio biciklističke karavane koja se kretala pravcem Hamburg-Koeln-Bonn-Aachen-Kerkrade-Amsterdam i sjećam se da mi je išlo na živce to stalno gore-dolje bicikliranje tamo.

Tad sam bio i u Maastrichtu, nekoliko sati, sjećam se lijepog glavnog trga i podzemnih tunela ispod bedema ... i to je to.

U Liegeu još nisam bio i ne znam puno o njemu.

Eto, hvala vam unaprijed svima koji ćete se javiti na ovu temu!