Citiraj Ivana2 prvotno napisa
E sad ti procijeni može li ta fotka biti zanimljiva pedofilima.
stvarno nemam pojma :?

ali, ne brigaj, ionako imam problem s razvijanjem slika - dok ta dođe na red, ako ikad i dođe...

ali ne kužim, jer vi sumnjate da su ovi koji razvijaju pedofili ili tko?

inače, ni meni se ne sviđa ta fotografija s djetetom i cvijećem. baš mi nema ništa umjetničkog u tome :/