stvarno nemam pojma :?Ivana2 prvotno napisa
ali, ne brigaj, ionako imam problem s razvijanjem slika - dok ta dođe na red, ako ikad i dođe...![]()
ali ne kužim, jer vi sumnjate da su ovi koji razvijaju pedofili ili tko?
inače, ni meni se ne sviđa ta fotografija s djetetom i cvijećem. baš mi nema ništa umjetničkog u tome :/




Odgovori s citatom