Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 100

Tema: Kupnja stvari za bebu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    59

    Početno Kupnja stvari za bebu

    Kada ste odlučile početi kupovati kolica, krevetić, ormarić za previjenje itd..?

  2. #2
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ja bi već saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad!!!!!! A vidiš mi u potpisu tjedan trudnoće! Sav net sam prešla uzduž i poprijeko i sve već odabrala - samo čekam...
    I mene zanima - kad ste krenule kupovat?!

  3. #3
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    gledala sam, virila i cirila od pocetka, ali pocela kupovati oko 7 mj.trudnoce. I to ono osnovno, naravno. A kad mi je dr. rekao da u 32. moram u bolnicu, trcali smo MM i ja od ducana do ducana da kupimo komodu. I naravno, u toj svojoj situaciji ostavila sam MM spisak sa jos par stvari, a on je rekao da ne brinem, da ce on na Rodu i pitati sve sta treba . I sve smo stigli...bas neki dan gledam koliko tetra pelena imam, i ne znam sto cu s njima..

  4. #4
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Hehe...ja sam počela negdje u 4-om mjesecu, uglavnom garderobicu...rasprodaja u dućanu na baby garderobice, negdje i do 50%...i skupila zalihu za prvih par mjeseci. Kolica i sjedalicu ću kupiti sad (prošlo mi 6.mjeseci) jer smo sigurni da je cura pa prama tome mogu odabrat boju koja će mi se svidjet

  5. #5
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ma ja bih htjela neke stvari riješiti što prije ne samo zbog veselja nego i financija - uzmem na rate i otplatim prije neg rodim, da kartica bude spremna za nove pobjede!
    A i rodina burza me izluđuje, svako toliko vidim nešto super kaj bi se isplatilo kupit!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    124

    Početno

    Kad sam bila trudna 3 mjeseca, kupili smo krevetić, odmah ga složili i tak već stoji i čeka mjesecima, stolić za prematanje, kadicu, kolica smo dobili isto tu negdje. Do 7 mjeseca trudnoće smo kupili komodu, sitnice poput škarica, pelena, robice...
    Eto, sad sam 36 tjedana, sve je oprano, ispeglano, složeno i samo čeka da princ konačno dođe.
    Inače, ja sam, kako kaže MM "žena od popisa" i volim imati sve isplanirano, napravljeno unaprijed, tako me ništa ne može iznenaditi.

  7. #7
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Tonili šta je to rodina burza? Ja sam dosada (22 tjedna ) kupila samo kolica i to nisam ja htjela nego baka nije mogla odljeti sada se i MM i ja lupamo po prstima ali odlučili smo da je došlo vrijeme i za krevetić pa ćemo sada mjesec dana pregledavati dućane u potrazi za kindaćem a usput ćemo sigurno naći još nešto preslatko za našu princezicu

  8. #8
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ja sam kupila samo jednu peruansku vestu i jednu dekicu sa zivotinjama prije neg se rodio.

    sve ostalo sam nabavila kasnije--a tog nije bilo puno, uglavnom neka odjeca i to.

  9. #9
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    počela sam kupovat kad sam ušla u 8. mjesec trudnoće.
    ali nešto malo po malo. čisto da imam nešto robice kad izađe iz rodilišta.
    najviše sam stvari kupila u onih par dana kad sam ja izašla iz rodilišta, a L. ostala na neonatologiji. tad me je uhvatila šoping manija i groznica obilaženja dječjih dućana. i tu napravila najveću grešku jer sam pokupovala milijun nepotrebnih i stvarno suvišnih stvari.

  10. #10
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    dundo burza ti je topić na kojem curke prodaju i potražuju razne stvarčice, najčešće opremu i robicu za bebeke!
    Štos je u tome kaj ju ne vidi svatko u izborniku - moraš sakupit određeni broj postova ( tajan je) i onda ti se čarobno ukaže!!!! Ja sam se raspametila jer ima fakat super stvarčica!
    Dakle, postaj!!!
    Straško i ja sam jedna planska ženska - već sam i sobu izmjerila uzduž i popreko da vidim kaj mi kam stane!

    Jer se vi bojite onog praznovjerja - ne kupovat prije ...mjeseca?

  11. #11
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Mi smo sve kupili par dana prije poroda. A MM je sobicu namjestio tek kad smo bili u rodilištu.

  12. #12
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    Mi smo za sada kupili samo kolica,iako se iduci mjesec spremamo kupiti sve za bebu i to zato sto nam je dr rekao da cu najvjerojatnije u prvom mjesecu morati u bolnicu..

  13. #13
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    uih.Mi smo kupili auto sjedalicu kad sam bila u 3 mjesecu, kolica u 4 a sada sopingiram ko luda ove ostale stvari.


    Ja osobno mislim da je glupo ne kupovati prije jer se time samo ufuravas u onu-ureknuti cu ili nesto ce poci po zlu.
    Treba razmisljati pozitivno!

    :D :D

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    124

    Početno

    Uopće se ne bojim praznovjerja!
    Mi živimo u malom mjestu gdje baš i nema puno izbora za bebače tak da smo sve kupovali u Zagrebu, Mariboru, Grazu.
    Uvijek sam se povodila za tim da mi je bolje da to obavim dok mi još nije teško, dok se dobro osjećam i mogu satima lunjati po dućanima. Mada bih ja i sad potegnula do HM iako sam 36 tjedana. Ne bih baš da MM ide sam u shoping. Veli mi da sam picajzla i opterećena sitnicama, ali meni je jako važno da uz određenu majicu i hlače, idu i odgovarajuće čarape. Ne mogu si pomoći

  15. #15
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj jadro prvotno napisa
    bas neki dan gledam koliko tetra pelena imam, i ne znam sto cu s njima..
    Pa ak ih nemres nekome dati/prodati, meni su bile super za prati podove

  16. #16
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    anatom ti si moj idoool!!!!
    Dakle, uskoro krećem u šoping!!!!!!!

  17. #17
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    sve sam odabrala negdje do 6 mjeseca trudnoće.
    sa 7şam otišla u h&m i toyse po obleku i ostale sitnice
    sa 8 sam kupila prematalicu i potrepštine za njegu
    na dan mog odlaska iz rodilišta mm i mm (muž i mama) su odjurili u brežice po kolica i as...

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    Ma polako. Ako naiđete na nešto simpatično i u 3. mjesecu - kupi i uživaj.
    Najslađe mi je bilo tako kupovati
    Ja sam odredila što "moram" imati prije rođenja. Npr. krevetić, kolica. A i to sam kupovala u 8. mjesecu.
    Razne sitnice kao dodatne gaze i tetra pelene možete i MM-a poslati nakon rođenja. Toga ima sada svuda. A nevjerojatno kako se jadničci razlete da pomognu nakon odlaska u bolnicu ili dolaska doma. Šteta to ne iskoristit
    Ja sam doduše svog poslala po pumpicu za nos, a dobila sam pumpu za mlijeko. Ali uspješno je kupio gel za bradavice.

    Rabljenu robicu sam prihvačala objeručke i to toplo preporučujem jer brzina kojom rastu tih prvih mjeseci je svemirska.
    Ako imate od koga naslijediti i kolica - suuuper. Lako ćete kupiti druga nakon rođenja ako vam se ova ne sviđaju.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    55

    Početno

    Mi smo još u fazi skupljanja i nasljeđivanja razno raznih stvari. I onda tek negdje pred kraj mislim kupovati ono što mi nedostaje. Budući da mi je termin polovicom veljače, očekujem i neka sniženja. Sada samo obilazim bebi dućane i slinim ... i stalno si govorim ... ne još kupovati - ne još kupovati!

  20. #20
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Citiraj tonili prvotno napisa
    anatom ti si moj idoool!!!!
    Dakle, uskoro krećem u šoping!!!!!!!


    ali dobro obrati paznju na to da ces vjerovatno hrpu stvari dobiti, ja sam naprimjer toliko odjece dobila da bi stvarno bilo nerazumno da jos i ja kupujem!Iako mi je zao, ali bebe toliko brzo rastu sa pola toga niti nestignu obuci! :D :D

  21. #21
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Krevetić smo kupili kad sam bila 7-8. mjesec, tu negdje su došla i naslijeđena kolica, putni krevetić i AS, i BRDO robe od dvije drugarice. Kupila nisam skoro ništa - tetra pelene, nekoliko bodića i gegica. Al' sam zato napravila svašta nešto - posteljinu jorgančić, dekice, jaknice, pelene, igračke... tako sam liječila nervozu zbog mirovanja.

  22. #22
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Platnene pelene sam počela kupovati već sa 12 tj. da stvorim zalihu do poroda. Ostalo nisam ništa još. U biti jesam... naručila skafander preko LaRedoutea jučer i 2 čarapice.

  23. #23
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    za sve korisne stvari posjetite rodinu rasprodaju
    Nova rasprodaja rabljene odjeće i opreme odrzat ce se u subotu, 29.11. od 9 do 13 sati u paviljonu 7a na Zagrebackom Velesajmu.

    Na Velesajmu cemo zaprimati robu za rasprodaju u cetvrtak i petak (27 i 28.11.) pa ce nam i opet trebati vasa pomoc. Za sve detalje oko oznacavanja robe i funkcioniranja rasprodaje, pogledajte tekstove na nasem portalu, ili pitajte na ovom topicu

    ako se zelite upisati za dezurstva, to mozete uciniti na slijedecem topicu:

    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...781098#1781098
    a za one beskorisne pogledajte ova dva topica
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...opis+apsolutno
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...opis+apsolutno

  24. #24
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    ja se svaki put nameračim na rasprodaju i onda mi u petak navečer ili subotu ujutro nešto poremeti planove

  25. #25

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    96

    Početno

    cure imam jedno pitanjce,
    ja sam pokupovala robicu, pelene i sve ostalo i malo me zbunjuje to što u jednom časopisu piše da se ne stavlja omekšivač. zašto? kakva su vaša iskustva?

  26. #26

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    Omekšivač izaziva alergije - i to sve vrste omekšivača. Zato je bitno prati dječju robicu bez njega. Poželjno bi bilo i dva puta ispirati robicu tako da se i deterđent sigurno ispere.
    Kad mi je malena dobila lagani osip (nekakav dermatitis) jedno od pitanja pedijatrice je bilo i da li koristim omekšivač.

    Kod platnenih pelena se ne koristi i zato što omekšivač smanjuje moč upijanja.

    Ja sam prestala koristiti omekšivač i na svojoj posteljini jer mala završi u našem krevetu. Uglavnom sve što ona nosi i na šta se naslanja nema omekšivača.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj Straško prvotno napisa
    Inače, ja sam, kako kaže MM "žena od popisa" i volim imati sve isplanirano, napravljeno unaprijed, tako me ništa ne može iznenaditi.
    samo bez navodnika, ja tak popis još uvijek čuvam i kvačice uz njega, jedino smo kolica uzeli tek nakon tri mj jer se Dominik rodio pred zimu i nisu nam trebala.

  28. #28
    Palagruža avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    251

    Početno

    Prva stvar koju smo kupili bila su kolica, i to negdje u 4.-5. mjesecu trudnoce. I sjecam se, napravili smo cijelu znanost od toga. Konzultirali prijatelje i forume koja kolica kupiti i gdje. Nakon toga smo se nekako "ispuhali", pa dosta dugo nista vise nismo kupovali. Onda me negdje krajem 7. mjeseca copila panika da bi teoretski mogla rodit za par tjedana a jos skoro nista nemamo. Pa se bacili na kupovinu kadice, krevetica, posteljine, itd. Zadnje sam kupovala kozmetiku. Vec sam bila presla termin, a jos sam skoro svaki dan navracala u ljekarnu ili dm jer bi se jos neceg sjetila. Robicu sam vecim dijelom dobila, tako da prije bebinog rodjenja nisam kupila skoro nista. Poslije smo kupili jos par sitnica, kad smo skuzili sto nam je najprakticnije.

  29. #29
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Većinu stvari naslijeđujemo! Kupujemo samo robicu za izlazak iz rodilišta, madrac, autosjedalicu i sitnice za higijenu. Bebe brzo prerastu robicu i šteta je ulupati novce u nešto što se neće stići niti obući.....
    A kako sam na čuvanju trudnoće, štrikam vestice, gagice, kapice.... osim što me odmara i veseli, takve stvarčice su definitivno unikat 8) made by mama

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    90

    Početno

    Ja sam danas dobila blagoslov od MM-a da sutra idem naručiti kolica (budući se čekaju min. 2 mj. a uz blagdane i sve što slijedi mislim da će stići i kasnije). Odluka je pala na Quinny Speedy SX u smjeđoj-bež boji sa pripadajućom košarom, autosjedalicom itd. Yupiiii!!! :D

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    90

    Početno

    "Smjeđoj" - o, bože - smeđoj!

  32. #32
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Ja danas bila na interliberu i vidim na nekom štandu velika knjiga o trudnoći. I idem je ja otvoriti čisto da vidim šta piše, nađem si lijepo 23. tj kad tamo ne piše ništa o bebi niti o mami nego piše veliki naslov " 23. tjedan - opremanje dječje sobe" eto po piscu koji je napisao tu knjigu očito je baš 23. tj vrijeme za šoping. Ja se moram požuriti jer mi 23. tj traje još samo par dana i eto me već u 24.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    ja sam isto čitala u nekoj američkoj knjizi, no nekako mi se činilo rano za kupovinu. Zato smo MM i ja oblilazili trgovine dječje opreme i pamtili cijene i sl. U kupovinu smo krenuli tek prije 10-ak dana, i još nismo sve pripremili! Nadam se da budemo ovaj vikend! (Sad sam 35.tj.)

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    ja sam isto čitala u nekoj američkoj knjizi, no nekako mi se činilo rano za kupovinu. Zato smo MM i ja oblilazili trgovine dječje opreme i pamtili cijene i sl. U kupovinu smo krenuli tek prije 10-ak dana, i još nismo sve pripremili! Nadam se da budemo ovaj vikend! (Sad sam 35.tj.)

  35. #35

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    91

    Početno

    DA,da ja sam sve velike stvari kupila več u petom mjesecu ,tako da su se sitnice kupovale malo po malo do kraja trudnoče.I to sve neutralne boje jer mij ginič je rekao da misli da je dečko(moram priznat da je pogodio).


    __________________
    petra´00
    paula´04
    matej´07.08

  36. #36
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Naša bebe je još malena (18 tjedan) a već je počelo sa strane baka i djedova...pa kada ćete kolica, pa koja, evo vam nasljeđeni krevetić, pa kupit ćemo novu posteljinu...uh!
    Mi samo odgovaramo...sve smo si našli, sve znamo, rano je još (ne znamo niti spol, a nije i da smo ludi od znatiželje).

    Nego, od robice nemamo od koga što dobiti, morat ćemo kupiti sami pa sam shvatila da mi je ta tema totalni SF. Osjećam se vrlo glupavo.

    Kako znate koji broj bodića i sl. kupiti za početak?

  37. #37
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Kako znate koji broj bodića i sl. kupiti za početak?
    Evo jedan jednostavan savjet:
    najmanja veličina koja se kupuje za novorođenče je 50 - bodići, hlačice, benkice.
    Inače veličine za bebe su 50,56,62,68,74..itd, a označavaju ti dužinu bebe pa kako beba raste tako kupuješ veći broj. Većina beba se rodi u nekom prosjeku od 50 cm dužina pa je to veličina 50. Kroz mjesec dana narastu do veličine 56, a kasnije sve sporije rastu..
    Prosječna visina bebe od godinu dana je između 74 i 80 pa ta veličina odgovara dječjoj veličini 1.
    Eto, nadam se da sam ti barem malo pomogla.

  38. #38
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    SunčiceVŽ, jaaaaaaaaako si mi pomogla. Puno hvala!
    Ok, nije to baš tako teško kao što sam mislila

    Frendica mi kaže da si uvijek mogu dokupiti robice, samo mi smo planirali veliku većinu robice (ok, nadobudno svu!) kupiti u Austriji pa si moram napraviti dobar spisak.

  39. #39
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    cure, slobodno proroštate naš forum putem pretražnika na kojem ćete naći nekoliko topica na ovu temu. vjerujem da će vam neki od njih biti koristan.

  40. #40
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj Palagruža prvotno napisa
    Zadnje sam kupovala kozmetiku. Vec sam bila presla termin, a jos sam skoro svaki dan navracala u ljekarnu ili dm jer bi se jos neceg sjetila.
    Kakva to kozmetika ti je trebala za novorodence? :?

  41. #41

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    74

    Početno

    ja sam u 23 tjednu,neki dan sam išla gledati nešto robice pa su me tete u dučanu čudno gledale kao pa di si uranila a ja bi najrađe sad sve kupila

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj nadia7 prvotno napisa
    ja sam u 23 tjednu,neki dan sam išla gledati nešto robice pa su me tete u dučanu čudno gledale kao pa di si uranila a ja bi najrađe sad sve kupila
    Tako i mene.
    Jedna me je pitala kad mi je termin, a kad sam ja rekla: Iduće godine, ona ostala :shock: I priznala je da je mislila da ču se poroditi "ovih dana"

  43. #43
    Leeeaaa avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    252

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    samo mi smo planirali veliku većinu robice (ok, nadobudno svu!) kupiti u Austriji pa si moram napraviti dobar spisak.
    Pretpostavljam da u Austriji misliš poharati H&M....njihova veličina 50 nije ista kao npr Benetton 50...ja sam kupila brdo stvari u H&M br 50 iako su me svi uvjeravali da je to nepotrebno jer djeca sve brzo prerastu i na kraju je ispalo da su njenu robicu br 50 nosile još dvije bebe čije su mame kupovale sve od br 56.....ovisi naravno i o veličini bebe, moja je imala malo manje od 3 kg pa je H&M 56 nosila skoro do trećeg mjeseca (ali u to isto vrijeme je nosila i Benettonov 62 i 68 )

  44. #44
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Curke a gdje ste kupovale kinderbete, komodice i dr.opremu? Vidim da je turbo limač poprilično skup, a i čula sam da je adax ok sa cijenama, pa....vaše informacije će nama neiskusnima puno značiti....
    E da, i pročitala sam negdje da se cijene u baby media shopu u king krossu razlikuju i do 300 kn od onog u mercatoneu - ima li koja iskustvo s tim dućanom?

  45. #45
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Mi smo skoro sve nasljedili s Aronom i stvarno sam bila zahvalna i sretna... kasnije što nam je trebalo smo gledali kupiti second hand jer su cijene dječje opreme sulude! Jedino cipele smo kupovali nove, ali i to bi gledala kad je bilo moguće ubost neko sniženje.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Turbolimač je možda malo skuplji, ali dobiješ bodove na kupnju koje kasnije koristiš 1 bod - 1 kn. Mi smo tako kupili kolica i dobili 600 bodova - dakle 600 kn smo potrošili još na ostale potrepštine. A najbolje ti je obići sve te trgovine jer oni često imaju neke akcije pa se svašta da naći po pristojnim cijenama!

  47. #47
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    ja danas bila u skitnji i zaljubila se u jedan kindač u adaxu i sada jedva čekam da MM ulovi malo vremena da se zaletimo po njega :D

  48. #48
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    a mi bili u turbo limaču i zaljubili se u loola kenzo kolica!!!!
    Još sam da saznamo koju boju da uzmemo....

  49. #49
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    mi smo isto brzo počeli kupovati stvari za bebu... kad sam bila trudna kojih 3 mjeseca sam počela s garderobom u neutralnim tonovima... bila sam u HM po trudničku odjeću i naravno da nisam mogla odoljeti nekim krpicama... a kad smo saznali spol (pogotovo sad u drugoj trudnoći) odmah sam jurila u maribor u shopping 8)
    kolica smo kupili kad sam bila trudna 6 mjeseci, kinderbet i ormarić za presvlačenje imam još od prvi puta... ma, u biti, masu toga mi je ostalo od prvog djeteta tak da sad nisam morala puno kupovati. osim kolica - puno smo se šetali i stara su u stanju raspadanja - a ruku na srce - nisu mi više ni lijepa 8)

    nisam baš bila praznovjerna glede toga kad treba ili ne treba početi kupovati stvari za bebu... treba razmišljati pozitivno!

  50. #50
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    HM je zakon za nabavku. ja nedavno bila za novu bebicu i oduševljena. A tek IKEA..navodi me na misao kako smo ludi ovdje što plaćamo sve užasno puno za upitnu kvalitetu

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •