evo i mene friško iz vrta..išla zaliti,pa sam nabrala krastavaca...starija upravo tamani jedan friški

gušt je jest nešto svoje domaće..znaš kakvo je i otkud...milina..paradajza brdo,ogromni su al još nedozreli,sve zeleni...grašak sam počupala,spremila u frizer,počupala i matovilac,skoro pa i salata ošla sva..sve se mislim da opet matovilac posijem i možda grašak? dal bi uspjevao da sad ga posadim?
mrkva mi je repdivna debela,uzela sam onu na traci i super je,i nagodinu ću..paprike imaju plodove,i drže se onak onak...budu i one izdržale..nego kod nas nikako da padne prava kiša...stalno 3 kapi i opiči bura :8
a ja bi da dobro zalije pa da se bacim u sijanje nove ture....