Stranica 5 od 11 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 509

Tema: A koliko nas je preko 2. godine?

  1. #201
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,508

    Početno

    Vidim da pišeš prvi put.dobronamdošla.

  2. #202

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Evo ja sam tek skužila ovaj topic...Ne znam jel prekasno ili prerano jer više ne dojim.Samo sam htjela reći da je naša Nicol nakon kaj smo se prva dva mjeseca natezale (ne znam koja je MANJE znala o cicanju..) na kraju cicu natezala u svim mogućim prilikama punih 2godine i 5 mjeseci, i još bi ona da ja nisam popi*** od cjelonoćnih natezanja i nalakirala si bradavice lakom za nokte "pa su se pokvarile".A onda sam odmah ostala opet trudna, što sam i sad, već u 25.-om tjednu...I opet ću dojiti! Al istina je da okolina nakon godinu dana baš ne gleda blagonaklono na sisanje/cicanje i kaj već. Nije naš problem

  3. #203

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Ma i mene je u početku bilo sram dojiti na javnom mjestu, poslije više uopće nisam niti primjećivala da sam na javnom mjestu, a nije niti Božo. Njemu ni tornado ne bi smetao. A što se tiče komentara, "pa to je neukusno, dojiti dijete poslije navšenih godinu dana...." Što ćeš, puk je neuk. Dovoljno je pogledati gornjih stotinjak postova, čime su sve nas naše majke u proteklih 40tak godina hranile, čudo je da smo preživjeli. Tko ne zna, na znanje: Preporuke AAP (American Association of Pediatrics), američkog pedijatrijskog društva iz 2005. jesu da bi SVAKO dijete trebalo biti dojeno BAREM do navršene 2. godine. Danas te više nijedan pedijatar neće čudno gledati kad vidi da dijete od tri godine dojiš u čekaoni.

  4. #204
    Teta Eta avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    471

    Početno

    Od danas i mi smo u dvogodisnjoj dojecoj sretnoj grupici :D !

    Anna i mama

  5. #205
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    Citiraj dr mom prvotno napisa
    Tko ne zna, na znanje: Preporuke AAP (American Association of Pediatrics), američkog pedijatrijskog društva iz 2005. jesu da bi SVAKO dijete trebalo biti dojeno BAREM do navršene 2. godine. Danas te više nijedan pedijatar neće čudno gledati kad vidi da dijete od tri godine dojiš u čekaoni.
    uh, uh da bar
    danas te nazalost skoro svaki lijecnik cudno gelda ako dojis iznad godine dana, svasta sam ne samo ja nego i zene s kojima dolazim u konatkt dozivjele od sto svojih lijecnika, sto pedijatara, sto ginekologa i sl...

    sto se tice preporula AAp, imamo ih v ec dugo na portalu
    ovdje:
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...2ID=&Show=2098


    teta eta i svim ostalima koje su presle dvije godine dojeckog staza jednog djeteta - cestitam :D

  6. #206

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,535

    Početno

    mi smo jucer proslavile 2,5 godine, idemo dalje

  7. #207
    vesnare avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,089

    Početno

    Mi se odjavljujemo nakon 30 mjeseci prekrasnog dojenja
    Počeli smo sa prestajanjem sa 2,5 godine, jer sam očekivala da ćemo to jedva provesti do trećeg rođendana, jer je bio veeeeeeeeeeeeeliki sisavac, ali smo laganim smanjivanjem bezbolno prekinuli na obostranu radost/tugu.
    Eh, da učinili smo to jer je A. jako slabo papao ostalu hranu, što se nije promijenilo, a i planiranom upisivanju u vrtić na jesen. Još samo da se odviknemo pelena, ali to je druga priča....
    Nadam se da ću moći ponoviti ovo prekrasno iskustvo sa dojenjem.

  8. #208

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    59

    Početno

    17.03. je cura navršila 2 godine i hrabro idemo dalje s cickanjem

  9. #209
    ewa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    metropola
    Postovi
    1,018

    Početno

    Evo da se i mi prijavimo...J ima 2 god i 2 mjeseca i još cica..ujutro,poslije ručka i pred spavanje..skroz je smiješan samo što ne uzme stolac i trči za cicom

    još ne namjeravamo prestati :D

  10. #210
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,615

    Početno

    evo i nas

    i bas kao i Tiwi, uz sve prepreke (a prvenstveno pri tome mislim, CR, 7 dana rodilista, moju tabulu rasu i krive savjete...) jednostavno ne vjerujem koliko mi je normalno, ma najnormalnije i najdivnije dojiti svoju malu veliku frajericu i koliko ona uziva u tome!

    neprocjenjivo

  11. #211

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,897

    Početno

    Eto, da se i mi prijavimo ovdje.
    Ja, nažalost, već neko vrijeme ne gledam dojenje kroz ružičaste naočale. Iako dojimo još samo noću (dnevna dojenja izbacili smo prije 2 mjeseca na moju inicijativu bez ikakvih problema i protesta), ne mogu dočekati da završimo jer me cijelo vrijeme štipa i pokušava mi otkinuti madež koji imam na cici, a uz to mu je tehnika sve lošija, jako osjećam zube. Iako nam je ukidanje dnevnog dojenja bila pjesma, stvarno ne znam kako bih ukinula noćno, a i osjećam da još nije spreman. Nadam se da će uskoro biti, jer ja definitivno jesam.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Eto, da se i mi prijavimo ovdje.
    Ja, nažalost, već neko vrijeme ne gledam dojenje kroz ružičaste naočale. Iako dojimo još samo noću (dnevna dojenja izbacili smo prije 2 mjeseca na moju inicijativu bez ikakvih problema i protesta), ne mogu dočekati da završimo jer me cijelo vrijeme štipa i pokušava mi otkinuti madež koji imam na cici, a uz to mu je tehnika sve lošija, jako osjećam zube. Iako nam je ukidanje dnevnog dojenja bila pjesma, stvarno ne znam kako bih ukinula noćno, a i osjećam da još nije spreman. Nadam se da će uskoro biti, jer ja definitivno jesam.
    Ja sam ti vodila ratove sa svojom cicalicom i nikak ukinuti ni dnevno a kamo li noćno cicanje, sve dok nisam doživjela prosvjetljenje (kojem je predhodila jedna u nizu duuugih noći navlačenja i štipanja itd) i nalakirala crvenim lakom bradavice! Cice su se pokvarile i gotovo!Ona je bila teška ovisnica o beskrajnom natezanju cice ali mogu ti reći da joj je samo prvu večer bilo teže zaspati, a dalje smo se možda dva tjedna opraštali s cicom, ljubili je "da ozdravi" i slično, ali nije se više vratila na staro-a ja sad slobodno spavam noću

  13. #213
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,615

    Početno

    meni je to brrrrrrrrr

  14. #214

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    meni je to brrrrrrrrr
    Misliš lak za nokte? Znaš onu priču da se bradavice namažu crvenom paprikom?Ona je to otresla i dalje cicala.A jesi čula za varijantu sa sokom limuna i onda soli gore? E tu samo što me nije tražila i tekilu! Sve to je njoj bilo fino, ali lak se ne da skinut samo tak, a i ne miriši baš ukusno, i nije ugodan na dodir ustima.Sam se oljušti vrlo brzo pa sam ja svako malo lakirala par dana.

    Ne zvuči baš lijepo ali nakon kaj 2,5godine nemaš jednu noć mirnog sna, zvuči baaajno, kaj da vam kažem

  15. #215

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Primorsko-goranska županija
    Postovi
    60

    Početno

    Trenutno ukupno 7 g. i 2,5 mj. staža dojenja:

    Prvi sin: 2 godine i 6 mjeseci
    Drugi sin: 2 godine i 9 mjeseci
    Treći sin (još uvijek dojim) će za 3 tjedna navršiti 2 godine.


  16. #216

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Asteroid B-612 prvotno napisa
    Trenutno ukupno 7 g. i 2,5 mj. staža dojenja:

    Prvi sin: 2 godine i 6 mjeseci
    Drugi sin: 2 godine i 9 mjeseci
    Treći sin (još uvijek dojim) će za 3 tjedna navršiti 2 godine.

    Bravo Asteroid, to svakako treba izdržati, pogotovo ako su dečki došli brzo jedan za drugim!

  17. #217

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    bella italia
    Postovi
    4

    Početno

    evo i nas! siki se sika u svim polozajima, vec 2 god. i 5 mj. ,a pocelo je vise ego bezazleno. nakon mjesec dana dojenja ja se zaklinjala kako cu izdrzati do njena 3mj. a onda brate dosta jer je visila dan i noc na siki,prosla su 3 ,ja dala bocicu ,ona nece,ajmo do 6 mj. poslije 6tog mj. ja streber rekoh,ajmo sad do godine dana kako preporuca WHO,pa te mala deloziram. pa 14mj,pa 18mj,ja se klela da je ovo zadnje i evo gdje smo sada... kraj mislim nije blizu. nije mi zao nijedne neprospavane noci ni moje kicme koja je postala gumena,ni bradavica koje su postale kao dugmad na onim starim televizorima iz 70tih. i jos kojesta,cisto mise vise ne da nabrajati kolateralna steta.mame su dobrovoljni mazohisti i tu se nema sta vise reci.

  18. #218
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Mi se odjavljujemo. L. je prestao cicati na vlastiti zahtjev između 27. i 28. mjeseca
    Pozdrav (dugo)dojilicama i onima koje to žele postati

  19. #219
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Prijavljujem se...dojimo 2 godine i 7 dana i nema baš nikakvih naznaka da misli u nekoj bliskoj budućnosti prestati.

  20. #220
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,848

    Početno

    evo i nas u ovoj grupi :D

  21. #221

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Mi smo do nedavno dojile gdjegod bi se našle. A sad se pokušavamo naučiti da od sad dojimo samo doma. Ela ciki kad god joj to padne na pamet a posljednje vrijeme joj je padalo na najglupljim mjestima u najnezgodnijem trenutku ...tipa... na šalteru banke ... TI to onda izgleda ovako: Ja hoću ciku! Zašto mi ne daš? Hoću sad! Molim te, molim te... (ne pale baš objašnjenja da ne mogu sad iz tog i tog razloga...) I, evo nakon dva tjedna odvikavanja sada kaže: Mama hajdemo doma da mogu cikiti! Čini mi se da će upaliti. Konačno ću moći nositi i haljine bez elastičnih naramenica, jupi!!!!!

  22. #222

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Novi Sad
    Postovi
    116

    Početno

    Mi sikimo sve u 16.

  23. #223
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    I mi se prebacujemo u slijedeću kategoriju.
    I kako mi se čini nećemo prestati tako skoro...

  24. #224
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    A evo i nas.

  25. #225

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    776

    Početno

    I mi smo u ovoj skupini. Dojimo još malo pa 26 mjeseci

  26. #226

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Došle smo do toga da cikimo samo doma, sad je to ujutro, jednom po podne i navečer za spavanje.
    Jučer nije tražila ni jednom pa sam se malo uplašila... ali je samo bila jako zaigrana pa se sjetila tek kasnije.

  27. #227
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Priključujemo se skupini.

  28. #228

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Mi smo prije mjesec dana zaslužili upis ovdje, ali sjetismo se tek sada.

    _____________

    Ja sam podijeljenih razmisljanja u vezi dojenja dalje i ne znam koliko bi jos dugo. S jedne strane htjela bih spavati normalno, imati normalnu dnevnu koncentraciju i bistrinu uma koju jednostavno ne mogu imati sa toliko isprekidanim snom. Htjela bih da mogu jedan dan i noć provesti s mužem bez djeteta, što je ovako ne moguće. I tako.. sve u svemu, ne toliko bitne stvari nasuprot onoga zasto to radim dalje.

    A to je zato sto je njemu cica beskrajno vazna prvenstveno. To je nase stapanje. Kada me nema cijeli dan, pa makar da je maloprije pojeo dva tanjura hrane, trči mami na cicu, posebno se namjesti, gleda me, smješka se, uživa, pa traži lijevu, pa decnu i kao da smo tim dojenjem iscjelili sve evenutalne praznine tog dana. Biti mu tako blizu, fizički blizu, maziti ga toliko, grliti, držati uz sebe... jednog malog zvrkića je neprocjenjivo iskustvo. Ne znam čim bih mogla nadomjestiti taj spoj.
    Eto, radi toga dojim dalje.
    Ljutim se nakon teških noći, da, ali su sve rjeđe, on je sve veći i ja ne želim da mi se dogodi da prođe dan a da ga ne mogu stiskati uz sebe onoliko dugo koliko to mogu radi dojenja.

    Dojenje me uči još jednoj važnoj stavci o razmišljanju i životu. A to je da trebam vjerovati u sklad, bez straha. U smislu, kada ću ja zaista biti sigurna iznutra da više ne želim, tako usklađeni ćemo sigurno doći zajedno do istog zaključka i potrebe. Takav je i život, samo te usklađene putanje kvarimo strahovima (ma ako sad neću, neće nikad htjeti prestati.... i slično, na temu dojenja, a slično je i na drugim područjima). Uglavnom, ne želim sa nikakvim nemirom prestati dojiti. Zelim osjecati da sam skroz ok sa prekidom, a to jos ne osjecam.

  29. #229

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    11

    Početno

    Mi smo se tek prikljucili na Forum, ali Vas dugo citamo. Zelimo da se prijavimo da U. doji vec 2 godine i 7 mjeseci, i sve je super, iako nas svi (ama bas svi) napadaju, kako smo ovakvi i onakvi, kako joj to ne treba itd, ali mi ne odustajemo.

  30. #230
    Kate13 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    281

    Početno

    Samo da se i mi potpišemo..2 godine i 2,5 mjeseca.

  31. #231
    Ivček avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trešnjevka
    Postovi
    380

    Početno

    Evo danas 2 godine i 5 mjeseci. Cicamo prije spavanja, po noći i ujutro, a vikendom ponekad i za popodnevno spavanje.

  32. #232
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Mi smo prije mjesec dana zaslužili upis ovdje, ali sjetismo se tek sada.

    _____________

    Ja sam podijeljenih razmisljanja u vezi dojenja dalje i ne znam koliko bi jos dugo. S jedne strane htjela bih spavati normalno, imati normalnu dnevnu koncentraciju i bistrinu uma koju jednostavno ne mogu imati sa toliko isprekidanim snom. Htjela bih da mogu jedan dan i noć provesti s mužem bez djeteta, što je ovako ne moguće. I tako.. sve u svemu, ne toliko bitne stvari nasuprot onoga zasto to radim dalje.

    A to je zato sto je njemu cica beskrajno vazna prvenstveno. To je nase stapanje. Kada me nema cijeli dan, pa makar da je maloprije pojeo dva tanjura hrane, trči mami na cicu, posebno se namjesti, gleda me, smješka se, uživa, pa traži lijevu, pa decnu i kao da smo tim dojenjem iscjelili sve evenutalne praznine tog dana. Biti mu tako blizu, fizički blizu, maziti ga toliko, grliti, držati uz sebe... jednog malog zvrkića je neprocjenjivo iskustvo. Ne znam čim bih mogla nadomjestiti taj spoj.
    Eto, radi toga dojim dalje.
    Ljutim se nakon teških noći, da, ali su sve rjeđe, on je sve veći i ja ne želim da mi se dogodi da prođe dan a da ga ne mogu stiskati uz sebe onoliko dugo koliko to mogu radi dojenja.

    Dojenje me uči još jednoj važnoj stavci o razmišljanju i životu. A to je da trebam vjerovati u sklad, bez straha. U smislu, kada ću ja zaista biti sigurna iznutra da više ne želim, tako usklađeni ćemo sigurno doći zajedno do istog zaključka i potrebe. Takav je i život, samo te usklađene putanje kvarimo strahovima (ma ako sad neću, neće nikad htjeti prestati.... i slično, na temu dojenja, a slično je i na drugim područjima). Uglavnom, ne želim sa nikakvim nemirom prestati dojiti. Zelim osjecati da sam skroz ok sa prekidom, a to jos ne osjecam.
    Ovo su moje misli od početka do kraja samo što to ja ne znam tako lijepo reći.
    Od kada sam ostala trudna (a evo već sam i rodila) svi su po malo počeli s tim pa kaj još dojiš,a i ja sam se malo pribojavala kako će to ići.Ali sada mi je drago da sam slušala samo sebe i svoje dijete,neke svoje unutarnje glasove.Njemu je to bilo i još uvijek je od prevelike važnosti da bih mu samo tako oduzimala.U njegovom malom životu dojenje je i utjeha i hrana za dušu i tijelo i način komunikacije sa mnom,onaj sjaj u očima kad doji ništa ne može nadomjestiti i mislim da bih mu nanijela veliku nepravdu da sam ga samo tako uskratila za to.A od kada sam ostala trudna on je dojenje sam sveo na najmanju moguću mjeru (bez prisile) tako da smo svi setni i zadovoljni.

  33. #233
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    odjavljujemo se
    2 godine, 4 mjeseca i 24 dana

  34. #234
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    vec neko vrijem gledam ovu temu zeljno iscekujuci da se prijavimo

    dorian, 2 godine i 4 dana

  35. #235

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Špansko
    Postovi
    15

    Početno

    pozdrav veliki svima

    I mmoj sinčić doji još, ima 2 god i 10- ak dana.
    Muku mučim sa svima koji mi govorre da ga moram odviknuti od cice, da njemu to škodi. U 9 mj. polazi u novi vrtić i na razgovoru su mi rekli da ga moram do polaska odviknuti od cice. Meni ne smeta što on doji a i neznam kako da ga odviknem.
    Pusa svima

  36. #236

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,535

    Početno

    mi se odjavljujemo.

    nakon 2 godine i 9 mjeseci vise ne pita.

    sretna sam i sjetna istovremeno.

  37. #237
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,615

    Početno

    svima


    L. polako izbacuje one za uspavljivanje...to mi je fest cudno jer obicno oni "odu" zadnji.
    pa se plasim i tuzna sam. i iznenadjena. i svojim osjecajma i sto osjecam kao da je to doslo nekako naglo....sve cesce samo stavi sisu u usta, povuce dva puta ili se samo pomazi i pusti.

    fakat se osjecam cudno jer sve citam neke "muke po produzenom dojenju", o tome kako se ceka da on budu sprmn za kraj, a ja tugujem jer se bojm da je ona spremna a ja da nisam.

    (i nemojte mi reci da sam zrela za novo )

  38. #238
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    i mi smo tu

  39. #239

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    163

    Početno

    I mi kikimo 2 godine i 3 .mj. i nešto sitno......

  40. #240
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,443

    Početno

    mi se odjavljujemo sa liste
    Zach je dojio nepune 3 godine, tocnije 34 mjeseca

  41. #241
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    I mi se odjavljujemo. Nakon 2 godine i 2 tjedna. Ostala je na moru, u "ciki vise nema mlijeka, ona je velika (sad je u toj fazi) i cika radi novo mlijeko za bebu u busi".
    Još je par puta umjesto "ja bi cikala" rekla " ja bi p(r)obala" da vidi jel ima mlijeka. I gotovo.
    Kod mene su osjećaji pomiješani, ona je to bolje prihvatila.

  42. #242
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,845

    Početno

    Evo i nas, upravo smo ušle u treću godinu dojenja :D

  43. #243
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Evo i nas u ovoj grupi!
    Kada se sjetim našeg početka i toga da sam mantrala i molila se da izdržimo bar prvih mjesec dana, a dočekala sam to da mi moj dečko kaže "Mama, mojim te opet majo cice!"

  44. #244
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Heh, gle, ni nas tu nema.

    Daklem Jana s 2 g. i 12 dana još uvijek voli svoju cicu.

  45. #245
    Marna avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    812

    Početno

    I mi smo ovdje.

    P. još uvijek ciki s navršenih 24 mjeseca plus 20 dana.
    Još ne namjerava prestati, jer traži cikiti pri uspavljivanju i kad se vratim s posla.

    Eh, da, počela sam raditi, pdsjetih se.

    Također kao i Anita A-Z, ne želim potaknuti sama taj prekid, tj. da bude nervoze, tjeskobe i nemira s moje strane niti da mom dječaku to bude šok.

    Ok, P. je prestao s dnevnim cickanjem, ali niti to nije isključeno, ako vidi negdje nekog prikopčanog sisavca na ciki , pa i on traži.

    Dakle, kod nas je sistem cika-uspavljivalica i cika-tješiteljica/ljubilica.

    Asteroid, svaka čast na dugom stažu u dojenju.

  46. #246

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    303

    Početno

    2g i mjesec dana

  47. #247
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    i mi smo u ovoj grupi!
    2 g i 3 mj :D
    polako smanjujemo one dnevne. u ponedjeljak počinje vrtić...

  48. #248
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,615

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    mi se odjavljujemo sa liste
    Zach je dojio nepune 3 godine, tocnije 34 mjeseca
    Zachu veeeeeeliki
    a i tebi, draga

  49. #249

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb/dugave
    Postovi
    330

    Početno

    1. Maja (Jan) - 3 godine i 9 mjeseci - jednom dnevno, samo doma
    2. ivancica & Fran - 2 god. i 1,5 mj.
    3. branka1 i Lea - 2 god. i 5 mj. - nekoliko puta dnevno, 1-2 noću
    4. Ivana7997 (Jakov) - 2 godine i 1,5 mj
    5. anchie76 - 2 godine i 4 mj
    6. Nicole 30 mj iliti 2g i 6mj
    7. deedee (Fiona) - 2g i 2mj
    8. dorena (Darla) - 2g i 9,5 mj.
    9. emily (Nina) - 3g i 1mj
    10. sonja(Jelena) - 3g
    11. Fidji (Ema Helena) - 2 god. i 8 mj.
    12. Meja (Jan)- 2. god i 8.mj.
    13. Vrijeska (Iva) 2.god i 0,5 mj.
    14. Sarasabina (Hana) - 2 g. i 8 mj.
    15. Nika - 2 g i 4 mj.
    16. Lejla (Omar) - 2 god. 4 mj.
    17. klia - Matej - 2 g. 3 mj.
    18. inamar - Tereza - 2g i 6mj
    19. renata - Lara - 4 i pol
    20. smrčina mrkica - 2 g i 3 mj.
    21. aleksandra70vanja - Vanja 2 g i 2 mj - tko bi izbrojao
    22. VedranaV (od 11/2001)
    23. angel i zara - 2g i skoro mjesec dana
    24. Leonarda i Laura - 2g i 7,5mj
    25. Zara i Lutonjica - 25 mjeseci
    26.Sunčica-2g i za par dana 2mjeseca
    27. MalaSirena - Tan - 2 g i tjedan dana
    28. Maggie i Eli - 2 godine
    29. Klo-klo i Leona - 2 godine
    30. dijanam i Cvita - 2 godine i 4 mjeseca
    31. Dariana i mama 16 mjeseci
    32. Nola i mama - dvije godine
    33. Jasna i Matija (25mj)
    34. mamma Juanita i Hanibani (2 g.)
    35. white_musk
    36. pinocchio i Lada
    37. sebastian & stray cat
    38. sophisticat i "pinceza"
    39. andrej i ms. ivy - 2 godine
    40. vid i anek
    41. Adrijana i Lara (4/2004)
    42. Sanja i Fiona (4/2004)
    43. wildflower i pupoljak (5/2004)
    44. aqua i Neva (6/2006)
    45. nika612
    46. Ceca i Filip (26 mj.)
    47. ~lex~ i Nikola (24 mj.)
    48. ~lex~ i Luka (24 mj.)
    49. Vjekoslav - Vjeko (28. 06. 2004.)
    50. Leonarda 2 god. i 6 mj.
    51. andrea i bojan / 24 mj. /
    52.Snjež i Roko /24 mjeseca)


    evo i mi smo točno za jedan dan prešli tu magičnu crtu...a kako mi se čini družit ćemo se još dugooooo..

  50. #250

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,567

    Početno

    Snjež, ovo je jako stari popis.
    Mnoge s popisa smo već i drugu rundu od dvije godine odradile... :D

Stranica 5 od 11 PrviPrvi ... 34567 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •