Stranica 10 od 12 PrviPrvi ... 89101112 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 584

Tema: štrika (plete) li netko??

  1. #451
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    katja, ja sam preko ebaya kupila komplet bambusovih heklica, ima ih 12, različitih veličina, free s(kršitelj koda)ing. Koštalo je 5,50 dolara. Smiješno, u Zagrebu jedna dođe 20-25 kuna

  2. #452

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa Vidi poruku
    katja, ja sam preko ebaya kupila komplet bambusovih heklica, ima ih 12, različitih veličina, free s(kršitelj koda)ing. Koštalo je 5,50 dolara. Smiješno, u Zagrebu jedna dođe 20-25 kuna
    I kakve su?

  3. #453
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Ja sam narucivala plasticne heklice iz HK preko ebay-a, stiglo mi za 2-3 tjedna.
    Dobila sam 9 heklica, najveca 12 mm. i markere za 68 kn, postarina free.
    Planiram naruciti kruzne i igle od bambusa, dok se odlucim za duzinu cm.
    Stiglo kuci, bez carinjenja.

  4. #454
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Citiraj lucij@ prvotno napisa Vidi poruku
    katja, ja sam preko ebaya kupila komplet bambusovih heklica, ima ih 12, različitih veličina, free s(kršitelj koda)ing. Koštalo je 5,50 dolara. Smiješno, u Zagrebu jedna dođe 20-25 kuna
    Oho, pa netko se okuražio na eBay!! Baš mi je drago to čuti!

  5. #455
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa Vidi poruku
    Oho, pa netko se okuražio na eBay!! Baš mi je drago to čuti!

    Aha, Pandorina kutija je otvorena

  6. #456

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Devojke vidim da dobro baratate i iglama za strikanje i heklicama. Ja znam dobro da strikam, ali. Nasla sam jedan model u casopisu Vouge knitting na engleskom. Do sada sam uglavnom strikala sa nemackih sajtova i to mi ok, sve razumem i navikla sam se vec na njihove seme i skracenice. drops desing, junghans wolle, Austemann... Ali ovaj ponco me je toliko zaintrigirao da moram da ga nastrikam, ali ne mogu nikako da se snadjem sa njihovim skracenicama i prikazanom skicom kroja. Kao, strika se iz jednog komada. Da li moze neko pomoci. Hvala unapred.

  7. #457

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Daj neki link.

  8. #458

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    E ovako. To je casopis Voug eknitting winter 2011/12 model broj 2. Taj casopis (i gomilu drugih) sam nasla na sajtu downmagaz.ws a na temi knitting &sewing. Nesto sam i rastumacila, ali mi nije gde i kako se dodaju masne i kako se posle oduzimaju. Kao pise da je model very easy, ali sta mi vredi kad ne znam engleske skracenice. Ako neko moye da mi pomogne bila bih jako zahvlna jer mi se ponco jako dopada i volela bih da ga nastrikam. Jos jedno da kayem da stvarno znam da strikam, ali ne znam engleske oznake i srkackenice. Unapred hvala.

  9. #459
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

  10. #460

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    HVALA!!!
    Mislim da cu se sad snaci. Super si vjestice. Kad zavrsim ponco, slikam i saljem da vidite da li je uspeo moj eksperiment sa engleskim semama

  11. #461
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Razmišljam se da napravim lagani đžemper+kapica (integrirana) za proljeće. Koliko (otprilike) vune ću trebati za curicu od dvije godine?

  12. #462

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Zavisi od debljine vune. Ako je vuna tanja, za igle 2.5-3.5, treba oko 200 najvise 250g. Ili, ako pise na etiketi koliko ima metara, treba oko 550 m.

  13. #463
    juby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    63

    Početno

    Imam tanju vunu, za igle 2.5 tj. te igle sam uzela da s njima pletem.To je otprilike 4 klupka vune. Super!

  14. #464

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    Super tema,jel mogu slicice vasih radova ,ja sam se bas navukla na iglu imam vec par dzempera za sebe i neke stvarcice za bebe....

  15. #465

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    dizem temu

  16. #466

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    255

    Početno

    Dižem i ja
    Pletem od prije godine dana, heklati sam počela ovo proljeće.
    Samo javljam zainteresiranim zagrepčankama da je u trgovini Leo klupko velika rasprodaja, po 40% pa se zaletite tamo.
    Samo za primjer Unitasova Hana je 6,72 kn/kom

  17. #467
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj eki3 prvotno napisa Vidi poruku
    Šta nas je sve u trudnoci ulovila manija za ručnim radovim?
    Lijepo je da vas "vuče" na ručni rad. A za djecu je posebno zahvalno plesti i štrikati jer je brzo gotovo. Ja sam dugo pauzirala od ručnog rada, jer sam si rekla bolje da hodam nego da sjedim doma. A danas ispada skuplje ako sam pleteš (heklaš) i kupiš kvalitetnu vunu. Međutim rekoše pletenje pomaže kao vježba kod artritisa ruku (a to imam), a i domaće je domaće. I evo me u pletenju čarapa (pletem sa dvije niti, jedna nit vuna, jedna pamuk). Velika je pomoć video uputa na YouTube.

  18. #468
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Ja stalno nešta pletem/heklam u zadnjih par godina. Više volim heklanje jer lako spustim pletivo i nastavim gdje sam stala, dok mi je pleteno ljepše, bogatije. Kod heklanja treba potrefiti mustru i vunu/konac, da ljepota dođe do izražaja.
    Vunu kupujem stalno, pa bar klupko-dva gdje god da naletim. Igala ko u priči, a tek o željama i spremljenim projektima koje želim raditi. Besplatni, pa kupljeni već odavno nemogu se snaći.
    Isprva sam spremala u foldere pod nazivom pletenje i heklanje. Pa je to izgubilo smisao, i onda kad nešto tražim uvijek pronađem nešto što sam smetnula,...pa opet ispočetka. Fakat neznam kako to presložiti, bilo bi puno podkategorija.
    Kape, veste, šalovi, badići, ukrasi, dekoracije, tepisi, igračke, nakit...uff ima toga još
    A glede youtube-a nemam riječi osim

  19. #469
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    blago vama. ja klupko vune nisam nikad u ruke primila a trudna sam, doma sam, i počinje mi biti lagano dosadno. ima li nade za mene? od kud da počnem?

  20. #470
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj monax prvotno napisa Vidi poruku
    Igala ko u priči, a tek o željama i spremljenim projektima koje želim raditi. Besplatni, pa kupljeni već odavno nemogu se snaći.
    Isprva sam spremala u foldere pod nazivom pletenje i heklanje. Pa je to izgubilo smisao, i onda kad nešto tražim uvijek pronađem nešto što sam smetnula,...pa opet ispočetka. Fakat neznam kako to presložiti, bilo bi puno podkategorija.
    Jesi registrirana na Ravelry? Za ovo što opisuješ, on i pomaže i odmaže

    Uglavnom, ja isto . Trenutno šarene malene mittens koje ću posložiti u niz :D

  21. #471
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Jesam registrirana na Ravelry i tamo mi je super, fakat su dobri, lako nađem ako me nešto zanima.
    Jedini problem što stalno nešto novo nađem
    A oči gladne pa sve trpam i trpam. Zabilješke na compu, pa onda neke linkam na mail,.. ma užass.
    Najbolje da krenem ispočetka
    Mittens još nisam radila. Ja ustvari volim isprobavati i napravim primjer-dva i to je to idem dalje.
    Sad radim hoodie.

    ekoi pogledaj na youtube šta ti se više sviđa, nabavi vunu ili konac i igle i korak po koran preko videa.
    Rezultat neće izostati, ako želiš prstiće zaposliti.
    Počni s kapom ili šalom, deblju vunu i brzo ćeš završiti pa možeš dalje.

  22. #472

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    ekoi mozes ovo probati,medeno je a posto si trudnica dobro dodje za bebice ,
    http://mojirucniradovi.blogger.ba/ar...7/03/24#803165

  23. #473
    monax avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    N.Zagreb
    Postovi
    1,344

    Početno

    Pepice su slatke, možda bi trebala nešto za početnike, da se lakše nauči.

  24. #474
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    I mene već dugo drži želja za pletenjem i heklanjem..

    Z aheklanje ću tražit mamu da me nauči, njoj to super ide, a za pletenje nemam pojma od kud da krenem.. Možda da krenem s čitanjem teme od početka
    i nabavkom materijala. znam da mi treba vuna i igle, ali nemam pojma kakve, koliko, gjde da nabavim.. uglavnom, ništa ne znam..

  25. #475
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    klaudia i ekoi, evo jedan link sa uputama na hrvatskom za baš totalikus početnikus
    http://www.sistersofpretty.bloger.in...i/1094312.aspx

    Gotovo cijelo pletenje sastoji se od tih očica pravo i krivo (na engleski knit i purl), samo u raznim kombinacijama.

    klaudija, zavisi šta želiš plesti, ali za početak bih ti preporučila da kupiš igle za pletenje veličine cca 5mm, i vunu za njih (na vuni su ti nacrtane igle i piše za koju debljinu ide), na tome je najlakše naučiti. To je zgodno za napravit šal, što je po meni najbolji početni projekt.

    Za heklanje ti treba kukica. Heklanje je dosta brže i po meni jednostavnije, ali mi je pletenje ljepše.

  26. #476
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    tangerina, hvala na savjetu!!
    stranica je super!

    da, i meni je pletenje ljepše, nekako mi je toplije
    počet ću sa šalovima, šalom, dok se ne ufuram.

    kad sam bila klinka baka me učila plesti, ali sam sve to zaboravila..

    gdje se sada može kupiti vuna i igle, a trebaju mi i konci za vezenje?
    prije je to bilo u nami, sad nemam pojma gdje šta ima..

  27. #477
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Muller
    ***-san (to ti je bilo u onoj ulici koja je paralelna s Frankopanskom u pravcu Crnomerca)

  28. #478
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    U Medulićevoj?

    nisam znala da i u Mulleru ima vune, to mi je najbliže pa ću pogledat.

    Hvala, marta

  29. #479
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Ne znam ima li u svakom Mulleru vune, nije bas jeftina ali cesto imaju snizenja za one boje koje izlaze iz kolekcije.
    Valjda je Meduliceva, proguglaj *** san. Tamo su imali lude vune, namotane na klupko velicine kosarkaske lopte.

  30. #480
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Pa da, zaboravila sam, ima i u onom ducanu na Trgu zrtava fašizma, tamo di je HDZ. Prije se zvao Maja, mislim da se sad zove nekako drugacije, to je ducan Tekstilprometa i drze finu talijansku vunu.

  31. #481
    evey avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    190

    Početno

    Ima mali dućan s vunama u Tkalčićevoj 7 na prvom katu (odmah na početku ulice, iznad dućana sa cipelama). Kat iznad je isto dućan - Unitas.

    Kad se curka rodila baš sam htjela naučiti plesti i uspjela sam uz puno muke napraviti kapicu. Onda sam otkrila da heklanje ide puno brže i lakše (bar meni).
    Zasad sam uspjela naheklati tri kapice (u 2 godine). Trenutno pokušavam napraviti haljinu-tuniku za curku, ali mi nekako fali vremena, tako da zasad uglavnom više skupljam vune, igle i projekte, a nadam se da će jednom biti više i vremena za heklanje i pletenje.

    Nedavno sam naručila igle za tunisko heklanje jer sam vidjela da stvari mogu izgledati kao pletene pa sam odlučila i to isprobati.

    A učim se uglavnom preko Youtubea - zasad su mi najbolji tutoriali za heklanje od Terese http://www.youtube.com/user/crochet

  32. #482
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja mislim da ima još uvijek i u Nami, na trgu i na Kvatriću.

    U Splitu ima par dućana u centru, u Dalmi u podrumu imaju dva, i na Splitu 3 u Brodarici. Izbor je prilično kukavan, i stalno se penalim počet naručivat s interneta.

    Početnice,kad birate vunu,birate po debljini igala koje imate, po boji i mekoći koja vam se sviđa, ali gledajte i sastav, da ima što više vune.


    Evo ovo za male bebsije je prilično jednostavno, a preprepreslatko: http://www.pickles.no/small-and-clever/

  33. #483

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    ima u nami na kvatriću, ali još više u nami na trgu. igala, vune, konaca, heklica...
    dućan na džamiji je za moje pojmove preskup, skuplja je vuna nego da kupim gotovu vestu.
    unitasove vunice su u nami po dosta povoljnoj cijeni, ja sam nedavno kupila neku tursku vunicu, po 100g je i dođe 24 kn.
    samo popipaj kad kupuješ da je vunica mekana, da ne grebe. često može vunica istog sastava a različite boje biti potpuno drugačija na opip.
    unitas prilično ofrlje piše veličinu igala na vunu. meni se znalo desiti da piše za 2-3, a treba se raditi najmanje na 4.
    za nekog početnika ja bi preporučila igle 3,5-4,5. to je neka srednja debljina pletiva i dosta brzo se radi.
    eto, moje opservacije, ovak na brzinu.

    trenutno sam uspjela splesti jedan mali puloverčić za P., ne stignem neke veće projekte započinjat.
    ovakav:
    http://www.garnstudio.com/lang/us/pa...d=3953&lang=us
    šlapice još čekaju. nadam se da neće prohodati prije nego ih napravim.

  34. #484
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    ajme, preslatka je vesta

    a što se tiče Unitasa, ja ne razumijem kako njima nije neugodno. Oni rade vunu valjda za ljude koji ne znaju ništa o vuni. Jednom je jedna cura na svom blogu poslikala sve vune koje je imala doma pod imenom Marija (ili Jelka ili već neko njihovo ime). Očekivao bi da vuna nekog imena je sva ista, samo različite boje, ali one su bile ne samo vrlo različitih debljina, nego i sastava i načina predenja niti. Crvena Ivana može biti debljine 3-4, a žuta 4-5

  35. #485
    baka avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    594

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    blago vama. ja klupko vune nisam nikad u ruke primila a trudna sam, doma sam, i počinje mi biti lagano dosadno. ima li nade za mene? od kud da počnem?
    Ako je pletenje tvoj izbor, nabavi jednostavnu vunicu (može i pamučni deblji konac) i igle. Osnovne vještine su: navađanje očica, pletenje pravih i krivih očica, izvođenje završetka reda (pleteš završnu očicu u svakom drugom redu). Ima jako puno savjeta o tehnici pletenja (držanju konca, zahvatu kroz očicu i iglu), ali kada kreneš izabereš način koji tebi najlakše ide.

  36. #486

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ajme, preslatka je vesta

    a što se tiče Unitasa, ja ne razumijem kako njima nije neugodno. Oni rade vunu valjda za ljude koji ne znaju ništa o vuni. Jednom je jedna cura na svom blogu poslikala sve vune koje je imala doma pod imenom Marija (ili Jelka ili već neko njihovo ime). Očekivao bi da vuna nekog imena je sva ista, samo različite boje, ali one su bile ne samo vrlo različitih debljina, nego i sastava i načina predenja niti. Crvena Ivana može biti debljine 3-4, a žuta 4-5
    ma da, to je stvarno koma za nekog ko se ne kuži. kupiš tri boje iste vune pa ispadne da su sve tri različito debele...

  37. #487
    ekoi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    501

    Početno

    evo, sram me opće pitat, al ću pitat - koja je razlika između štrikanja i pletenja?

  38. #488
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    kolegica je prije tjedan ili dva išla po jeftiniju vunu u unitas dućan pored tvornice negdje na žitnjaku (sjedila sam na ušima pa se ne sjećam koji sastav vune).
    nekad sam plela, zadnje kad sam mirovala u trudnoći jer sam mogla plesti ležeći. prije par dana filip je trebao donesti vunu za likovni i shvatila sam tužnu istinu da doma nemam ni vune, ni igle, ni ti jednog gumba, ni šivaću mašinu, ničeg osim crnog konca i par igala za šivanje (jadna moja baka - uzalud me učila ručni rad).

  39. #489

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    evo, sram me opće pitat, al ću pitat - koja je razlika između štrikanja i pletenja?
    nema razlike .

  40. #490

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    kolegica je prije tjedan ili dva išla po jeftiniju vunu u unitas dućan pored tvornice negdje na žitnjaku (sjedila sam na ušima pa se ne sjećam koji sastav vune).
    to je unitasov tvornički dućan i ima iste cijene kao i onaj u tkalčićevoj. ima i nezgodno radno vrijeme, mislim da radi samo do 16.

  41. #491
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Pa da, zaboravila sam, ima i u onom ducanu na Trgu zrtava fašizma, tamo di je HDZ. Prije se zvao Maja, mislim da se sad zove nekako drugacije, to je ducan Tekstilprometa i drze finu talijansku vunu.
    Mislim da je taj zatvoren... a imali su divnog kašmira. Nekak mi se čini da je sad tamo banka.

    Ima jedan u Dugavama, Mastex, Jurja Denzlera 37... imaju dobar izbor, lani je bilo novozelandske čiste vune, predivne, u više nijansi.
    Nažalost ne rade popodne.

    I... da ne bude zabune, ne štrikam, tkam... zato znam.

  42. #492
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,210

    Početno

    Citiraj ekoi prvotno napisa Vidi poruku
    evo, sram me opće pitat, al ću pitat - koja je razlika između štrikanja i pletenja?
    Valjda je pletenje hrvatska riječ, a štrikanje, hm, germanizam-?. To su sinonimi.

    A ja pletem i heklam i radim makrame i goblene, čak sam probala i vez. Hladna večer, igle ili kukicu u ruku i malo čitam forum, malo pletem, malo tipkam. Evo, sad si radim kapu od šarene vune, sivo-bijelo-nježno plavo sa pet igala u krug. To je jedna nit, ali bojana tako.

  43. #493
    anna-y avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Dugo Selo/ Sesvete
    Postovi
    550

    Početno

    Ja još imam povoljno razne vunice, ako nekog zanima. Ne da mi se to oglašavati preko forumske burze, a stoji.


  44. #494
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Mene zanima, saljem pp

    Sent from my GT-S5570 using Tapatalk 2

  45. #495

    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,070

    Početno

    gita75 hvala za link bas mi je falilo ideja za dzempere koje pletem a ovdje ima bas svega

  46. #496

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj adal prvotno napisa Vidi poruku
    gita75 hvala za link bas mi je falilo ideja za dzempere koje pletem a ovdje ima bas svega
    nema na čemu

  47. #497

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Plesti znam, heklati ne znam, a vrijeme je da naučim.

    Gledam heklice (tako se zovu?) - jesu li bolje aluminijske ili bambusove?

  48. #498
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Bambusove su bolje, zato su skuplje nisam imala nikad bambus heklicu, ali igle za pletenje (tanke male) su mi odlične, jer s nje pletivo ne sklizne kao sa metalnih (kad radiš nešto malo i pepavo). Baš su nekako finije za plesti. Jedina je zamka što su mekše i krhkije, ostala sam bez jedne jer ju je sažvakao sestrin pas

  49. #499
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj Mojca prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je taj zatvoren... a imali su divnog kašmira. Nekak mi se čini da je sad tamo banka.

    Ima jedan u Dugavama, Mastex, Jurja Denzlera 37... imaju dobar izbor, lani je bilo novozelandske čiste vune, predivne, u više nijansi.
    Nažalost ne rade popodne.

    I... da ne bude zabune, ne štrikam, tkam... zato znam.
    Aaaaaaaaaaaaaa, jel moze netko potvrditi ili opovrgnuti ovo? Stvarno mi je vazno, tamo kupujem najbolju vunu.

  50. #500
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Aaaaaaaaaaaaaa, jel moze netko potvrditi ili opovrgnuti ovo? Stvarno mi je vazno, tamo kupujem najbolju vunu.
    marta, mislim da je dezinformacija...prolazila sam neki dan. Provjerim ovih dana i javim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •