Vrijeme nam je za novu temu (a jednom će i neka druga biti otvorena pod nazivom-na kog sami sebe podsjećate, jer ja sama sebe u zadnje vrijeme jako podsjećam na cvijetu, svojim načinom izražavanja, koliko god da ženu nisam nikad upoznala, ali nekako mi se čini da smo jako slične )
Dakle, jednim okom na forumu, jednim okom na glupoj seriji The cane, na koju sam se ne znam iz kojeg razloga navukla , pa me to sjetilo kako je jednom netko (neka ) Jimmya Smitsa opisao kao idealnog muškarca. Mislimmmmmmm, hm, de gustibus...ok, ali ipak
Pa slijedom misli vratih se na ovaj vikend prikazan meni najdraži film "Gladijator" (kojeg ne, ovaj put nisam gledala jer je kao i obično u zadnje vrijeme Forum sa velikim F imao prednost-da, doista zabrinjavajuće , ali osim toga za taj film stvarno moram biti odmorna).
Eh, Russel Crowe u tom filmu, odnosno lik Maximusa, to je za mene idealni muškarac! Naježim se na Strenght & honor, na onu njegovu tihu snagu, lojalnost svome vođi, ljubav prema ženi i djetetu, svojem domu, hmmmm
Neke osobine našla sam u MM-u, ali ne sve, jer da jesam, on bi eto bio moj idealni muškarac, a ne neki imaginarni lik. Možda ćete me optužiti za patetiku, kad padam na takve tipove-ono skroz prava americana, ali što ćete, ja u transu na onu njegovu ruku koja miluje žito-tako jednostavno, a tako puno govori... Ali neću sad hvalospjeve Ridleyu Scottu, ono što sam htjela jest upitati vas drage i dragi moji, kako vi zamišljate idealnog partnera i koliko ste od zamišljene slike (ako jeste) odstupili izabravši svojeg?



A ako topic ode u raspravu o filmskim likovima, ni to nije loše