Stranica 6 od 16 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 767

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 6

  1. #251
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    nama stigle za doslovno 7 dana, mi naručivali iz engleske http://www.homehealth-uk.com/

  2. #252
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Ma fakat me to sad već kopka jer sutra krećem na 1.uzv i od utorka bi se trebala pratit trakicama....
    Ma kod mene uvijek neke komplikacije

  3. #253
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    tonili dam ti ja, imam ih ionako 50 kom!

  4. #254
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Hvala ti draga - bum ti se još javila - nekak se nadam da će sutra doć.
    A skoro da i nebi da dođu jer me strah fet-a :/

  5. #255
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    nama stigle za doslovno 7 dana, mi naručivali iz engleske http://www.homehealth-uk.com/
    Ja sam juče naručila sa saveontests, ksena28 možeš li mi pojasniti, ja koliko sam gledala na toj stranici- dok sam razmišljala odakle da naručim skontala da ne vrše dostavu ni u BiH ni u Hrvatsku ( nije mi ih ponudilo u meniju zemalja), kako si ti naručila ?

  6. #256
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    jednostavno. ideš na delivery to i umjesto continent Europe (EU) klikni Europe i tu je i Croatia.

  7. #257
    ksena28 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    3,661

    Početno

    sad vidim da si iz BiH, mada mislim da šalju svuda...

  8. #258
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Hvala ksena28 sad sam pogledala i našla, tačno tako, ko mi je kriv kad gledam pod EU . Možda za drugi put sad čekam naručene.

  9. #259
    tonili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    4,018

    Početno

    Evo da objavim - danas su mi stigli testići sa saveonsa - točno 16 dana!!!

  10. #260
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Imam desetak trakica "Saveontests", meni više ne trebaju...

  11. #261

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja sam svoje usrdno čekala skoro 2 mj. i dočekala plusić prije nego su one stigle i zato ih sada poklanjam :D ( 30lh i 9ß)

  12. #262

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    podijeljeno :D

  13. #263

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    poslano

  14. #264
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj ksena28 prvotno napisa
    nama stigle za doslovno 7 dana, mi naručivali iz engleske http://www.homehealth-uk.com/
    Ksena28 hvala ti na informacijama :D Upravo sam naručila trakice i jedva ih cekam

  15. #265

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    34

    Početno

    Ja sam ih naručila na http://www.testsforless.com/ i evo stigle za 10 dana.

  16. #266
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Citiraj jagoda1711 prvotno napisa
    Ja sam ih naručila na http://www.testsforless.com/ i evo stigle za 10 dana.
    Tu mi se čine skupi :/

    Ja sam ovdje 50 testova platila 80tak kuna i stigli su za cca tjedan dana :D

  17. #267

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    34

    Početno

    Citiraj Fae prvotno napisa

    Tu mi se čine skupi :/

    Ja sam ovdje 50 testova platila 80tak kuna i stigli su za cca tjedan dana :D
    bemu miša!! Koja razlika!

  18. #268
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Eto, za drug puta znaš

  19. #269

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    34

    Početno


    Ma ja se nadam da nikome od nas neće trebati više naručivati

  20. #270
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ako je nekome ostalo lh trakica prijavljujem se za kupnju, ja sam tutlek za naručivanje

  21. #271
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Ok, naručila sam trakice, molim nekoga dobre volje da mi sad lijepo objasni, ko malom djetetu, kako to ide. Za početak, naručila sam 10 tih LH trakica i 2 testa za trudnoću. M sam dobila jučer. Nemam pojma kad mi je O. Inače su mi ciklusi redoviti, uvijek 28-30. E sad kad bih ja trebala s tim trakicama krenuti, i što znači dc? Nemam pojma od kud da krenem a da ne zabrljam Najljepše se zahaljujem onoj koja će me poučiti

  22. #272
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    Ok, naručila sam trakice, molim nekoga dobre volje da mi sad lijepo objasni, ko malom djetetu, kako to ide. Za početak, naručila sam 10 tih LH trakica i 2 testa za trudnoću. M sam dobila jučer. Nemam pojma kad mi je O. Inače su mi ciklusi redoviti, uvijek 28-30. E sad kad bih ja trebala s tim trakicama krenuti, i što znači dc? Nemam pojma od kud da krenem a da ne zabrljam Najljepše se zahaljujem onoj koja će me poučiti
    Nisam niti ja baš neki stručnjak-početnik sam , ali mislim da sam skužila kak bi ttrebalo ići. DC je dan ciklusa.
    Dakle, LH trakice bi trebala početi koristiti u dane predviđene ovulacije (piše ti u uputama.) U mojim uputama piše da za ciklus koji traje 28 dana počneš testiranje 11-ti dan ciklusa. Trebala bi se pomokriti u čašicu, držati trakicu nekoliko sekundi i čekati rezultat (vrijeme čekanja rezultata ti piše u uputama).Testiranje provodiš svakodnevno dok ti se ne pojavi rezultat da je nastupila ovulacija. Također piše da se ne uzima prvi jutarnji urin.

    Iskreno ja sam ti sad kratko prepričala ono što piše u mojim uputama, ako nisam navela ono što te zanima, slobodno me pitaj.

  23. #273
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Hvala Glossy
    Ok, znači, krećem 11 dan od M. Upute su mi na engleskom, kad stignu trakice, nadam se da ću se snaći. Svaki dan u isto vrijeme se popiškim i čekam rezultat. Koliko sam shvatila, kad test crta bude jednake debljine kao i kontrolna, O nastupa u narednih 24-48 sati. Znači odmah se bacati na posao par dana. Tu sam naišla, ali nije mi jasno, nešto sa jelom i pićem prije testiranja??? I kad se onda provjerava ovo s testovima koje ću dobiti uz LH trakice? Jel tu treba čekati izostanak M ili mogu odmah nešto provjeriti?

  24. #274
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    Hvala Glossy
    Ok, znači, krećem 11 dan od M. Upute su mi na engleskom, kad stignu trakice, nadam se da ću se snaći. Svaki dan u isto vrijeme se popiškim i čekam rezultat. Koliko sam shvatila, kad test crta bude jednake debljine kao i kontrolna, O nastupa u narednih 24-48 sati. Znači odmah se bacati na posao par dana. Tu sam naišla, ali nije mi jasno, nešto sa jelom i pićem prije testiranja??? I kad se onda provjerava ovo s testovima koje ću dobiti uz LH trakice? Jel tu treba čekati izostanak M ili mogu odmah nešto provjeriti?
    Ja sam skužila da bi trebalo smanjiti unos tekućine 2 sata prije testiranja kako urin ne bi bio "razrijeđen " i tako ne bi detektirao LH. Takođe navode da bi bilo dobro testirati se u isto doba dana (vrijeme). Što se tiče hrane u mojim se uputama ništa ne navodi.
    E sad, što se tiče testiranja na trudnoću, to i mene zanima jer ne znam kad se najranije može testirati Ako saznaš, javi

  25. #275
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Ok, hvala ti još jednom, valjda će nam netko odgovorit za testove za trundoću

  26. #276
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    i ja se nadam, obzirom da za par dana krećem prvi put koistiti Lh trakice i sva sam zblesirana. Držim fige da nam uspije :D

  27. #277
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Evo meni danas stigle trakice i testovi, snašla sam se u uputama i nisam više tak zblesirana :D što se tiče testa za trudnoću on se može napraviti kad posumnjamo na trudnoću, pretpostavaljam par dana nakon O, i ako je bila akcija naravno

  28. #278
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    što se tiče testa za trudnoću on se može napraviti kad posumnjamo na trudnoću, pretpostavaljam par dana nakon O, i ako je bila akcija naravno
    14 dana nakon ovulacije tj. na dan očekivane menstruacije

  29. #279
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Citiraj Zara1 prvotno napisa
    Citiraj anima prvotno napisa
    što se tiče testa za trudnoću on se može napraviti kad posumnjamo na trudnoću, pretpostavaljam par dana nakon O, i ako je bila akcija naravno
    14 dana nakon ovulacije tj. na dan očekivane menstruacije
    uf, dugo za čekati, ja sam mislila može i prije hvala

  30. #280
    tuzna avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    869

    Početno

    cure,je li neko narucivao iz amazona? i ja sam iz BiH,ne kuzim bas narucivanje preko neta, i ne znam d ali uopce dostavljaju u BiH...

  31. #281
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj tuzna prvotno napisa
    cure,je li neko narucivao iz amazona? i ja sam iz BiH,ne kuzim bas narucivanje preko neta, i ne znam d ali uopce dostavljaju u BiH...
    Draga Tužna, ja sam pokušavala naručiti preko amazona, ali nisam uspjela te sam naručila preko ove stranice: www.homehealth-uk.com
    Stigli su mi za 5 dana na kućnu adresu.

  32. #282
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Glossy, kako ide, jel šta pokazalo? Meni još nije pokazalo O, 15dc

  33. #283
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    Glossy, kako ide, jel šta pokazalo? Meni još nije pokazalo O, 15dc
    Isto i kod mene, već me izluđuje. Počela sam 9 DC, a danas mi je 16DC i ništa
    Jedino što mi se prije dva dana pokazala vrlo lagana druga crta, a u uputama piše da mora biti jaka debela. Cervikalne sluzi imam od prije 2-3 dana. Probala sam kombinirati i Maybe baby no međutim on je pak samo jedaput pokazao paprat i to prije 6 dana
    Uz sve mi je i na poslu gužva pa od svega počinjem šiziti

  34. #284
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    a meni prvi dan pokazao kontrolnu, drugi dan kontrolnu i slabu drugu crtu, treći dan opet samo kontrolnu, pa opet i jednu i drugu, pa opet samo kontrolnu, svaki drugi dan drukčije, a ja čekam obje debele, a bit će valjda, mene baš zanima kad mi je O jel to nikad nisam uspjela saznati niti skužiti

  35. #285
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    a meni prvi dan pokazao kontrolnu, drugi dan kontrolnu i slabu drugu crtu, treći dan opet samo kontrolnu, pa opet i jednu i drugu, pa opet samo kontrolnu, svaki drugi dan drukčije, a ja čekam obje debele, a bit će valjda, mene baš zanima kad mi je O jel to nikad nisam uspjela saznati niti skužiti
    mene isto, trenutno čekam nalaze cervikalnih briseva i krvi pa ovaj mjesec preskačem u slučaju da mi nekaj nađu, ali me zanima kad mi je O. Tih trakica sam naručila 30-ak tako da će ih biti i za sljedeći ciklus
    Jedino kaj me zanima, da li nešto krivo radim (unos tekućine sam reducirala prije testiranja prema uputi, ali možda mi je još uvijek "razrijeđen" urin). Ne kužim :/

  36. #286
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Iskreno, ja ne pazim na unos tekučine, ne mogu, uvijek u tom periodu jedem, pijem, nadam se da ne griješim puno :/

  37. #287

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    656

    Početno

    Meni je na 9dc pokazalo onako slabiju crticu, jučer na 11dc skoro ista kao i kontrolna samo možda mrvicu svijetlija. Danas ču opet pa da vidmo dali se još šta podebljala. A sluzi imam u izobilju

  38. #288
    beilana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    2,030

    Početno

    Citiraj kika83 prvotno napisa
    Meni je na 9dc pokazalo onako slabiju crticu, jučer na 11dc skoro ista kao i kontrolna samo možda mrvicu svijetlija. Danas ču opet pa da vidmo dali se još šta podebljala. A sluzi imam u izobilju
    vidim u potpisu da imaš pcos, trakice za ovulaciju nisu pouzdane kod pcos, tj uvijek ti je pozitivna, ili skoro pozitivna

  39. #289

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    656

    Početno

    Citiraj beilana prvotno napisa
    Citiraj kika83 prvotno napisa
    Meni je na 9dc pokazalo onako slabiju crticu, jučer na 11dc skoro ista kao i kontrolna samo možda mrvicu svijetlija. Danas ču opet pa da vidmo dali se još šta podebljala. A sluzi imam u izobilju
    vidim u potpisu da imaš pcos, trakice za ovulaciju nisu pouzdane kod pcos, tj uvijek ti je pozitivna, ili skoro pozitivna
    Nije istina. Puno puta sam koristila LH trakice i nikad nebi imala drugu crticu. Ovo mi je drugi put nakon laparo da ju imam.

  40. #290
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj kika83 prvotno napisa
    Meni je na 9dc pokazalo onako slabiju crticu, jučer na 11dc skoro ista kao i kontrolna samo možda mrvicu svijetlija. Danas ču opet pa da vidmo dali se još šta podebljala. A sluzi imam u izobilju
    Kika, tako je i meni bilo. Jednu večer pokaže svijetliju crtu uz kontrolnu i ja se nadam kako će sljedeći dan biti jasna, debela crta, a ono ništa pokaže se samo kontrolna.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    656

    Početno

    Citiraj Glossy prvotno napisa
    Citiraj kika83 prvotno napisa
    Meni je na 9dc pokazalo onako slabiju crticu, jučer na 11dc skoro ista kao i kontrolna samo možda mrvicu svijetlija. Danas ču opet pa da vidmo dali se još šta podebljala. A sluzi imam u izobilju
    Kika, tako je i meni bilo. Jednu večer pokaže svijetliju crtu uz kontrolnu i ja se nadam kako će sljedeći dan biti jasna, debela crta, a ono ništa pokaže se samo kontrolna.
    Meni je jučer bila debela kao i kontrolna, čak i deblja Akcijaaaaa

  42. #292
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    meni danas na dva različita testa dvije debele crte :D

    i pojavile su se u sekundi

  43. #293

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    656

    Početno

    Cure imam jedno pitanje. Inače imam pcos i danas mi je 22dc i nešto mi nije dalo mira i napravila sam testić za ovulaciju(možda zato jer sam čitala da može biti pokazatelj trudnoće) i pokazao mi je drugu crticu skoro pa kao i kontrolnu, da bi nakon 10min i ta druga crtica bila još i tamnija od kontrolne :? :?
    Mene zanima jer nisam nikad koristila LH trakice u drugom djelu ciklusa, dali zbog pcos mi može pokazati da je test pozitivan?
    Ovulaciju sam imala 13dc i prije uvijek kad sam radila testiće bili su negativni koliko se sječam. Zadnja dva nakon laparo mi se pokazuje da je ovulacija a i imam sluzi pa me ovo malo buni :/

  44. #294

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    7

    Početno

    ćao cure imam jedno pitanje( uh tako sa rijetko s vama, a i kad jesam stalno nešto pitam) sorry...
    naime u poned sam radila ovl test i crtice su bile jednake boje, mikroskop pun paprati, hopsali se pon, ut, sr, jutros opet paprati,pa mene zanima jel dosta hopsanja????kontam i večeras uraditi test trebao bi biti negat zar ne??? valjda smo pokrili dane???danas me žiga u desnom jajniku,što mi se često dešava kad je O,sluz više ne mogu upratiti jer se hopsamo svaki dan...nemam pojma šta se dešava

  45. #295
    Glossy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    117

    Početno

    Citiraj emma4 prvotno napisa
    ćao cure imam jedno pitanje( uh tako sa rijetko s vama, a i kad jesam stalno nešto pitam) sorry...
    naime u poned sam radila ovl test i crtice su bile jednake boje, mikroskop pun paprati, hopsali se pon, ut, sr, jutros opet paprati,pa mene zanima jel dosta hopsanja????kontam i večeras uraditi test trebao bi biti negat zar ne??? valjda smo pokrili dane???danas me žiga u desnom jajniku,što mi se često dešava kad je O,sluz više ne mogu upratiti jer se hopsamo svaki dan...nemam pojma šta se dešava
    ne znam odgovor. čula sam da je dovoljno i svaki drugi dan
    U svakom slučaju držim fige

  46. #296

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Ima li nekog da kupuje trakice s neta, pa da i meni naruči????!!!

  47. #297

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Ili ima vec doma viska ???

  48. #298

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    725

    Početno

    Zar bas nitko??

  49. #299
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ja sam naručivala od http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/te...e-oglas-460581, naručila navečer stiglo ujutro, platila poštaru na vratima, ako ti nije skupo, brzi su i pouzdani

  50. #300

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    37

    Početno

    Ja sam prvi put na ovom podforumu i imam jedno pitanje!? Ako netko zna...
    Naručila sam te trakice i počela sam ih koristiti. E sad, ciklusi su mi oduvijek do sada bili redoviti 27-30 dana, počela sam trakice koristiti 10 dan i eto jučer je bio 1 dan i testna linija je bila gotova iste boje ko i kontrolna, a danas kad sam očekivala da će biti još jača dogodilo se da testne linije uopče nema.. ??? Napravila sam test već tri puta danas od ujutra do navečer i svaki put je jednako.... Pa šta to sad znači, jel moguče da nemam ovulacije??? Ha curke, jel znate?

Stranica 6 od 16 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •