Stranica 11 od 27 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1301

Tema: Što radite kad ste ružni, stari i debeli?

  1. #501
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    nego, matereti, elin, koji se vrag ti jadaš na ovom topicu, a ?! cure, ne vjerujte joj ništa, super izgleda! i pride ne smrdi na češnjak!

  2. #502
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ne, definitivno ne želim zajedničko vrijeme provoditi u teretani ili negdje sama.
    I mene ovo muči...

    A ovo me zanima: Bambi, kako uspiješ uspavati djecu do 8:30? To je za mene umjestnost! Da je moja htjela spavati... gdje bi mi bio kraj!

  3. #503
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Pa kud ste svi skočili na Bambi…
    Pa koliko vremena nam prođe od blejanja u ekran…
    Svatko ima nešto. MM ide na utakmicu svaki tjedan i ne pada mi na pamet sjedati mu na glavi jer nije to vrijeme proveo s nama.
    Sat, dva stvarno nije neko izgubljeno vrijeme…

    I ja, iako radim, teoretski imam vremena za teretanu i pilates i sl.
    To što ne idem je drugi par rukava.

  4. #504

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    ne, definitivno ne želim zajedničko vrijeme provoditi u teretani ili negdje sama.
    I mene ovo muči...

    A ovo me zanima: Bambi, kako uspiješ uspavati djecu do 8:30? To je za mene umjestnost! Da je moja htjela spavati... gdje bi mi bio kraj!
    stavim ih u krevet sami zaspu ili im muž pomogne

  5. #505
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    nego, matereti, elin, koji se vrag ti jadaš na ovom topicu, a ?! cure, ne vjerujte joj ništa, super izgleda! i pride ne smrdi na češnjak!
    a ti želiš da i mene protjeraju sa topica kao i tebe jel' ? Cure, ne vjerujte joj ništa.. 8) - obična 5. kolonašica u našim redovima

  6. #506
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moje se cure bude u 6:15.
    U 21 nema šanse da su budne.
    Ako jesu, totalno su neubrojive

  7. #507

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Pa kud ste svi skočili na Bambi…
    Pa koliko vremena nam prođe od blejanja u ekran…
    Svatko ima nešto. MM ide na utakmicu svaki tjedan i ne pada mi na pamet sjedati mu na glavi jer nije to vrijeme proveo s nama.
    Sat, dva stvarno nije neko izgubljeno vrijeme…

    I ja, iako radim, teoretski imam vremena za teretanu i pilates i sl.
    To što ne idem je drugi par rukava.
    vidiš ja ne radim već sam doma s djecom i da tih par sati tjedno ne potrošim na sebe pukla bih
    pa zašto bi sve mame trebale biti jednake po načinu razmišljanja i zašto bi se trebale zapustit
    svako ima svoj kut gledišta i svoja mala zadovoljstva van postojećih obveza

  8. #508
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    Citiraj mama courage prvotno napisa
    nego, matereti, elin, koji se vrag ti jadaš na ovom topicu, a ?! cure, ne vjerujte joj ništa, super izgleda! i pride ne smrdi na češnjak!
    a ti želiš da i mene protjeraju sa topica kao i tebe jel' ? Cure, ne vjerujte joj ništa.. 8) - obična 5. kolonašica u našim redovima
    pa ja ne kukam, a niti dajem podrške, ja samo (kao i uvijek) zanovijetam al ti kakva venera, kakvi bakrači!

  9. #509
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Citiraj Bambi prvotno napisa
    a onda mi dođu babe iz vrtića mojih godina i vele; ja kad tebe vidim tak se ubediram, kak ti s troje djece tak dobro izgledaš, onda je počnem svoju priču; teretana, plivanje...bla bla, a one samo odmahnu rukom u stilu nemam ja vremena...
    Tako nekako i ja. Puno radim na sebi i nekako me to usrećuje. Pazim na detalje i baš mi je to super.
    Bambi, Nenaa.... može koja slikica?

  10. #510
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj Bambi prvotno napisa
    Citiraj Anci prvotno napisa
    Pa kud ste svi skočili na Bambi…
    Pa koliko vremena nam prođe od blejanja u ekran…
    Svatko ima nešto. MM ide na utakmicu svaki tjedan i ne pada mi na pamet sjedati mu na glavi jer nije to vrijeme proveo s nama.
    Sat, dva stvarno nije neko izgubljeno vrijeme…

    I ja, iako radim, teoretski imam vremena za teretanu i pilates i sl.
    To što ne idem je drugi par rukava.
    vidiš ja ne radim već sam doma s djecom i da tih par sati tjedno ne potrošim na sebe pukla bih
    pa zašto bi sve mame trebale biti jednake po načinu razmišljanja i zašto bi se trebale zapustitsvako ima svoj kut gledišta i svoja mala zadovoljstva van postojećih obveza
    Kud si sad to napisala
    Ja te lijepo podržim, a ti tako tc tc tc...

  11. #511
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Citiraj Bambi prvotno napisa
    a onda mi dođu babe iz vrtića mojih godina i vele; ja kad tebe vidim tak se ubediram, kak ti s troje djece tak dobro izgledaš, onda je počnem svoju priču; teretana, plivanje...bla bla, a one samo odmahnu rukom u stilu nemam ja vremena...
    Tako nekako i ja. Puno radim na sebi i nekako me to usrećuje. Pazim na detalje i baš mi je to super.
    Bambi, Nenaa.... može koja slikica?
    a ne zanima te moja friško oprana kosa, ha?

  12. #512
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Moja cura je u krevatu u 20.00 i ćori cijelu noć. Hvala joj na tome.
    Ja mrzim tv. Ne pratim niti jednu seriju. Pogledam vijesti da ne oglupavim baš totalno. Tu i tamo ako sjednem ispred tv-a pa se nudi nešto u tom trenutku. Ali nisam stvarno tv tip. Tu si ušparam bar sat i pol po pričama mojih frendica sa djecom. Recimo mnoge od vas koliko sam skužila gledaju kućanice. Ja za to vrijeme sredim kuhinju prije spavanja i za kraj nalakiram nokte. (još da skinem šminku...)

  13. #513
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Citiraj Bambi prvotno napisa
    a onda mi dođu babe iz vrtića mojih godina i vele; ja kad tebe vidim tak se ubediram, kak ti s troje djece tak dobro izgledaš, onda je počnem svoju priču; teretana, plivanje...bla bla, a one samo odmahnu rukom u stilu nemam ja vremena...
    Tako nekako i ja. Puno radim na sebi i nekako me to usrećuje. Pazim na detalje i baš mi je to super.
    Samo FB na pp. To je sve što nudim. Ja ne znam stavit slike ovdje. Jednom jesam ali mi ih zaključaše kao ne tako nego nekako drugačije to staviti. A ja ne znam to drugačije. A bih rado.
    Bambi, Nenaa.... može koja slikica?

  14. #514

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj Anci prvotno napisa
    Citiraj Bambi prvotno napisa
    Citiraj Anci prvotno napisa
    Pa kud ste svi skočili na Bambi…
    Pa koliko vremena nam prođe od blejanja u ekran…
    Svatko ima nešto. MM ide na utakmicu svaki tjedan i ne pada mi na pamet sjedati mu na glavi jer nije to vrijeme proveo s nama.
    Sat, dva stvarno nije neko izgubljeno vrijeme…

    I ja, iako radim, teoretski imam vremena za teretanu i pilates i sl.
    To što ne idem je drugi par rukava.
    vidiš ja ne radim već sam doma s djecom i da tih par sati tjedno ne potrošim na sebe pukla bih
    pa zašto bi sve mame trebale biti jednake po načinu razmišljanja i zašto bi se trebale zapustitsvako ima svoj kut gledišta i svoja mala zadovoljstva van postojećih obveza
    Kud si sad to napisala
    Ja te lijepo podržim, a ti tako tc tc tc...
    ne kužim kaj sam krivo napisala?
    hvala na podršci!

  15. #515
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    ja sam si zacrtala kad rodim još jedno dijete ubacit se u teretanu, ovak, ne da mi se mučit bezveze

  16. #516
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    nego, matereti, elin, koji se vrag ti jadaš na ovom topicu, a ?! cure, ne vjerujte joj ništa, super izgleda! i pride ne smrdi na češnjak!
    rekla bih da je kod bar još pola njih sličan slučaj
    odoh dok nije poletjelo kamenje

  17. #517
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ne, definitivno ne želim zajedničko vrijeme provoditi u teretani ili negdje sama.
    To sto ne zelis biti sama, na to ti ne mogu replicirati, al te mogu uvjeriti da sigurno u teretani neces biti sama

    A ovo "zajednicko vrijeme" - u mom slucaju to nikako nije obiteljsko zajednicko vrijeme. Odem poslije 21h kad lima ode u krevet. Do 22:30 imam jos ihaj vremena za "ubiti" se od treniranja. To zajednicko vrijeme bi se moglo ubrojiti MM+ja, al posto najcesce to bude ja gledam tv i on gleda taj isti tv, ili ja gledam tv a on sljaka na computeru, onda to nikako meni nije oduzimanje od naseg zajednickog vremena, nego oduzimanje od mog gledanja televizije i to 3x tjedno (ostane jos x dana za zajednicko gledanje televizije ).

    I znam kak je tesko krenuti. 1000 izgovora se uvijek nagdje. Znam jer sam ih i sama koristila godinama.. te sam bas sad umorna, te sutra cu.. znam jer i ovih dana imam iste izgovore , al danas navecer idem crkla pukla.

  18. #518
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    ja sam si zacrtala kad rodim još jedno dijete ubacit se u teretanu, ovak, ne da mi se mučit bezveze
    A zamisli da sad krenes, i nastavis tjekom trudnoce, i kad prodje druga trudnoca a ti ne moras nist posebno raditi da se vratis u formu

  19. #519
    pikula avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    doma
    Postovi
    6,546

    Početno

    Bambi, ok, s djecom si, ali kad vidiš muža? Jel on radi?

  20. #520
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa
    Bambi, ok, s djecom si, ali kad vidiš muža? Jel on radi?
    Pa to je 2x tjedno po sat vremena. Pa kak ne bi muza vidjela? Vidi ga i taj dan kad obavi trening, a i druge dane kad ne trenira. Ne kuzim bas :/

  21. #521
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    a šta ga ima i gledati!

  22. #522
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mudro zboris

  23. #523
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    a šta ga ima i gledati!
    a može i ponijeti i njegovu sliku u teretanu, neka se nađe.
    Inače, MC, iš, iš, ja ne kukam, a Venerine obline nam mogu služiti samo za primjer aequo et bono

  24. #524
    mujica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    5,968

    Početno

    Citiraj cvijeta73 prvotno napisa

    a ne zanima te moja friško oprana kosa, ha?
    Pak to se podrazumijeva.
    Možeš mi poslati na pp.

    Ali nekak mi se po njihovom pisanju čini da su prilično ponosne na svoja dostignuća, pa bih volio vidjeti.

    Naravno, čisto iz estetskih pobuda.

  25. #525
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa

    Pa to je 2x tjedno po sat vremena. Pa kak ne bi muza vidjela? Vidi ga i taj dan kad obavi trening, a i druge dane kad ne trenira. Ne kuzim bas :/
    ja kužim.

    vi koje utrpate djecu u krevet u 20:00 se ne brojite.
    moji idu spavati između 22 i 22:30.
    s nama u krevetu.
    i šta ja tu imam od muža osim da si namigujemo u mraku?
    i onda već oko 23 počinje nacicavanje do cca 6 ujutro.
    pa zaspimo oko 6:30.
    jedino orka spava cijelu noć.

    otkako smo u braku i imamo djecu, sve što možemo radimo zajedno.
    jedino on sa mnom ne obavlja stvari za rodu, a ja s njim ne vozim bicikl.
    da ja idem dva puta tjedno na trening i on dva puta tjedno na trening van kuće... i neka se dva puta tjedno družimo s prijateljima... što nam ostane kao samo naše vrijeme?

  26. #526

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    ma da gledam ga već 12 god nisam tako zaljubljena da moram non stop buljit u njega

  27. #527

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj mujica prvotno napisa
    Bambi, Nenaa.... može koja slikica?
    evo ja stojim iza svake svoje riječi
    evo blejite
    valjda ću uspijet s tim stavljanjem fotki


    http://s545.photobucket.com/albums/hh397/mudroslovka/

  28. #528
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj anchie76 prvotno napisa

    Pa to je 2x tjedno po sat vremena. Pa kak ne bi muza vidjela? Vidi ga i taj dan kad obavi trening, a i druge dane kad ne trenira. Ne kuzim bas :/
    ja kužim.

    vi koje utrpate djecu u krevet u 20:00 se ne brojite.
    moji idu spavati između 22 i 22:30.
    s nama u krevetu.
    i šta ja tu imam od muža osim da si namigujemo u mraku?
    i onda već oko 23 počinje nacicavanje do cca 6 ujutro.
    pa zaspimo oko 6:30.
    jedino orka spava cijelu noć.

    otkako smo u braku i imamo djecu, sve što možemo radimo zajedno.
    jedino on sa mnom ne obavlja stvari za rodu, a ja s njim ne vozim bicikl.
    da ja idem dva puta tjedno na trening i on dva puta tjedno na trening van kuće... i neka se dva puta tjedno družimo s prijateljima... što nam ostane kao samo naše vrijeme?
    Gle, necu ti ja govoriti kak da si slazes zivot... Kad ti rekreacija bude postala prioritet (meni je dopizdilo buditi se bolne kicme ujutro - to me konacno pokrenulo), onda ces sloziti tako da opet sve funkcionira i s tim rasporedom.

    Nerealno je ocekivati da ti sad odes i ostavis malog TM-u... no za godinu dana, sto fali da ih on uspava dok si ti na treningu? Spremite ih za spavanje skupa, ti odes, on ih stavi u krevet.. ili neka druga verzija..

    Ja sam si zacrtala da idem 3x tjedno, nekad sam uspjela, nekad nisam. Manje bitno. I MM je isao 2x tjedno. I oboje zavrsimo s rekreacijom kad tad navecer, ne traje mi do 1 ujutro pa da se ne vidimo kad zavrsi I ja znam da to nama obojima treba. Previse sjedimo, premalo se krecemo. Za zdravlje nam treba. Sad nam je obojima tesko krenuti, al se nadam da hocemo. A kad se hoce, sve se moze (nekad teze, nekad lakse), al se moze.

  29. #529
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    vi koje utrpate djecu u krevet u 20:00 se ne brojite.
    Moj ne ide bas u 20h, al morao bi u 21h biti u krevetu da se stigne naspavati do budjenja za vrtic. Ak ode kasnije, nije u stanju probuditi se ujutro, i onda se potucemo svi zajedno

    Meni je krivo sto nisam osoba koja se u stanju probuditi u 6 ujutro sama od sebe, da jesam, rado bi da ujutro idem trenirati prije svega.. mir tisina, nema ljudi, napunis se energijom za cijeli dan. Al ja to nemrem, svaku minutu prije zvonjave sata ja zudim spavati... Pa radje odem navecer (nekad poluspavajuci, pa se tek tamo razbudim )

  30. #530
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj pikula prvotno napisa
    Ma ja se nemam volje sređivati, ako ću se kretati u krugu sto metara cijeli dan. Malo mi je to spooky. Osjećam se kao diva filmu sunset bulevar. To me još više spusti kad se tak uredim i od-uredim, a nitko osim mesara me nije vidio.
    ja se uživam sredit. ne za mesara i poštara, nego za sebe. da se bolje osjećam. čak i kad sam cijeli dan doma i ne izađem niti na balkon...

    kosu obavezno perem svaki dan (i zbog frizure, a i zato jer mi se gadi prljava kosa), stavim malo šminke (rumenilo, maskara...), obučem nešto u čemu se dobro osjećam, to mogu biti fine hlače i košulja, ali i trenirka i majica. bitno je da nije vrećasto, podrapano i na rupe, i prljavo... takve stvari sam izbacila iz ormara...

    i ne mislim da je spooky, niti da sam nakarada kad obujem štikle na ovoj hladnoći i nabacim sunčane naočale, a dijete trčkatra kraj mene...
    ok, nemam mjere 90-60-90, već prekonekoliko kila viška, ali mi je totalno babasto biti vrećasto obučen, nesređen i masne kose...

  31. #531
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj Bambi prvotno napisa

    evo ja stojim iza svake svoje riječi
    evo blejite
    valjda ću uspijet s tim stavljanjem fotki


    http://s545.photobucket.com/albums/hh397/mudroslovka/
    Bambi

  32. #532
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Meni je krivo sto nisam osoba koja se u stanju probuditi u 6 ujutro sama od sebe, da jesam, rado bi da ujutro idem trenirati prije svega.. mir tisina, nema ljudi, napunis se energijom za cijeli dan. Al ja to nemrem, svaku minutu prije zvonjave sata ja zudim spavati... Pa radje odem navecer (nekad poluspavajuci, pa se tek tamo razbudim )
    ti stanuješ u centru, mogućnosti su ti velike.
    ne bih rekla da je stvar organizacije, čak mi se čini kako smo mi prilično dobro organizirani.
    ok, jest stvar prioriteta, ali mi ne može biti prioritet potrošiti pola sata tamo i pola sata natrag da bih došla do nekog, meni prihvatljivog, treninga.

  33. #533
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Bambi prvotno napisa
    ja sam valjda, sudeći po ovom što pišete crna ovca, sređujem se sve u 16, treba mi minimalno jedan sat, a to uključuje ubacivanje leća za koje mi treba nekad više vremena ak ne pogodim otprve.
    čuj draga, ne znam kak izgledaš, ali ako ti treba min. sat vremena, onda rezultat mora biti fotošopirana anđelina đoli. sve ispod toga je jad i bijeda

  34. #534
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    Bambi, jest da je izdaleka, jer ne mogu otvoriti slikice, ali svejedno

  35. #535
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    Citiraj nenaa prvotno napisa
    Ja je skoro nikada ne skinem nego se budim sa crnim podočnjacima i još sam živa.
    Ne mogu si pomoći. To mi je velika mana. I niti je ne pokušavam popraviti. Važnije mi je da sam svaki dan otuširana i čista i da ne mirišim na ručak koji sam taj dan kuhala.
    E kad namirišim kod mame u ambulanti u čekaoni dinstani luk, e pa stvarno...
    ne izvlači se s dinstanim lukom. ne skidanje šminke je najbolji način da brzo ostariš (oko očiju). ako se tuširaš, barem nije teško plahnuti lice.
    pusti ženu, vidiš da obožava panda look ujutro

  36. #536

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj anima prvotno napisa
    Bambi, jest da je izdaleka, jer ne mogu otvoriti slikice, ali svejedno
    hvala!
    ne znam kak se slike ne mogu povećat ,meni se povećaju kad kliknem na njih, ne znam kaj treba napravit nemam iskustva s tim ubacivanjem slika

  37. #537

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    224

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ti stanuješ u centru, mogućnosti su ti velike.
    ne bih rekla da je stvar organizacije, čak mi se čini kako smo mi prilično dobro organizirani.
    ok, jest stvar prioriteta, ali mi ne može biti prioritet potrošiti pola sata tamo i pola sata natrag da bih došla do nekog, meni prihvatljivog, treninga.
    je ovo je istina
    ja isto imam tu sreću da mi je teretana 10min pješke a trbušni 5min od doma

  38. #538
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    meni ovako danas:

    ukocila sam se negdje u ledjima s lijeve strane po sredini (to je jos i blago i kratkotrajno i totalno minorno od svega sto mi se u posljednje vrijeme izdogadjalo sa zdravstvene strane...)

    dodje svekar, kaze mi da se moram cuvati, paziti, bilo bi dobro da plivam, da manje dizem stvari (ko da dizem kasete piva ili vrece cementa a ne djecu ), da lijezem na vrijeme, da se odmorim, naspavam.... (da nastavim niz??)


    mislim, helou?? ja ne znam da bi to sve bilo u najmanju ruku pozeljno ako vec ne i neophodno?

    mm radi i ustaje ujutro oko pet. klinci se bude oko sest (rijetko ranije, al znaju se probuditi i druziti s tatom prije nego krene na posao). ja sam cak pokusala da se ustajem kad i mm (pa i ranije) da odem hodati bar (nema teretane ili neceg sto radi od 4.30 ), al nije zazivjelo - preumorna sam tako rano, a za hodanje prerastocena danju nemam vremena za sebe samu - razvazanje u skolu, briga za bar jedno dijete cijeli dan. sto se veceri tice: leo jos ne zeli zaspat sam, treba netko s njim (doduse, zaspe stvarno brzo i relativno rano), noa i ida zaspivaju sami. ami doduse hoce zaspati na necijem ramenu, cak i ne mora s cicom u ustima, al ce se probuditi u razna vremena (od pola sata nakon sto zaspe do maksimalno dva sata nakon zaspivanja) i traziti cicu... ja dolazim na red kad oni svi zaspu (a tu negdje i mm zacori na kaucu...), tusiram se, sjednem malo za komp ili se po kratkom postupku onesvjestim...


    dakle - trenutno (a to moje trenutno evo traje vec godinama ) ja nemam organizacijski vremena ni prostora za sebe. takva nam je obiteljska organizacija i situacija. mm ne trenira nis, nema nekih redovnih izlazaka ni izbivanja iz kuce, ne mogu ni sama sa sobom igrati na kartu reciprociteta (ide on, idem i ja). i jos ce bar nekoliko mjeseci tako biti...

    mislim, uopce ne vidim nekog razloga da i obrazlazem ovako svoju situaciju. pa valjda ja znam kako to izgleda, valjda sam ja ta koja je istu sagledala iz tisucu i jednog kuta i promislila sve moguce varijacije na temu ne bih li iznasla ta dva-tri sata tjedno da mogu sebi priustiti - ne ide i ne ide. al ne mislim da ce zauvijek ostati tako. porasti ce i ami, prestat ce dojit nocu (ili bar smanjit ), bit ce lakse odhendlat ih navecer, otvorit ce se neko vrijeme kad cu moci birati sto cu i kako cu... problem je jedino sto sam u takvoj situaciji (sama sam je htjela, jel tako?) da mi to traje vec godinama, da sam se fizicki istrosila i bas rastocila (eto, nisam znala da ce to tako djelovati na moje kosti, zglobove, misice i ostalo...), i sad mi treba - sto?

  39. #539
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kućo stara,
    ne razumiju ove mlade što su stare rastočene kosti 8)

  40. #540
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    kućo stara,
    ne razumiju ove mlade što su stare rastočene kosti 8)
    huh! dobro sam prosla!

    mogla si mi reci: areno!




  41. #541
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    imam frendicu koja živi u americi - koja svako jutro prije posla ide na jogging. nekih pola sata do sat.

    ima troje djece, psa... i muža

    alah selamet, svakakvih ljudi ima!

  42. #542
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    Citiraj nenaa prvotno napisa
    A tko je skida? Ja sam teški kampanjac po tom pitanju, a i nije ti puder više na tebi u 20.00 navečer kao ujutro.
    e, vidiš...
    od svih katastrofa koje sam u životu napravila, neskidanje šminke nije bila jedna od njih.
    da dođem kuću navečer u 11, ili u 3 ili kad je već svanulo, ima da se temeljito šminka skine.
    veliki veliki potpis.
    ja i u tri čistim lice i tuširam se.Uvijek. Valjda sam 5 puta u životu zaspala bez tuširanja. :/
    Inače sam masna i problematična-kožno.

    Šta se tiče osjećaja u svojoj koži, ja sam još mlada i nisam debela, ALI stoji činjenica da sam ja po drugi puta trudna i da izgledam iscrpljenije, nesređenije, neodržavanije i starije od svojih vršnjakinja.
    Tješi me da će za 10godina bit obrnuto

  43. #543
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    naravno da hoce

  44. #544
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ajme, i ja sam dočekala to "obrnuto"
    ali u korist prijateljica koje su se mlade udale i izrodile djecu

  45. #545
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    mislim, meni osobno ovi prije budjenja ili prije spavanja sportovi koje god vrste - apsolutno ne dolaze u obzir :shock:

    cijeli dan bajlam djecu, cetvero ih imam, spavam najvise po tri sata u komadu, budim se nocu preko sest godina, bude me svako jutro (nisam se devet godina probudila sama od sebe!) ranom zorom, umorna sam - meni je spavanje (pa i takvo rascjepkano) - svetinja... :/


    ja se ne mogu buditi prije budjenja? nit mogu prije spavanja ici nekamo i izgubit dva sata?? (djaba vam prica o sat vremena, treba se spremit, otic tamo nekamo, bit tamo sat vremena, doc nazad, raspremit se...)...



    ja samo zelim i zudim da mi se u toku dana "otvori" sat, satipol da mogu odradit nesto za sebe (pa cak to i ne mora biti neka fizicka aktivnost )

  46. #546
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    ja sam od tih šta se dižu

  47. #547
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    cure, pričala sam o skidanju šminke, nitko nije govorio da je poželjno dolaziti doma u tri sata noću.

  48. #548
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa
    ja sam od tih šta se dižu
    i ja...
    nekad za trčanje, danas za skuhat djetetu ručak...

    i ne, ne smrdim po dinstanoj kapuli, postoji napa, prozori, sapun i voda prije izlaska iz kuće
    a bogami i vatice i sredstvo za skudanje šminke svake večeri

  49. #549
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    tako i ja kažem.
    ako ne idem u teretanu, ne znači da sam totalna koma.
    samo nisam tip top 8)

    i ne smrdim na dinstanje.
    jer se u našoj kući ne dinsta.
    mogu mirisati na čokoladu, ali to ne zvuči tako loše.

  50. #550

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,133

    Početno

    kaj se oblačim kao Ana Brbora Hum
    riknula sam na ovo

    masna kosa me ne smeta

    bambi, super si

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •