Citiraj srki prvotno napisa
Bok curke!
Ne znam da li cete me osuditi ili ne.Ne znam da li ste culi ili gledate emisiju na RTL-u Astro show.
Zvala sam ih jucer da mi kazu da li cu ove godine ostati u drugom stanju i njihov je odgovor bio da se to nece dogoditi.
Mozete misliti kako sam se osjecala i kako se osjecam.Ponekad pomislim i imam misljenje da sam luda,kako meni neke karte mogu reci sta ce se dogadjati sa mnom,a opet ponekad pomislim pa mozda su u pravu.
Pozelim da nikada nisam nazvala taj broj,jer pomalo sam pocela vjerovati da su stvarno pogodile,pa cemu onda uopce truditi se.
Srki ,dobro si me nasmijala.....Ljube,znam da se lovimo za slamku,ali ne troši živčeke i novčeke na raznorazne hoštaplere....To dal ćeš ostat trudna,zna samo dragi Bog,a on te i stavio na taj put(planiranja ),i zato vjeruj u to.Astro show,je isto ko da si zvala kunolovac(he,he).Samo se ti posveti svom planiranju,a ovaj poziv zaboravi.....