Ajmo malo ponoviti gradivo sa ovom temom. Neka se jave sve cure kojima je pomogao, a ima nas fala B. Uglavnom, do gospodina koji pravi ovaj čaj, sam došla sasvim slučajno i to preporukom liječnice sa SV. Duha kojoj je pomogao da zatrudni. Gospodin K. je isto liječnik ali u slobodno vrijeme je i travar. Niti je u novinama, niti se exponira po tisku, jednostavan čovjek koji je MMu pomogao da poboljša spermiogram. On nije čudotvorac niti šarlatan koji vara ljude, jednostavno mi je smixao čaj za muževu dijagnozu, rekao što da MM jede, dao preporuku i za vitamin E koji je muž pio.Dijagnoza nam je bila teška asthenoteratozoospermia te varicocela gr.III (najgora). Uz čaj MMu se povećao br. sprmatozoida, te broj progr. pokretnih skočio na normalu. Morfologija se isto tako poboljšala...no nažalost MM je morao na operaciju te je pio mjesec dana antibiotike, koji su dijagnozu vratili. Ponovno ćemo naručiti čaj...
Nazovete gdina. K, pripremite sve nalaze od muža, te popričate i pitate ostale stvari koje vas zanimaju. Zvati je najbolje poslije 15 h . Sve ostale infoe za br. telefona se javite na PP meni ili curama koje će ovdje napisati svoje iskustvo. čaj je isključivo za muškarce. Svima puno sreće i strpljenja.....
I da....čaja imate dovoljno za piti 3 mj, a košta 150 kn...vrijedi probati...