Giussepe, razumin te 100%... bila sam u istim problemima prije 2-3mjeseca...na kraju nisam pila, niti mu davala nikakve cajeve nego samo biogaia kapi...nakon par dana su mu grcevi prestali..ali je taman u to vrime poceo imati i neredovito stolicu, nisam sigurna jel to bilo zbog biogaie..brzo je i to doslo na svoje...e sad, neki kazu da im biogaia uopce nije pomogla, meni eto je..pa ako zelis probaj..a sto se setnja tice, meni je to bio problem sve do prije nekih 20 dana..polako se naviknuo, dotad svaka setnja nam je svima skupa bila traumaticna, vristanje i samo vristanje kao da sam ga na igle stavila...samo izlazi, setaj, naviknuti ce se...meni je bilo lakse utoliko sto je tek odnedavno lipo vrime ko stvoreno za setnje, kad sam rodila bila je zima pa nismo ni mogli van toliko, a sad ovo vrime tocno vuce vani, i tesko je starije dijete zadrzati u kuci, pa i nas same..ja vidim po sebi da sam se preporodila odkad redovno mogu vani na zrak...proci ce, neznam sto ti drugo reci, dotad malo vozi, malo nosaj i tako...i ne brini neces prosvikati, koliko god ti se u nekim trenucima cini obrnuto..drzi se...

Poslano sa mog LG-D802 koristeći Tapatalk