Mene to ne tangira.
Opće informacije tražim od pedagoga, tajnika i ravnatelja. Za ostalo stavim natpis da mi se donese ako žele da stavim na web. Hoće-neće.
Ove godine je malo bolje nego prošle. Polako....
Mene to ne tangira.
Opće informacije tražim od pedagoga, tajnika i ravnatelja. Za ostalo stavim natpis da mi se donese ako žele da stavim na web. Hoće-neće.
Ove godine je malo bolje nego prošle. Polako....