Ja ju inace samu skuham i onda pomijesam sa ostalim, nit je meljem nit usitnjavam.
Nasi su bebaci dovoljno stari da je mogu pojesti bez problema.
Ja ju inace samu skuham i onda pomijesam sa ostalim, nit je meljem nit usitnjavam.
Nasi su bebaci dovoljno stari da je mogu pojesti bez problema.