... i uspjeli očuvati odnose na dobrobit svoje djece i cijele šire obitelji...
I možda biste htjeli i drugima pomoći svojim iskustvom?

Molim vas da se javite za snimanje emisije u kojemu bi samo roditelji (bez snimanja djece, dakle) ispričali svoju priču oko razvoda.

Nadam se da ovdje ima takvih i da će se netko od vas javiti ili na pp ili na mail iz profila.

Hvala!