-
Osoblje foruma
Ako ste se rastali u prijateljstvu...
... i uspjeli očuvati odnose na dobrobit svoje djece i cijele šire obitelji...
I možda biste htjeli i drugima pomoći svojim iskustvom?
Molim vas da se javite za snimanje emisije u kojemu bi samo roditelji (bez snimanja djece, dakle) ispričali svoju priču oko razvoda.
Nadam se da ovdje ima takvih i da će se netko od vas javiti ili na pp ili na mail iz profila.
Hvala!
Pravila pisanja postova
- Ne možete otvoriti novu temu
- Ne možete ostaviti odgovor
- Ne možete stavljati privitke
- Ne možete uređivati svoje postove
-
Pravila foruma