Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
ma meni je super kako sve zapamtite samo loše. ja da sam pamtila samo loše iz prva dva puta , treći ne bi nikad rodila.
i toga, naravno, ima samo u vinogradskoj. moš mislit.

ja sam rodila prije tri tjedna...

a što se tiče pušenja - to nije do bolnice nego do tih žena i njihove kulture, odgoja i što ja znam čega. isto kao ulošci pobacani po wcu. ono što meni nikako nije normalno je da zaista postoji potreba da se odraslim ženama postavi upozorenje da se krvavi ulošci bacaju u smeće i da se svejedno neke toga ne pridržavaju. što tako i doma funkcioniraju?

hvala ti na ovom postu, sada sam puno mirnija

a što se tiče tih ženturača (ne znam kako da ih drugačije nazovem, zaslužuju i puno gore nazive), nije mi jasno koji im je vrag. em pušit u rodilištu tako da zasmrdiš sve i da se drugi smrzavaju zbog tebe, em te plisuje koje ostavljaju nered iza sebe. fuj.

ja ću rodit u prvom mjesecu i zbilja ne znam što da napravim ako se dotične nasele u kupaoni i odluče pušit dok se ja tuširam.
se može pozvat sestra da ih izbaci?