Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 365

Tema: o 'holistickom pristupu zdravlju'

  1. #151
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Mozda da se podf. jednostavno preimenuje u Alternativna medicina?
    Iskreno receno, i meni se sve vise cini nepotrebno i nemoguce micati klasicnu medicinu iz holistickog pristupa zdravlju i bolesti. Hocu reci, kad se mora uzeti antibiotik ili ici na operaciju, i to je nekad dio holistickog pristupa lijecenju.
    Slazem se Jedino mi "alternativna medicina" bas nije dovoljno sveobuhvatno, al razmislit cu o drugom - boljem.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,467

    Početno

    Predlazem onda "Alternativni pristup zdravlju i bolesti".
    Ili malo slobodnijeg tipa "Za sve alternativce".

  3. #153
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Now we are talking.. to mi je vec puuno bolje

  4. #154

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    Zašto uopće postoji potreba otvarati pdf. podrške za nešto za što se deklarativno Udruga ne zalaže?
    Zbog jednog kuršlus topica? To ste riješili opomenama i kaznama.

    Marta je još na početku napisala da se 90% svih savjeta o alternativnim postupcima liječenja daje putem pp-a da ne bi netko pomislio da su poludjeli.
    Ili kao što Zorana kaže:
    Iskreno receno, i meni se sve vise cini nepotrebno i nemoguce micati klasicnu medicinu iz holistickog pristupa zdravlju i bolesti. Hocu reci, kad se mora uzeti antibiotik ili ici na operaciju, i to je nekad dio holistickog pristupa lijecenju.
    Ako se i jedna i druga "strana" slažu da stvarno nije potrebno imati pdf. podrške, nije li možda pametnije priznati da je odluka pogrešna i vratiti normalan pdf. koji će se zvati kako god već.
    Meni se sviđao naslov "A što kaže priroda", a sviđa mi se i "Alternativni pristup zdravlju i bolesti".

    Ne sviđa mi se diskriminacija forumaša po mišljenju, pod uvjetom da je ono pristojno izrečeno.

  5. #155
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Imga, slažem se
    Rekle smo, u bitnom, isto

  6. #156
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    I, da, anchie, hvala na pojašnjenjima

  7. #157
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Zašto uopće postoji potreba otvarati pdf. podrške za nešto za što se deklarativno Udruga ne zalaže?
    Zbog jednog kuršlus topica? To ste riješili opomenama i kaznama.
    Zato sto to korisnicima ocigledno treba. Kazem, imamo jos podforuma podrske a udruga se nuzno ne zalaze za to, pa nije bio problem do sada

  8. #158
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Ne, nego se ja dosad nisam odvažila

  9. #159
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    da, puno je bolje bez onog "visokog" podnaslova. mozda da stoji--podforum podrske alternativnim metodama lijecenja?

    i primjecujem da je osvanuo Kamo s ovim, jel me to moje stare oci varaju?!

  10. #160
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    da, puno je bolje bez onog "visokog" podnaslova. mozda da stoji--podforum podrske alternativnim metodama lijecenja?
    Maknula sam jer sam bila ozbiljna o razmatranju drugog boljeg rjesenja. Radimo na tome, kad konacno odlucimo, stavit cemo drugi podnaslov

    Citiraj mikka prvotno napisa
    i primjecujem da je osvanuo Kamo s ovim, jel me to moje stare oci varaju?!
    Nadam se da te varaju :shock:

  11. #161
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    A meni, pak, nije jasno, zasto ste toliko nabrijani na tu temu o lijecenju krvlju? Postoje terapije i u kl. i u alternativnoj medicini u kojima se koriste pripravci na bazi krvi.
    meni je bilo žao što je ta tema propala jer je imala potencijala i mogla je biti zanimljiva (da se nije pojavila jedna 'otrovna' forumašica koja je, jalte, malo pretjerala)


    mene samo zanima gdje je granica i ko je povlači :/ (mislim, ok, povlače je moderatori, i to je u redu...ali ni moderatori ne znaju koje sve alternativne metode liječenja postoje i dal uopće postoje...)


    mislim da je sasvim u redu dati priliku korisnicima 'alternative', dapače, mislim da je bilo i vrijeme ali mislim da će biti teško razgraničiti neke stvari


    vračam se na bracu sa srebrnjaka. i opet tvrdim da mu mjesto NIJE na tom pdf-u jer je otvaračica topica tražila SVAKAKVA ISKUSTVA a ne podršku :/
    s obzirom da je forum većinom indeksiran, kad googlam o nekim temama često mi se pojave linkovi baš na ovaj forum. zamislite da tražim nešto o npr. braci i da mi se otvori ta tema (naravno da nemam pojma o kakvom se pdf-u radi) i da vidim da iako je topic pitanje o svim iskustvima, zapravo nitko nema nikakvo loše iskustvo. zaključujem da je braco...šta ja znam, savršenstvo (ne znam, možda je možda nije, ali ovdje je samo primjer )...

    zato mislim da bi se 'podrška' trebala jasno naznačiti u naslovu topica


    a što se naslova pdf- tiče možda bi nešto tipa 'drugačiji/alternativni/netradicionalni pristup liječenju/zdravlju' ...mislim da riječ Holistički nije nikako prikladna, jer po tome tema, npr. kadulja ne bi bila tema za ovaj pdf :/

  12. #162
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    ne varaju, evo treci put gledam, ljudi, KSO je stvarno ovdje!

  13. #163
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    ne varaju, evo treci put gledam, ljudi, KSO je stvarno ovdje!
    Ajme koji je ovo vrag! nadam se da je nema vise

  14. #164
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj puntica prvotno napisa
    Citiraj Zorana prvotno napisa
    A meni, pak, nije jasno, zasto ste toliko nabrijani na tu temu o lijecenju krvlju? Postoje terapije i u kl. i u alternativnoj medicini u kojima se koriste pripravci na bazi krvi.
    meni je bilo žao što je ta tema propala jer je imala potencijala i mogla je biti zanimljiva (da se nije pojavila jedna 'otrovna' forumašica koja je, jalte, malo pretjerala)


    mene samo zanima gdje je granica i ko je povlači :/ (mislim, ok, povlače je moderatori, i to je u redu...ali ni moderatori ne znaju koje sve alternativne metode liječenja postoje i dal uopće postoje...)


    mislim da je sasvim u redu dati priliku korisnicima 'alternative', dapače, mislim da je bilo i vrijeme ali mislim da će biti teško razgraničiti neke stvari


    vračam se na bracu sa srebrnjaka. i opet tvrdim da mu mjesto NIJE na tom pdf-u jer je otvaračica topica tražila SVAKAKVA ISKUSTVA a ne podršku :/
    s obzirom da je forum većinom indeksiran, kad googlam o nekim temama često mi se pojave linkovi baš na ovaj forum. zamislite da tražim nešto o npr. braci i da mi se otvori ta tema (naravno da nemam pojma o kakvom se pdf-u radi) i da vidim da iako je topic pitanje o svim iskustvima, zapravo nitko nema nikakvo loše iskustvo. zaključujem da je braco...šta ja znam, savršenstvo (ne znam, možda je možda nije, ali ovdje je samo primjer )...

    zato mislim da bi se 'podrška' trebala jasno naznačiti u naslovu topica


    a što se naslova pdf- tiče možda bi nešto tipa 'drugačiji/alternativni/netradicionalni pristup liječenju/zdravlju' ...mislim da riječ Holistički nije nikako prikladna, jer po tome tema, npr. kadulja ne bi bila tema za ovaj pdf :/
    SVE ovo smo vec prosli u razno raznim postovima i za sve to sam rekla da cemo razmotriti i revidirati ako treba. Da se ne ponavljam opet stavku po stavku

  15. #165

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    Zašto uopće postoji potreba otvarati pdf. podrške za nešto za što se deklarativno Udruga ne zalaže?
    Zbog jednog kuršlus topica? To ste riješili opomenama i kaznama.
    Zato sto to korisnicima ocigledno treba. Kazem, imamo jos podforuma podrske a udruga se nuzno ne zalaze za to, pa nije bio problem do sada
    bio je problem i već su se neki izjasnili o tome još tamo na UZV-u
    myself included
    pa se ovdje, u stvari, ponavljam
    a koliko vidim, niti drugi novijeotvoreni pdfovi nisu baš posjećeni i mislim da ste svima napravili medvjeđu uslugu pdfovima podrške

    oni "tamo" nemaju s kim razgovarati, a mi "vamo" nemamo od koga nešto novo naučiti

  16. #166
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Nema KSO, ali ja ga već danima gledam u opciji Izaberite forum, međutim nijesam reagirala, tak mi je zgodan bio

  17. #167
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    oni "tamo" nemaju s kim razgovarati, a mi "vamo" nemamo od koga nešto novo naučiti
    Pa nismo resetke stavili izmedju podforuma pa da se ne moze citati drugi?

  18. #168
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Nema KSO, ali ja ga već danima gledam u opciji Izaberite forum, međutim nijesam reagirala, tak mi je zgodan bio
    Fakat ne kuzim sta je to bilo.. ocigledno neki bug.

  19. #169

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Citiraj Imga prvotno napisa
    oni "tamo" nemaju s kim razgovarati, a mi "vamo" nemamo od koga nešto novo naučiti
    Pa nismo resetke stavili izmedju podforuma pa da se ne moze citati drugi?
    reci to bespelenašima
    ionako se već osjećaju dovoljno separirano, evo nisu ni pisnuli od od prošlog petka

    ako je čitanje ono što je bitno, složite edukativne tekstove i frknite sve na portal - karikiram, ali ne puno

  20. #170
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Citiraj "puntica prvotno napisa
    vračam se na bracu sa srebrnjaka. i opet tvrdim da mu mjesto NIJE na tom pdf-u jer je otvaračica topica tražila SVAKAKVA ISKUSTVA a ne podršku :/
    Naravno da mu je mjesto. Osobi se moze podrska dati istovremeno s vlastitim iskustvom ma kakvo ono bilo. Ukoliko se naravno to sve skupa pristojno kaze.

  21. #171

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Onda se podrška možda može dati i sa stručnim mišljenjem da je Bracin postotak izlječenja 0,01% i da ima dil sa okolnim cvjećarnicama?
    Zbilja bi trebali definirati o čemu pričamo.

  22. #172
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    to, ailish!

  23. #173
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Ocete nam vjerovati ak vam kazemo da taj podforum nije prvenstveno otvoren radi Brace i krvi?

  24. #174
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Ocete nam vjerovati ak vam kazemo da taj podforum nije prvenstveno otvoren radi Brace i krvi?
    Vjerojatno nece, jer stalno spomijnu to neko strucno misljenje koje eto, ja osobno, ne bih citala jer naravno, imam svog izabranog lijecnika, ali se neki stalno osjecaju pozvanim da to misljenje iznose.

  25. #175

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    anchie, zaboravila si nokte

    da citiram sama sebe
    "nokti" su metafora za "bilo kakva glupost koju netko pokuša prodati pod alternativnu medicinu"
    to je jedan od problem podforuma u kojem se bilo što "alternativno" ne smije kritizirati

  26. #176

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    marta, nije problem u tome je li to mišljenje "stručno" ili nije, nego da se ne smije napisati...

  27. #177
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Ma naravno da ćemo vjerovati, anchie
    Ali ja i dalje nisam dobila decidiran odgovor na svoje pitanje zašto Udruga tolerira na svom Forumu raspravljanje ili podršku nekim temama, koje joj nisu u izravnim ciljevima
    Ako je odgovor i dalje taj da je stvar slobodne procjene i/ili zahtjeva forumaša, mogu li ja zatražiti da se otvori pdf podrške nogometnim fanovima

  28. #178

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    Pa daj reci zbog čega je taj podforum otvoren ovako kao podrška?

    Zato jer se m. sablažnjavao? Opet kažem, to se riješava individualno s korisnikom koji je prešao granicu.
    Da se bez upadica medicinara može propuručati kajjaznam aromaterapija kao isključivi način liječenja karcinoma grlića maternice?
    Ni to se neće dogoditi.

  29. #179
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    anchie, zaboravila si nokte

    da citiram sama sebe
    "nokti" su metafora za "bilo kakva glupost koju netko pokuša prodati pod alternativnu medicinu"
    to je jedan od problem podforuma u kojem se bilo što "alternativno" ne smije kritizirati
    Ocete nam vjerovati da i mi imamo common sense, i da ak se pojavi tema o noktima da cemo je ukloniti?

  30. #180
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Ma naravno da ćemo vjerovati, anchie
    Ali ja i dalje nisam dobila decidiran odgovor na svoje pitanje zašto Udruga tolerira na svom Forumu raspravljanje ili podršku nekim temama, koje joj nisu u izravnim ciljevima
    Ako je odgovor i dalje taj da je stvar slobodne procjene i/ili zahtjeva forumaša, mogu li ja zatražiti da se otvori pdf podrške nogometnim fanovima
    Vidis da sam dala odgovor Mozes svasta zatraziti, no ne znaci da ce ti zelja nuzno biti ispunjena

  31. #181
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj "puntica prvotno napisa
    vračam se na bracu sa srebrnjaka. i opet tvrdim da mu mjesto NIJE na tom pdf-u jer je otvaračica topica tražila SVAKAKVA ISKUSTVA a ne podršku :/
    Naravno da mu je mjesto. Osobi se moze podrska dati istovremeno s vlastitim iskustvom ma kakvo ono bilo. Ukoliko se naravno to sve skupa pristojno kaze.
    e vidiš, ja se u potpunosti slažem s tobom.
    ALI po pravilima ovog pdf-a NE MOŽE!

    citiram iz pravila pdf (bold nije moj)
    Obzirom da na ovom podforumu nisu dozvoljena polemiziranja, ukoliko ne želite čuti samo jednu stranu priče o temi koju ste otvorili, tada otvorite temu na nekom drugom podforumu, kao npr. "zdravlje djece" ili "zdravlje odraslih".

  32. #182
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Halo halo.. polako zene! Nemojte se potuci

    Rekoh ranije a i OPET cu. Slusamo sve sto govorite, i spremni smo REVIDIRATI stvari u hodu (samo nam daaaaajte vremena please ). Ta pravila su slozena prije nego je iti jedna tema otvorena na tom podforumu, a i netko je vec ranije rekao da je pujica rekla drugacije od mene - i na to sam rekla da cemo se usaglasiti. Pujica je boss tamo i sigurna sam da ce jako dobro hendlati stvari. Ako ne bude islo, krojit cemo u hodu

  33. #183
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    moj bi savjet bio da jedan te isti upit otvorite na dva podforuma.
    Npr. netko traži tuđa iskustva u štajaznam, korištenju aromaterapije kod upale pluća. Pa na "holističnom" podforumu "alternativci" nude svoja iskustva (bez provokacija onih koju u to ne vjeruju), a na npr. filozofskom "medicinari" diskutiraju zajedno s "alternativcima" da li se upala pluća liječi aromaterapijom

  34. #184
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,678

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    moj bi savjet bio da jedan te isti upit otvorite na dva podforuma.
    Npr. netko traži tuđa iskustva u štajaznam, korištenju aromaterapije kod upale pluća. Pa na "holističnom" podforumu "alternativci" nude svoja iskustva (bez provokacija onih koju u to ne vjeruju), a na npr. filozofskom "medicinari" diskutiraju zajedno s "alternativcima" da li se upala pluća liječi aromaterapijom
    To sam i je rekla, ali nekima to nije dovoljno.

  35. #185
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    sori, valjda mi je promaklo

  36. #186

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    common sense bi po meni bilo osobi koja ima CINIII odgovoriti točno onako kako je to učinio mujica

    dakle nije baš pretjerano jednoznačan pojam

    al štaš, vaš forum :/

  37. #187
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    Citiraj icyoh prvotno napisa
    moj bi savjet bio da jedan te isti upit otvorite na dva podforuma.
    Npr. netko traži tuđa iskustva u štajaznam, korištenju aromaterapije kod upale pluća. Pa na "holističnom" podforumu "alternativci" nude svoja iskustva (bez provokacija onih koju u to ne vjeruju), a na npr. filozofskom "medicinari" diskutiraju zajedno s "alternativcima" da li se upala pluća liječi aromaterapijom
    To sam i je rekla, ali nekima to nije dovoljno.
    Ne da nije dovoljno, meni je smijesno.
    Prvo, non-stop se potice neotvaranje duplih tema, sad je ono cak i pozeljno. Za uzv ovamo i onamo, za aromaterapiju, pa nadalje... Past ce vama na pamet jos koji podforum podrske, dok se ne odvazite i proglasite forum takvim.
    Drugo, kad 'medicinar' pise na holisticnom podforumu onda je to 'provokacija', ali kad 'alternativac' pise na zdravlju odraslih onda je to 'diskutiranje'.

  38. #188
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,991

    Početno

    Citiraj Ailish prvotno napisa
    common sense bi po meni bilo osobi koja ima CINIII odgovoriti točno onako kako je to učinio mujica

    dakle nije baš pretjerano jednoznačan pojam

    al štaš, vaš forum :/
    A po meni bi common sense bio odgovoriti onako kako je Mim Nikoga ne vrijedja, a info su tu. Ako osobu uvrijedis, vrlo vjerojatno nece uopce "cuti" sto si joj u stvari htio reci - komunikacija ode u kupus umjesto u korisnu raspravu i nitko nista vise niti cuje niti cita.

  39. #189
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    uz sve dužno poštovanje svakome, no ako ja napišem da tražimo nekoga tko je probao s npr. čajem jer imam xy problem, onda tražim točno to - nekoga tko je probao s čajem. A ne savjete svih forumaša koji jesu ili nisu medicinske struke. Niti me zanimaju njihovi komentari kako čaj ne valja i kako je to smiješno - jer sam sve te iste komentare već čula od svog doktora - koga sam vidjela uživo i znam da je doktor.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    iks pod summer

    i Ailish, pogotovo za ovo "vaš forum"

    sve je više pdf.ova koji su nečiji, a ne svih nas forumaša

    kako ćemo to sada izvesti?
    primjer (nije ništa osobno nanoibeba, znaš da te volem ):

    upravo razgovaramo o yogi i njenoj koristi u astmi
    mora li se sad nanoibeba odcijepiti i otvoriti novu temu na oazi
    radi, jel, preglednosti
    a ja nek joj odgovaram na opet nekoj novoj na Zdravlju djece
    "hej, nanoibeba, vidiš li me ovdje? da sam na tvojem mjestu ja bi uz yogu uključila i bronhodilatator ako dođe do spazma"
    vjerujem da nanoibeba neće otići s foruma jer se ja ne slažem u jednom aspektu s njom na običnom pdf-u

    point: možemo se normalno razgovarati i na redovnim pdf-ovima koji su za sve
    ne postoji potreba za ograđivanjem


    A po meni bi common sense bio odgovoriti onako kako je Mim Nikoga ne vrijedja, a info su tu. Ako osobu uvrijedis, vrlo vjerojatno nece uopce "cuti" sto si joj u stvari htio reci - komunikacija ode u kupus umjesto u korisnu raspravu i nitko nista vise niti cuje niti cita.
    za vrijeđanje već postoje reperkusije
    pdf-ovi podrške su, po mom mišljenju, overkill

  41. #191
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    uz sve dužno poštovanje svakome, no ako ja napišem da tražimo nekoga tko je probao s npr. čajem jer imam xy problem, onda tražim točno to - nekoga tko je probao s čajem. A ne savjete svih forumaša koji jesu ili nisu medicinske struke. Niti me zanimaju njihovi komentari kako čaj ne valja i kako je to smiješno - jer sam sve te iste komentare već čula od svog doktora - koga sam vidjela uživo i znam da je doktor.
    potpisujem


    ali na kojem bi pdf-u onda otvorila tu temu? :/

  42. #192
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Opet iksam Imgu
    Dovraga, nedostatak vremena za pisanje me pretvara u iksericu, a i ja ponekad imam čisto svojih pametnih misli

  43. #193

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,576

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    uz sve dužno poštovanje svakome, no ako ja napišem da tražimo nekoga tko je probao s npr. čajem jer imam xy problem, onda tražim točno to - nekoga tko je probao s čajem. A ne savjete svih forumaša koji jesu ili nisu medicinske struke. Niti me zanimaju njihovi komentari kako čaj ne valja i kako je to smiješno - jer sam sve te iste komentare već čula od svog doktora - koga sam vidjela uživo i znam da je doktor.
    tako i napišeš u uvodnom
    pa forumaši sukladno tome i odgovaraju
    to se zove držanje teme

    nebitno na kojem pdf-u

  44. #194
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    A po meni bi common sense bio odgovoriti onako kako je Mim
    Slažem se, samo uzmi u obzir da je Mim jedina osoba koja ovdje piše, a ima znanja i iskustva s jedne i druge strane.
    Možda bismo trebali zamoliti Mim da moderira te pdf?
    Tada bih se i prepustila čarima tih pdfova podrške.
    Njoj je očito važnije nečije zdravlje od pustih pravila kojima se tjera mak na konac.

    Citiraj summer prvotno napisa
    Drugo, kad 'medicinar' pise na holisticnom podforumu onda je to 'provokacija', ali kad 'alternativac' pise na zdravlju odraslih onda je to 'diskutiranje'.
    Ispada da je tako.

    Ja jednostavno ne vjerujem da je ona njegova rečenica "Si pri sebi... (i nastavak koji mogu prenijeti, po želji)" toliko razočarala Anchie tebe kao moderatoricu da si mogla zanemariti svu dobrobit koju ovaj forum ima od njegovog javljanja. A rečenica je izrečena s očito dobrom namjerom i dužnosti!
    To je isto općenarodno mišljenje i potreba, vjerujem velikog broja forumaša, pa si se, ne samo oglušila na to, već i diskvalificirala čovjeka na 15 dana.
    Zanimljivo. :/

  45. #195
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Am, pa gdje si?!

    Šaljem pp

  46. #196
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    Citiraj icyoh prvotno napisa
    uz sve dužno poštovanje svakome, no ako ja napišem da tražimo nekoga tko je probao s npr. čajem jer imam xy problem, onda tražim točno to - nekoga tko je probao s čajem. A ne savjete svih forumaša koji jesu ili nisu medicinske struke. Niti me zanimaju njihovi komentari kako čaj ne valja i kako je to smiješno - jer sam sve te iste komentare već čula od svog doktora - koga sam vidjela uživo i znam da je doktor.
    Uz sve duzno postovanja, ako napisem da trazim iskustva o epiduralnoj, jer se bojim boli i ne zelim roditi prirodno, znaci da trazim tocno to - iskustva s epiduralnom. A ne savjete svih forumasica kako epiduralna nosi neke rizike, kako usporava otvaranje, kako sam zena i ja to MOGU - jer sam dosla po savjete o epiduralnoj.

    Trebam li ja podforum podrske?

    (Stavi umjesto epiduralne jednokratne pelene ili nesto drugo, naslo bi se vec primjera...)

    Meni to dodje na isto, kad je tema na javnom forumu, bit ce odgovora i ovakvih i onakvih, to je i jeste poanta, vrijedjanje je nesto sto bi trebalo sprijeciti, a ne suprotna misljenja.

  47. #197
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,186

    Početno

    Ne smijem, zar ne?
    Ali budem-izrazila šokiranost time što je mujica baniran
    Ne znam što je rekao, jer sam zakasnila prije edita, opet, ali :/

  48. #198
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,024

    Početno

    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Am, pa gdje si?!

    Šaljem pp
    Ne moraš , tu sam.

  49. #199

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    već i diskvalificirala čovjeka na 15 dana...
    kojeg su pred neki dan ispljuvali da je korumpiran i da lova od cjepiva ide njemu u džep, pa nitko nije dobio ban

  50. #200
    nenaa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,570

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj Svimbalo prvotno napisa
    Am, pa gdje si?!

    Šaljem pp
    Ne moraš , tu sam.

    AM i meni je drago. Nadam se na duže.

Stranica 4 od 8 PrviPrvi ... 23456 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •