Patricija, dobrodošla na forum.
O Karlovačkom rodilištu već postoji topic, svoje pitanje možeš postaviti na njemu:
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=55186
Inače, u virtualnom svijetu pisanje velikim slovima znači vikanje![]()
Patricija, dobrodošla na forum.
O Karlovačkom rodilištu već postoji topic, svoje pitanje možeš postaviti na njemu:
http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=55186
Inače, u virtualnom svijetu pisanje velikim slovima znači vikanje![]()