Patricija, dobrodošla na forum.

O Karlovačkom rodilištu već postoji topic, svoje pitanje možeš postaviti na njemu:


http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=55186


Inače, u virtualnom svijetu pisanje velikim slovima znači vikanje