Lidac, uopce nisi izdavila![]()
Steta sto joj to tako brzo izbije natrag i nakon tretiranja kortikosteroidima![]()
Samo da pitam - znas da kortikosteroidnu kremu ne smijes upotrebljavati vise od sedam dana u komadu.
A s obzirom da si ti sve jace alergene izbacila iz prehrane, nju izgleda i dalje nesto smeta. Odjeca joj je sva pamucna, jel?
Mozda alergija na grinje :?
Na prasinu :?
A jel moze biti od one palente o kojoj smo pricali na Dohrani? Jer i kukuruz zna biti tezak.
Joj, bas bih ti htjela pomoci sa savjetom i idejom jer znam kako vam je![]()
Nadam se da ce ovi testovi ipak nesto pokazati :/
Sretno!




Odgovori s citatom