Savjet, što da pokušam! Mala 6,5 mjeseci, doji cijelu noć, znači zakačena non stop, spava i sisa. Kad ju i uspijem otkačiti, to traje pola minute jer čim se ja pomaknem ona plače i traži natrag sisu. Ukočena sam, bole me leđa, kukovi,ruka podignuta non stop iznad glave. Starija od 3 godine se u neko doba noći također uvali u krevet. Ona trenutno spava s mužem,ali čim po noći opipa njegovu bradu i skuži da to nisam ja,plače pa pustim i nju u krevet samo da bude mir. Krenuli smo s dohranom, iskušavamo okuse, uglavnom sve ispljune van. U očaju sam prvi put u životu nakon dvoje dojene djece kupila adaptirano mlijeko misleći da je gladna pa da joj dam barem prije spavanja noćnog,ali nije htjela niti primirisati. Niti dudu ne prihvaća. Sitnije je građe, u smislu da je duža,ali mršavica. Krv joj je uredna, vitalna je, diže se u četveronožni, puno piški,kaka1-2 puta dnevno. Po danu slabo spava, samo u nosiljci u šetnji i zaspe ponekad dok doji,ali to kratko traje jer je ova pak od tri godine stalno u akciji i u nekoj potrebi. U vrtić više ne ide nego ide ide jer je non stop bolesna,a po danu ne spava. A ja imam osjećaj da uopće ne spavam. Šta da pokušam ili mi nema spasa dok ne prestanemo s dojenjem