Citiraj Bebel prvotno napisa
nemam statističke podatke sa VV-a pa nisam u mogućnosti donositi procjenu koliko je čega bilo kad. Samo jasne brojke mogu potvrditi ili demantirati neka mišljenja.
Ok, ok, trebala sam dodati kako vjerujem, ili čini mi se, ili mislim, jer zapravo ni neznam kako bih do brojki došla. Moje mišljenje, s kojim se usput nitko ne mora složiti, je formirano na temelju osobnog iskustva te razgovora s dr-om, sestrama ili ženama u čekaoni. Naime prošle godine mi je u ožujku određen stimulirani postupak poslije samo 2 prirodnjaka, ali bilo je ili stimulirani ili čekanje i koliko znam takvih situacija je bilo mnogo, a zbog ograničenog broja prirodnih postupaka i to mi je logičan ishod te odredbe. Sad me nekako stanje na Wu u svibnju podsjeća na to razdoblje.