Citiraj amyx prvotno napisa
E da rekao mi je dr sexat se ni pod razno da ne bi imali sedamnaestorke koliko je folikula ostalo. Umrla sam od smijeha koliko god me bolilo. Rekoh, da baš mi je sad sex na pameti.A on kaže ni slijedećih 10 dana. Jadan MM...zadnja dva tjedna ništa jer me sve bolilo,pa apstinencija prije punkcije i sad još ovih 10 dana
A samo da znaš ni nakon toga jer se na početku trudnoće ne preporuča i mom je ista situacija